cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Krakowa – sprawdź jak

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

trodat printy 4912
PROMOCJA
Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 43,01 52,90  z Vat
trodat printy 4913
PROMOCJA
Trodat 4913 - do 6 linii tekstu, logo 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 46,26 56,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Krakowie:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Kraków:

Więcej

Pieczątki Kraków – jakość dla wymagających

Produkcja naszych pieczątek skupiona jest wokół dostarczenia najwyższej jakości artykułów. Wszystko po to, aby dane Twojej firmy przejrzyście prezentowały się na dokumentach. Solidność to cecha, która wyróżnia wszystkie nasze pieczątki. Kraków to środowisko przyjazne przedsiębiorcom. Zależy nam na tym, aby ich działalność prężnie się rozwijała, dlatego proponujemy im niezawodne pieczątki.

Kraków oczekuje profesjonalizmu. Wykazujemy się nim, realizując liczne zlecenia dla Klientów z tych okolic. Gwarantujemy, że spełnimy Twoje potrzeby i oczekiwania. Stempleks zadba o to, aby najważniejsze informacje o Twojej firmie były czytelnie przenoszone na karty dokumentów.

Szybka dostawa pieczątki – Kraków

Klienci oczekują atrakcyjnych cen oraz szybkiego terminu realizacji zamówień. Rozumiemy to, dlatego nasze przesyłki dostarczamy już na drugi dzień. Niezwłocznie dostarczamy najtańsze pieczątki. Kraków i jego mieszkańcy korzystają z kilku wygodnych metod wysyłki.

Zamówienie dotrze bezpośrednio do wskazanego przez Ciebie celu: paczkomatu, siedziby firmy lub domu. Dla zleceń o wartości przekraczających określoną kwotę dostawa jest darmowa. Zastanawiasz się nad innymi powodami, dla których warto sięgnąć po nasze pieczątki? Kraków już korzysta z produktów Stempleks. Dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów.

Niezawodne pieczątki firmowe – Kraków

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż. Różnorodne potrzeby przedsiębiorców sprawiają, że podejmujemy się realizacji również nietypowych projektów. Są również powodem, dla którego wciąż rozwijamy ofertę o nowe pieczątki. Kraków tanio i wygodnie umożliwia nie tylko wykonanie zamówionych produktów, ale również ich dostawę.

Rodzaj wybranej przez Klienta pieczątki zależy od jego oczekiwań i preferowanego sposobu użytkowania. Nasza oferta to między innymi modele kieszonkowe. Wygodne zwłaszcza dla tych, którzy swój biznes prowadzą mobilnie. Dostępne są również tradycyjne wyroby, zwane automatycznymi. Jeśli nie jesteś pewien, na jaki produkt się zdecydować, nasi eksperci pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Dlaczego warto sięgnąć po firmowe pieczątki? Kraków i rynek usług prężnie się rozwija. Konkurowanie o miejsce na nim jest łatwiejsze, gdy korzystasz ze sprawdzonych rozwiązań do znakowania dokumentów. To, co wyróżnia nasze produkty to bezawaryjne, trwałe mechanizmy. Gwarantują one brak kleksów i plam. Szukasz pieczątki w Krakowie? Wybierz Stempleks oferujący funkcjonalność na wiele lat.

Praktyczne pieczątki kieszonkowe – Kraków

Niegdyś były szczególnie popularne głównie wśród lekarzy. Dzisiaj doceniają je także Ci, którzy swoich kontrahentów spotykają w terenie. Funkcjonalne i poręczne takie są pieczątki kieszonkowe. Kraków i zamieszkujący go samozatrudnieni chwalą możliwość schowania artykułu biurowego do kieszeni. Modele wytwarzane przez Stempleks są zaprojektowane tak, aby pozostawały trwałe i lekkie, co wpływa na mobilność tego rozwiązania.

Co sprawia, że pieczątki kieszonkowe w Krakowie są tak wysoko cenione? Biznes wychodzi dzisiaj poza ramy stacjonarnych interesów. Przedsiębiorcy szukają więc produktów odpowiadających zmieniającym się trendom prowadzenia działalności. Rośnie grono osób szukających przede wszystkim poręcznej pieczątki (Kraków). Tanio i praktyczne to atrybuty, których poszukują nasi Klienci.

Czytaj więcej