cart TWÓJ KOSZYK 0

Bytom

Prowadzisz działalność gospodarczą w Koszalinie lub w jego pobliżu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Możesz skorzystać z naszych usług decydując się na promocję swojego biznesu. Co mamy w zanadrzu dla właścicieli firm w Koszalinie? Możesz skorzystać z oferowanych przez nas usług poligraficznych. Zajmujemy się również produkcją stempli. Dlaczego warto wybrać Stempleks? Dowiesz się o tym w kolejnych akapitach.

O pieczątkach wiemy wszystko!

Od ponad 7 lat zajmujemy się produkcją pieczątek. Ze względu na zdobyte doświadczenie oraz skalę produkcji możemy zapewnić obsługę na wysokim poziomie. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju pieczątki. Od pieczątek kieszonkowych, przez pieczątki osobiste, po pieczątki szkieletowe, a nawet stemple drewniane. Sprzedajemy również gotowe pieczątki takie jak datowniki i numeratory.

Błyskawiczna dostawa pieczątek do Bytomia

Wiemy, że czas jest bardzo ważny dla wszystkich przedsiębiorców. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do terminowej realizacji nawet skomplikowanych zleceń. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 10:00, Twoje zamówienie będzie gotowe jeszcze tego samego dnia! Zamówienia złożone oraz opłacone po godzinie 10:00 będą realizowane następnego dnia roboczego. Jednak i w tym przypadku postaramy się jak najszybciej wykonać zamówione przez Ciebie pieczątki. Będą gotowe do 12:00, więc szybko dotrą do Ciebie, abyś mógł się cieszyć nowym zakupem.

Nasze produkty dostarczymy do każdego miejsca w Bytomiu i okolicach!

Przedsiębiorcy bywają bardzo zajęci, dlatego wdrożyliśmy na naszej stronie rozwiązanie, które pomoże Ci zaoszczędzić czas. W jaki sposób? Wszystkie oferowane przez nas produkty i usługi możesz zamówić online bez wychodzenia z domu. Dla Twojej wygody wysyłamy je w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce w Bytomiu i okolicach. Możesz wybrać ekspresową wysyłkę kurierską lub dostawę do Paczkomatu. Ta ostatnia metoda jest bardzo popularna, dlatego oferujemy ten sposób dostawy naszym klientom. Ile kosztuje taka wysyłka?

Ile kosztuje wysyłka zamówienia do Bytomia?

Osoby dokonujące zakupów online doceniają możliwość darmowej wysyłki zamówionego towaru. Wiemy o tym i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów w Bytomiu oferujemy bezpłatną wysyłkę. Jakie warunki należy spełnić, aby skorzystać z darmowej dostawy? Wystarczy zamówić za minimum 149 zł netto. W takim przypadku to my pokryjemy wszystkie koszty wysyłki! Możesz wybrać, czy wolisz dostawę kurierem, czy przesyłkę do wybranego Paczkomatu w Bytomiu. Cokolwiek wybierzesz, oferujemy bezpłatną dostawę.

Czy zamawianie pieczątek online do Bytomia jest korzystne?

Dla Twojej wygody udostępniliśmy na naszej stronie Kreator Pieczątek. Dlaczego to rozwiązanie jest dla Ciebie dobre? Dzięki naszemu Kreatorowi Pieczątek możesz tworzyć wzory pieczątek, które odpowiadają Twoim potrzebom za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W końcu kto lepiej niż Ty wie, jak powinna wyglądać idealna pieczątka? Korzystając z naszej ogólnodostępnej bazy wzorów, możesz łatwo stworzyć dokładnie taką pieczątkę, jaką chcesz.

Możesz zaoszczędzić czas i pieniądze, zamawiając pieczątki online. Dlaczego jesteśmy tego pewni? Ponieważ nie musisz tracić pieniędzy ani czasu na dojazd do zakładu zajmującego się produkcją pieczątek. Wszystko możesz załatwić za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Ale w naszej ofercie są nie tylko pieczątki. Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

Jak wypromować swój biznes z Bytomiu?

Jeśli chcesz, aby potencjalni klienci dowiedzieli się o Twojej firmie, musisz zainwestować w reklamę. Jeśli prowadzisz działalność lokalnie w Bytomiu lub w jego pobliżu, ulotka będzie świetnym pomysłem na promocję Twojej firmy. Aby ludzie wiedzieli, że istniejesz, musisz przekazać im odpowiednie informacje. Możesz to zrobić za pomocą ulotki. Bytom to duże miasto, więc bez względu na branżę, w której pracujesz, musisz wziąć pod uwagę dużą konkurencję. Twoje ulotki powinny się wyróżniać na tle konkurencji. Te małe nadruki reklamowe nie kosztują dużo i mogą wiele zdziałać. Innym pomysłem na reklamę są banery reklamowe. Bytom ma ponad 160.000 mieszkańców, ale jeśli niektórzy z nich zobaczą Twój baner reklamowy, będzie to oznaczać, że rozpoznawalność Twojej firmy znacznie się zwiększy.

Jak mądrze korzystać z wizytówek w Bytomiu?

Kiedy walczysz o rozpoznawalność swojego biznesu możesz użyć wizytówki.
Bytom
to miasto z wieloma konkurencyjnymi firmami, ale przy użyciu wysokiej jakości wizytówek możesz łatwo wyróżnić Twoją firmę. Wydruk Twoich wizytówek możesz powierzyć nam. Chętnie przygotujemy dokładnie taki pakiet wizytówek, jakiego potrzebujesz. Możesz wybrać papier, na którym będą wydrukowane.
Do wyboru jest 350g matowy papier kredowy lub  350g satyna. Dzięki temu Twoje wizytówki będą się korzystnie wyróżniać na tle konkurencji. Co zrobić, jeśli nie masz gotowego projektu wizytówki? Nic nie szkodzi. Możemy przygotować dla Ciebie projekt wizytówek, które będą spełniać Twoje potrzeby.

Najpopularniejsze produkty

Poszukujesz nowoczesnych ulotek, solidnych pieczątek lub ulotek wykonanych w najwyższej jakości?

Ostatnio na Blogu