Znajdź swój paczkomat w Krakowie:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Kraków:

Więcej

Zamów pieczątkę do Krakowa – sprawdź jak

Wybierz typ pieczątki i jej wymiary

Wybierz liczbę pieczątek

Zaznacz kolor tuszu i kolor pieczątki

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Pieczątki Kraków – jakość dla wymagających

Produkcja naszych pieczątek skupiona jest wokół dostarczenia najwyższej jakości artykułów. Wszystko po to, aby dane Twojej firmy przejrzyście prezentowały się na dokumentach. Solidność to cecha, która wyróżnia wszystkie nasze pieczątki. Kraków to środowisko przyjazne przedsiębiorcom. Zależy nam na tym, aby ich działalność prężnie się rozwijała, dlatego proponujemy im niezawodne pieczątki.

Kraków oczekuje profesjonalizmu. Wykazujemy się nim, realizując liczne zlecenia dla Klientów z tych okolic. Gwarantujemy, że spełnimy Twoje potrzeby i oczekiwania. Stempleks zadba o to, aby najważniejsze informacje o Twojej firmie były czytelnie przenoszone na karty dokumentów.

Szybka dostawa pieczątki – Kraków

Klienci oczekują atrakcyjnych cen oraz szybkiego terminu realizacji zamówień. Rozumiemy to, dlatego nasze przesyłki dostarczamy już na drugi dzień. Niezwłocznie dostarczamy najtańsze pieczątki. Kraków i jego mieszkańcy korzystają z kilku wygodnych metod wysyłki.

Zamówienie dotrze bezpośrednio do wskazanego przez Ciebie celu: paczkomatu, siedziby firmy lub domu. Dla zleceń o wartości przekraczających określoną kwotę dostawa jest darmowa. Zastanawiasz się nad innymi powodami, dla których warto sięgnąć po nasze pieczątki? Kraków już korzysta z produktów Stempleks. Dołącz do grupy naszych zadowolonych klientów.

Niezawodne pieczątki firmowe – Kraków

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż. Różnorodne potrzeby przedsiębiorców sprawiają, że podejmujemy się realizacji również nietypowych projektów. Są również powodem, dla którego wciąż rozwijamy ofertę o nowe pieczątki. Kraków tanio i wygodnie umożliwia nie tylko wykonanie zamówionych produktów, ale również ich dostawę.

Rodzaj wybranej przez Klienta pieczątki zależy od jego oczekiwań i preferowanego sposobu użytkowania. Nasza oferta to między innymi modele kieszonkowe. Wygodne zwłaszcza dla tych, którzy swój biznes prowadzą mobilnie. Dostępne są również tradycyjne wyroby, zwane automatycznymi. Jeśli nie jesteś pewien, na jaki produkt się zdecydować, nasi eksperci pomogą Ci w podjęciu decyzji.

Dlaczego warto sięgnąć po firmowe pieczątki? Kraków i rynek usług prężnie się rozwija. Konkurowanie o miejsce na nim jest łatwiejsze, gdy korzystasz ze sprawdzonych rozwiązań do znakowania dokumentów. To, co wyróżnia nasze produkty to bezawaryjne, trwałe mechanizmy. Gwarantują one brak kleksów i plam. Szukasz pieczątki w Krakowie? Wybierz Stempleks oferujący funkcjonalność na wiele lat.

Praktyczne pieczątki kieszonkowe – Kraków

Niegdyś były szczególnie popularne głównie wśród lekarzy. Dzisiaj doceniają je także Ci, którzy swoich kontrahentów spotykają w terenie. Funkcjonalne i poręczne takie są pieczątki kieszonkowe. Kraków i zamieszkujący go samozatrudnieni chwalą możliwość schowania artykułu biurowego do kieszeni. Modele wytwarzane przez Stempleks są zaprojektowane tak, aby pozostawały trwałe i lekkie, co wpływa na mobilność tego rozwiązania.

Co sprawia, że pieczątki kieszonkowe w Krakowie są tak wysoko cenione? Biznes wychodzi dzisiaj poza ramy stacjonarnych interesów. Przedsiębiorcy szukają więc produktów odpowiadających zmieniającym się trendom prowadzenia działalności. Rośnie grono osób szukających przede wszystkim poręcznej pieczątki (Kraków). Tanio i praktyczne to atrybuty, których poszukują nasi Klienci.

Czytaj więcej