Modele pieczątek

Marki pieczątek

Pieczątki automatyczne dostępne w naszym sklepie.

Pieczątki automatyczne są bardzo wygodne i często używane w biurach. Składają się z 3 części:

– automatu, który jest też obudową pieczątki,

poduszki tuszowej czyli wkładu z tuszem,

– gumki czyli treści pieczątki.

Od jakości automatu zależeć będzie to, czy będzie wygodny w użyciu. Jakie automaty będą najlepsze? W naszym sklepie oferujemy pieczątki automatyczne najlepszych producentów:

– Colop,

– Wagraf,

– Trodat.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z zaletami modeli automatów, dostępnych w naszym sklepie.

Pieczątki Colop

pieczątki colo[

Firma Colop reklamuje się hasłem „Jakość w dobrej cenie” i jest to prawda. Klienci dość często wybierają pieczątki tej firmy. W naszej ofercie są 3 rodzaje modeli pieczątek automatycznych Colop:

– seria Compact,

– seria IQ,

– seria Mouse Stamp (pieczątki kieszonkowe).

Pieczątki Colop Compact

pieczątki colop

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki. Aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu. A jak otworzyć pieczątkę Colop Compact? Żeby „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu, należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść odbicia.

Pieczątki Colop IQ

pieczątki colop iq

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Otwarcie pieczątki Colop Printer IQ jest równie proste. Wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwi Ci wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie). Dzięki temu w każdej chwili możesz zmienić wygląd automatu. Ponadto na swojej stronie internetowej producent pieczątek Colop udostępnia narzędzie, które umożliwi Ci stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Pieczątki Colop Mouse Stamp – pieczątki kieszonkowe

pieczątk colop mouse

Są to typowe pieczątki kieszonkowe. Co je wyróżnia? Są to pieczątki o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu można je schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Colop Mouse Stamp charakteryzuje się tym, że jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Posiadają one szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Stempel można łatwo dostosować zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Wystarczy przełożyć płytkę tekstową o 180 stopni.

Pieczątki Wagraf

pieczątki wagraf

Wagraf jest polską firmą produkującą pieczątki automatyczne. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Już od 50 lat produkuje pieczątki różnego rodzaju. W naszym sklepie kupisz następujące modele pieczątek Wagraf:

– seria B,

– seria Polan,

– seria Pudełko Plastikowe.

Pieczątki Wagraf seria B

pieczątki wagraf

Wagraf seria B to linia ekonomicznych modeli pieczątek polskiego producenta. Są jednymi z najtańszych pieczątek na rynku, ale nie odbija się to na ich jakości. Kolor obudowy automatu możesz wybrać z szerokiej gamy barw. Pieczątki Wagraf z serii B posiadają przeźroczystą podstawę. Umożliwia ona wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Pieczątki te mają kompaktową obudowę z zatyczką, która pozwala na łatwe zamknięcie stempla. Wystarczy wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. W celu otwarcia pieczątki należy wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Polan 

pieczątki wagraf polan

Tradycyjna seria pieczątek polskiej produkcji. Automaty Wagraf Polan są wytrzymałe oraz praktyczne. Ich obudowy dostępne są wielu kolorach. Dzięki przeźroczystej podstawie automatu pieczątkę zawsze postawisz dokładnie tam, gdzie chcesz. Pieczątki  Wagraf Polan posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla. Do jego zamknięcia wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. Otwarcie pieczątki jest równie proste. Trzeba wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Pudełko Plastikowe

pieczątki kieszonkowe wagraf

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta. Są to pieczątki o wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie. Stemple te dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy. Czym charakteryzują się pieczątki Wagraf z serii Pudełko Plastikowe?Są one nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki są lżejsze, poręczniejsze i posiadają lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem się tuszu np. w torebce.

Pieczątki Trodat

Pieczątki Trodat

Trodat to austriacka firma, która jest jednym z największych producentów artykułów stemplarskich w Europie. Wszystkie pieczątki Trodat przechodzą testy na wytrzymałość. Dzięki temu ich producent jest w stanie zagwarantować, że te pieczątki mogą wytrzymać 100.000 uderzeń. W naszej ofercie mamy 3 rodzaje pieczątek firmy Trodat:

– seria Printy,

– seria Mobile Printy,

– seria Imprint.

Pieczątki Trodat Printy

pieczątki trodat

Pieczątki  Trodat Printy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Zamknięcie pieczątki jest bardzo proste. Wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Żeby później otworzyć pieczątkę należy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która ułatwia postawienie pieczątki dokładnie w tym miejscu, w którym ma się ona znaleźć.

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Ta seria to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Mobile Printy to pieczątki o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy ma kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego, lekkiego kliknięcia w przycisk, który jest na obudowie. Pieczątka ta posiada również szczelne zamknięcie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że tusz wycieknie Ci np. w kieszeni czy w torebce.

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat z serii Imprint są ekonomiczną linią marki Trodat, dzięki czemu posiadają wysoką jakość, funkcjonalność, a zarazem najniższą cenę na rynku. Pieczątki te wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego oraz wyposażone w wygodną i funkcjonalną zatyczkę. Zatyczka ma specjalne uchwyty, które powodują, że pieczątka nie otworzy się np. w torebce. Pieczątka Trodat Imprint posiada bardzo duże okienko indeksowe, dzięki czemu można ją spersonalizować, wykorzystując dowolną grafikę. Na dole pieczątki jest przezroczysta obudowa pozwalająca na dokładne wpasowanie pieczątki w miejsce użycia. Wszystkie pieczątki Trodat wyposażone są w oryginalną wkładkę tuszującą, którą można łatwo wymienić. Mechanizm blokady umieszczony jest z tyłu automatu, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zablokowania pieczątki (co może się zdarzyć przy blokadach bocznych).

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki, aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu, aby następnie „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść.

Seria IQ

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie), co umożliwia w każdej chwili zmianę wyglądu automatu. Ponad to producent udostępnia narzędzie na swojej stronie internetowej  ZOBACZ TUTAJ  , które umożliwia nam stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Seria Mouse Stamp (kieszonkowe)

Są to typowe pieczątki kieszonkowe, czyli o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mouse Stamp charakteryzuje się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, posiada szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Producent umożliwił też dostosowanie stempla zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych dzięki możliwości przełożenia płytki tekstowej o 180 stopni.

Seria B

Najnowsze modele pieczątek polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Automaty dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria POLAN

Tradycyjna seria pieczątek polskiego producenta. Automaty wytrzymałe, praktyczne, dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria Pudełko Plastikowe

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Stemple dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy i są nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki jest lżejsza, poręczniejsza i posiada lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem tuszu np. w torebce.

Seria Printy

Pieczątki o nowoczesnym designie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy.

Seria Mobile Printy

Seria Mobile Printy  to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego lekkiego kliknięcia znajdującego się na obudowie. Posiada również szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni.

Seria IMPRINT

Trodat imprint kolory

 

Pieczątki automatyczne dostępne w naszym sklepie.

Pieczątki automatyczne są bardzo wygodne i często używane w biurach. Składają się z 3 części:

– automatu, który jest też obudową pieczątki,

poduszki tuszowej czyli wkładu z tuszem,

– gumki czyli treści pieczątki.

Od jakości automatu zależeć będzie to, czy będzie wygodny w użyciu. Jakie automaty będą najlepsze? W naszym sklepie oferujemy pieczątki automatyczne najlepszych producentów:

– Colop,

– Wagraf,

– Trodat.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z zaletami modeli automatów, dostępnych w naszym sklepie.

Pieczątki Colop

pieczątki colo[

Firma Colop reklamuje się hasłem „Jakość w dobrej cenie” i jest to prawda. Klienci dość często wybierają pieczątki tej firmy. W naszej ofercie są 3 rodzaje modeli pieczątek automatycznych Colop:

– seria Compact,

– seria IQ,

– seria Mouse Stamp (pieczątki kieszonkowe).Pieczątki Colop Compact

pieczątki colop

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki. Aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu. A jak otworzyć pieczątkę Colop Compact? Żeby „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu, należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść odbicia.

Pieczątki Colop IQ

pieczątki colop iq

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Otwarcie pieczątki Colop Printer IQ jest równie proste. Wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwi Ci wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie). Dzięki temu w każdej chwili możesz zmienić wygląd automatu. Ponadto na swojej stronie internetowej producent pieczątek Colop udostępnia narzędzie, które umożliwi Ci stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Pieczątki Colop Mouse Stamp – pieczątki kieszonkowe

pieczątk colop mouse

Są to typowe pieczątki kieszonkowe. Co je wyróżnia? Są to pieczątki o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu można je schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Colop Mouse Stamp charakteryzuje się tym, że jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Posiadają one szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Stempel można łatwo dostosować zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Wystarczy przełożyć płytkę tekstową o 180 stopni.

Pieczątki Wagraf

pieczątki wagraf

Wagraf jest polską firmą produkującą pieczątki automatyczne. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Już od 50 lat produkuje pieczątki różnego rodzaju. W naszym sklepie kupisz następujące modele pieczątek Wagraf:

– seria B,

– seria Polan,

– seria Pudełko Plastikowe.

Pieczątki Wagraf seria B

pieczątki wagraf

Wagraf seria B to linia ekonomicznych modeli pieczątek polskiego producenta. Są jednymi z najtańszych pieczątek na rynku, ale nie odbija się to na ich jakości. Kolor obudowy automatu możesz wybrać z szerokiej gamy barw. Pieczątki Wagraf z serii B posiadają przeźroczystą podstawę. Umożliwia ona wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Pieczątki te mają kompaktową obudowę z zatyczką, która pozwala na łatwe zamknięcie stempla. Wystarczy wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. W celu otwarcia pieczątki należy wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Polan 

pieczątki wagraf polan

Tradycyjna seria pieczątek polskiej produkcji. Automaty Wagraf Polan są wytrzymałe oraz praktyczne. Ich obudowy dostępne są wielu kolorach. Dzięki przeźroczystej podstawie automatu pieczątkę zawsze postawisz dokładnie tam, gdzie chcesz. Pieczątki  Wagraf Polan posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla. Do jego zamknięcia wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. Otwarcie pieczątki jest równie proste. Trzeba wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Pudełko Plastikowe

pieczątki kieszonkowe wagraf

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta. Są to pieczątki o wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie. Stemple te dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy. Czym charakteryzują się pieczątki Wagraf z serii Pudełko Plastikowe?Są one nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki są lżejsze, poręczniejsze i posiadają lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem się tuszu np. w torebce.

Pieczątki Trodat

Pieczątki Trodat

Trodat to austriacka firma, która jest jednym z największych producentów artykułów stemplarskich w Europie. Wszystkie pieczątki Trodat przechodzą testy na wytrzymałość. Dzięki temu ich producent jest w stanie zagwarantować, że te pieczątki mogą wytrzymać 100.000 uderzeń. W naszej ofercie mamy 3 rodzaje pieczątek firmy Trodat:

– seria Printy,

– seria Mobile Printy,

– seria Imprint.

Pieczątki Trodat Printy

pieczątki trodat

Pieczątki  Trodat Printy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Zamknięcie pieczątki jest bardzo proste. Wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Żeby później otworzyć pieczątkę należy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która ułatwia postawienie pieczątki dokładnie w tym miejscu, w którym ma się ona znaleźć.

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Ta seria to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Mobile Printy to pieczątki o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy ma kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego, lekkiego kliknięcia w przycisk, który jest na obudowie. Pieczątka ta posiada również szczelne zamknięcie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że tusz wycieknie Ci np. w kieszeni czy w torebce.

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat z serii Imprint są ekonomiczną linią marki Trodat, dzięki czemu posiadają wysoką jakość, funkcjonalność, a zarazem najniższą cenę na rynku. Pieczątki te wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego oraz wyposażone w wygodną i funkcjonalną zatyczkę. Zatyczka ma specjalne uchwyty, które powodują, że pieczątka nie otworzy się np. w torebce. Pieczątka Trodat Imprint posiada bardzo duże okienko indeksowe, dzięki czemu można ją spersonalizować, wykorzystując dowolną grafikę. Na dole pieczątki jest przezroczysta obudowa pozwalająca na dokładne wpasowanie pieczątki w miejsce użycia. Wszystkie pieczątki Trodat wyposażone są w oryginalną wkładkę tuszującą, którą można łatwo wymienić. Mechanizm blokady umieszczony jest z tyłu automatu, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zablokowania pieczątki (co może się zdarzyć przy blokadach bocznych).

 

 

 

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki, aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu, aby następnie „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść.

Seria IQ

 

 

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie), co umożliwia w każdej chwili zmianę wyglądu automatu. Ponad to producent udostępnia narzędzie na swojej stronie internetowej  ZOBACZ TUTAJ  , które umożliwia nam stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Seria Mouse Stamp (kieszonkowe)

 

 

Są to typowe pieczątki kieszonkowe, czyli o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mouse Stamp charakteryzuje się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, posiada szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Producent umożliwił też dostosowanie stempla zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych dzięki możliwości przełożenia płytki tekstowej o 180 stopni.

 

Seria B

 

 

Najnowsze modele pieczątek polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Automaty dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria POLAN

 

Tradycyjna seria pieczątek polskiego producenta. Automaty wytrzymałe, praktyczne, dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria Pudełko Plastikowe

 

 

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Stemple dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy i są nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki jest lżejsza, poręczniejsza i posiada lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem tuszu np. w torebce.

 

Seria Printy

 

 

Pieczątki o nowoczesnym designie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy.

Seria Mobile Printy

 

 

Seria Mobile Printy  to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego lekkiego kliknięcia znajdującego się na obudowie. Posiada również szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni.

Seria IMPRINT

Trodat imprint kolory

 

Pieczątki automatyczne dostępne w naszym sklepie.

Pieczątki automatyczne są bardzo wygodne i często używane w biurach. Składają się z 3 części:

– automatu, który jest też obudową pieczątki,

poduszki tuszowej czyli wkładu z tuszem,

– gumki czyli treści pieczątki.

Od jakości automatu zależeć będzie to, czy będzie wygodny w użyciu. Jakie automaty będą najlepsze? W naszym sklepie oferujemy pieczątki automatyczne najlepszych producentów:

– Colop,

– Wagraf,

– Trodat.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z zaletami modeli automatów, dostępnych w naszym sklepie.

Pieczątki Colop

pieczątki colo[

Firma Colop reklamuje się hasłem „Jakość w dobrej cenie” i jest to prawda. Klienci dość często wybierają pieczątki tej firmy. W naszej ofercie są 3 rodzaje modeli pieczątek automatycznych Colop:

– seria Compact,

– seria IQ,

– seria Mouse Stamp (pieczątki kieszonkowe).Pieczątki Colop Compact

pieczątki colop

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki. Aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu. A jak otworzyć pieczątkę Colop Compact? Żeby „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu, należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść odbicia.

Pieczątki Colop IQ

pieczątki colop iq

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Otwarcie pieczątki Colop Printer IQ jest równie proste. Wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwi Ci wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie). Dzięki temu w każdej chwili możesz zmienić wygląd automatu. Ponadto na swojej stronie internetowej producent pieczątek Colop udostępnia narzędzie, które umożliwi Ci stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Pieczątki Colop Mouse Stamp – pieczątki kieszonkowe

pieczątk colop mouse

Są to typowe pieczątki kieszonkowe. Co je wyróżnia? Są to pieczątki o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu można je schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Colop Mouse Stamp charakteryzuje się tym, że jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Posiadają one szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Stempel można łatwo dostosować zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Wystarczy przełożyć płytkę tekstową o 180 stopni.

Pieczątki Wagraf

pieczątki wagraf

Wagraf jest polską firmą produkującą pieczątki automatyczne. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Już od 50 lat produkuje pieczątki różnego rodzaju. W naszym sklepie kupisz następujące modele pieczątek Wagraf:

– seria B,

– seria Polan,

– seria Pudełko Plastikowe.

Pieczątki Wagraf seria B

pieczątki wagraf

Wagraf seria B to linia ekonomicznych modeli pieczątek polskiego producenta. Są jednymi z najtańszych pieczątek na rynku, ale nie odbija się to na ich jakości. Kolor obudowy automatu możesz wybrać z szerokiej gamy barw. Pieczątki Wagraf z serii B posiadają przeźroczystą podstawę. Umożliwia ona wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Pieczątki te mają kompaktową obudowę z zatyczką, która pozwala na łatwe zamknięcie stempla. Wystarczy wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. W celu otwarcia pieczątki należy wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Polan 

pieczątki wagraf polan

Tradycyjna seria pieczątek polskiej produkcji. Automaty Wagraf Polan są wytrzymałe oraz praktyczne. Ich obudowy dostępne są wielu kolorach. Dzięki przeźroczystej podstawie automatu pieczątkę zawsze postawisz dokładnie tam, gdzie chcesz. Pieczątki  Wagraf Polan posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla. Do jego zamknięcia wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. Otwarcie pieczątki jest równie proste. Trzeba wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Pudełko Plastikowe

pieczątki kieszonkowe wagraf

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta. Są to pieczątki o wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie. Stemple te dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy. Czym charakteryzują się pieczątki Wagraf z serii Pudełko Plastikowe?Są one nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki są lżejsze, poręczniejsze i posiadają lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem się tuszu np. w torebce.

Pieczątki Trodat

Pieczątki Trodat

Trodat to austriacka firma, która jest jednym z największych producentów artykułów stemplarskich w Europie. Wszystkie pieczątki Trodat przechodzą testy na wytrzymałość. Dzięki temu ich producent jest w stanie zagwarantować, że te pieczątki mogą wytrzymać 100.000 uderzeń. W naszej ofercie mamy 3 rodzaje pieczątek firmy Trodat:

– seria Printy,

– seria Mobile Printy,

– seria Imprint.

Pieczątki Trodat Printy

pieczątki trodat

Pieczątki  Trodat Printy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Zamknięcie pieczątki jest bardzo proste. Wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Żeby później otworzyć pieczątkę należy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która ułatwia postawienie pieczątki dokładnie w tym miejscu, w którym ma się ona znaleźć.

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Ta seria to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Mobile Printy to pieczątki o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy ma kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego, lekkiego kliknięcia w przycisk, który jest na obudowie. Pieczątka ta posiada również szczelne zamknięcie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że tusz wycieknie Ci np. w kieszeni czy w torebce.

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat z serii Imprint są ekonomiczną linią marki Trodat, dzięki czemu posiadają wysoką jakość, funkcjonalność, a zarazem najniższą cenę na rynku. Pieczątki te wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego oraz wyposażone w wygodną i funkcjonalną zatyczkę. Zatyczka ma specjalne uchwyty, które powodują, że pieczątka nie otworzy się np. w torebce. Pieczątka Trodat Imprint posiada bardzo duże okienko indeksowe, dzięki czemu można ją spersonalizować, wykorzystując dowolną grafikę. Na dole pieczątki jest przezroczysta obudowa pozwalająca na dokładne wpasowanie pieczątki w miejsce użycia. Wszystkie pieczątki Trodat wyposażone są w oryginalną wkładkę tuszującą, którą można łatwo wymienić. Mechanizm blokady umieszczony jest z tyłu automatu, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zablokowania pieczątki (co może się zdarzyć przy blokadach bocznych).

 

 

 

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki, aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu, aby następnie „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść.

Seria IQ

 

 

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie), co umożliwia w każdej chwili zmianę wyglądu automatu. Ponad to producent udostępnia narzędzie na swojej stronie internetowej  ZOBACZ TUTAJ  , które umożliwia nam stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Seria Mouse Stamp (kieszonkowe)

 

 

Są to typowe pieczątki kieszonkowe, czyli o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mouse Stamp charakteryzuje się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, posiada szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Producent umożliwił też dostosowanie stempla zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych dzięki możliwości przełożenia płytki tekstowej o 180 stopni.

 

Seria B

 

 

Najnowsze modele pieczątek polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Automaty dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria POLAN

 

Tradycyjna seria pieczątek polskiego producenta. Automaty wytrzymałe, praktyczne, dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria Pudełko Plastikowe

 

 

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Stemple dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy i są nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki jest lżejsza, poręczniejsza i posiada lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem tuszu np. w torebce.

 

Seria Printy

 

 

Pieczątki o nowoczesnym designie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy.

Seria Mobile Printy

 

 

Seria Mobile Printy  to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego lekkiego kliknięcia znajdującego się na obudowie. Posiada również szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni.

Seria IMPRINT

Trodat imprint kolory

 

Pieczątki automatyczne dostępne w naszym sklepie.

Pieczątki automatyczne są bardzo wygodne i często używane w biurach. Składają się z 3 części:

– automatu, który jest też obudową pieczątki,

poduszki tuszowej czyli wkładu z tuszem,

– gumki czyli treści pieczątki.

Od jakości automatu zależeć będzie to, czy będzie wygodny w użyciu. Jakie automaty będą najlepsze? W naszym sklepie oferujemy pieczątki automatyczne najlepszych producentów:

– Colop,

– Wagraf,

– Trodat.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z zaletami modeli automatów, dostępnych w naszym sklepie.

Pieczątki Colop

pieczątki colo[

Firma Colop reklamuje się hasłem „Jakość w dobrej cenie” i jest to prawda. Klienci dość często wybierają pieczątki tej firmy. W naszej ofercie są 3 rodzaje modeli pieczątek automatycznych Colop:

– seria Compact,

– seria IQ,

– seria Mouse Stamp (pieczątki kieszonkowe).Pieczątki Colop Compact

pieczątki colop

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki. Aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu. A jak otworzyć pieczątkę Colop Compact? Żeby „zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu, należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść odbicia.

Pieczątki Colop IQ

pieczątki colop iq

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Otwarcie pieczątki Colop Printer IQ jest równie proste. Wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwi Ci wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie). Dzięki temu w każdej chwili możesz zmienić wygląd automatu. Ponadto na swojej stronie internetowej producent pieczątek Colop udostępnia narzędzie, które umożliwi Ci stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Pieczątki Colop Mouse Stamp – pieczątki kieszonkowe

pieczątk colop mouse

Są to typowe pieczątki kieszonkowe. Co je wyróżnia? Są to pieczątki o niewielkich rozmiarach. Dzięki temu można je schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Colop Mouse Stamp charakteryzuje się tym, że jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Posiadają one szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Stempel można łatwo dostosować zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Wystarczy przełożyć płytkę tekstową o 180 stopni.

Pieczątki Wagraf

pieczątki wagraf

Wagraf jest polską firmą produkującą pieczątki automatyczne. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie. Już od 50 lat produkuje pieczątki różnego rodzaju. W naszym sklepie kupisz następujące modele pieczątek Wagraf:

– seria B,

– seria Polan,

– seria Pudełko Plastikowe.

Pieczątki Wagraf seria B

pieczątki wagraf

Wagraf seria B to linia ekonomicznych modeli pieczątek polskiego producenta. Są jednymi z najtańszych pieczątek na rynku, ale nie odbija się to na ich jakości. Kolor obudowy automatu możesz wybrać z szerokiej gamy barw. Pieczątki Wagraf z serii B posiadają przeźroczystą podstawę. Umożliwia ona wykonanie odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcesz. Pieczątki te mają kompaktową obudowę z zatyczką, która pozwala na łatwe zamknięcie stempla. Wystarczy wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. W celu otwarcia pieczątki należy wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Polan 

pieczątki wagraf polan

Tradycyjna seria pieczątek polskiej produkcji. Automaty Wagraf Polan są wytrzymałe oraz praktyczne. Ich obudowy dostępne są wielu kolorach. Dzięki przeźroczystej podstawie automatu pieczątkę zawsze postawisz dokładnie tam, gdzie chcesz. Pieczątki  Wagraf Polan posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla. Do jego zamknięcia wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka. Otwarcie pieczątki jest równie proste. Trzeba wyciągnąć zatyczkę.

Pieczątki Wagraf seria Pudełko Plastikowe

pieczątki kieszonkowe wagraf

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta. Są to pieczątki o wysokiej jakości, a jednocześnie w przystępnej cenie. Stemple te dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy. Czym charakteryzują się pieczątki Wagraf z serii Pudełko Plastikowe?Są one nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki są lżejsze, poręczniejsze i posiadają lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem się tuszu np. w torebce.

Pieczątki Trodat

Pieczątki Trodat

Trodat to austriacka firma, która jest jednym z największych producentów artykułów stemplarskich w Europie. Wszystkie pieczątki Trodat przechodzą testy na wytrzymałość. Dzięki temu ich producent jest w stanie zagwarantować, że te pieczątki mogą wytrzymać 100.000 uderzeń. W naszej ofercie mamy 3 rodzaje pieczątek firmy Trodat:

– seria Printy,

– seria Mobile Printy,

– seria Imprint.

Pieczątki Trodat Printy

pieczątki trodat

Pieczątki  Trodat Printy wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Charakteryzuje je nowoczesny design. Posiadają kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Zamknięcie pieczątki jest bardzo proste. Wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka. Żeby później otworzyć pieczątkę należy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która ułatwia postawienie pieczątki dokładnie w tym miejscu, w którym ma się ona znaleźć.

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Pieczątki Trodat Mobile Printy

Ta seria to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości. Mobile Printy to pieczątki o niewielkich rozmiarach, dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy ma kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego, lekkiego kliknięcia w przycisk, który jest na obudowie. Pieczątka ta posiada również szczelne zamknięcie. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że tusz wycieknie Ci np. w kieszeni czy w torebce.

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat Imprint

Pieczątki Trodat z serii Imprint są ekonomiczną linią marki Trodat, dzięki czemu posiadają wysoką jakość, funkcjonalność, a zarazem najniższą cenę na rynku. Pieczątki te wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego oraz wyposażone w wygodną i funkcjonalną zatyczkę. Zatyczka ma specjalne uchwyty, które powodują, że pieczątka nie otworzy się np. w torebce. Pieczątka Trodat Imprint posiada bardzo duże okienko indeksowe, dzięki czemu można ją spersonalizować, wykorzystując dowolną grafikę. Na dole pieczątki jest przezroczysta obudowa pozwalająca na dokładne wpasowanie pieczątki w miejsce użycia. Wszystkie pieczątki Trodat wyposażone są w oryginalną wkładkę tuszującą, którą można łatwo wymienić. Mechanizm blokady umieszczony jest z tyłu automatu, dzięki czemu nie ma możliwości przypadkowego zablokowania pieczątki (co może się zdarzyć przy blokadach bocznych).