loader

Modele pieczątek

Marki pieczątek

 

Zapraszamy do zapoznania się z opisem automatów pieczątek dostępnych w naszym sklepie:

Seria Compact

Colop-Compact-C-20

Są to pieczątki o najlepszym stosunku jakości do ceny. Posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą zamknięcie pieczątki, aby zamknąć obudowę konieczne jest naciśnięcie dwóch przycisków po bokach automatu, aby następnie “zwolnić” mechanizm pieczątki po otwarciu należy ją delikatnie nacisnąć do środka. Pieczątka posiada specjalne, gumowe zabezpieczenie przed przesuwaniem się pieczątki na papierze, co gwarantuje czytelną treść.

Seria IQ

Colop-Iq-20

Są to pieczątki wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Producent udostępnia też karteczki indeksujące, które stanowią kolor obudowy pieczątki ( standardowo 4 w różne kolory w zestawie), co umożliwia w każdej chwili zmianę wyglądu automatu. Ponad to producent udostępnia narzędzie na swojej stronie internetowej  ZOBACZ TUTAJ  , które umożliwia nam stworzenie własnej, indywidualnej obudowy pieczątki np. z własnym logo lub inną grafiką.

Seria Mouse Stamp (kieszonkowe)

Pieczątka firmowa mała - STAMP MOUSE 30

Są to typowe pieczątki kieszonkowe, czyli o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mouse Stamp charakteryzuje się wykonaniem z najwyższej jakości materiałów, posiada szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni. Producent umożliwił też dostosowanie stempla zarówno dla osób prawo jak i lewo ręcznych dzięki możliwości przełożenia płytki tekstowej o 180 stopni.

Seria Pocket Stamp

Colop-Pocket-Stamp-20

Seria Pocket Stamp to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Pocket Stamp kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego lekkiego kliknięcia znajdującego się na obudowie. Posiada również szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni.

Seria B

Wagraf-b4

Najnowsze modele pieczątek polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Automaty dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy, posiadają ponad to przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy. Pieczątki posiadają kompaktową obudowę z zatyczką umożliwiającą łatwe zamknięcie stempla – wystarczyć wcisnąć zatyczkę z mechanizmem automatu do środka, a w celu jego otwarcia wystarczy ją wyciągnąć.

Seria Pudełko Plastikowe

udełko plastikowe Wagraf 33

Najnowsze modele pieczątek kieszonkowych firmy Wagraf – polskiego producenta, dzięki czemu są jednymi z najtańszych pieczątek wysokiej jakości na rynku. Stemple dostępne są wielu opcjach kolorów obudowy i są nowszym, świeższym wydaniem pieczątki lekarskiej w metalowej obudowie. W stosunku do swojej poprzedniczki jest lżejsza, poręczniejsza i posiada lepsze zabezpieczenie przed wylewaniem tuszu np. w torebce.

Seria Printy

Trodat-Printy-4912

Pieczątki o nowoczesnym designie, wykonane z materiałów najwyższej jakości, posiadające kompaktowe zamknięcie w formie dodatkowej zatyczki do automatu. Aby zamknąć pieczątkę wystarczy wcisnąć zatyczkę wraz z mechanizmem do środka, następnie otwarcie pieczątki jest równie proste, a mianowicie wystarczy wyciągnąć zatyczkę. Automat posiada przeźroczystą podstawę, która umożliwia nam wykonania odbicia pieczątki dokładnie tam gdzie chcemy.

Seria Mobile Printy

Pieczątka firmowa mała - Trodat 9412

Seria Mobile Printy  to bezawaryjne pieczątki, wykonane z tworzyw najwyższej jakości o nie wielkich rozmiarach dzięki czemu można je np. schować do kieszeni, torebki czy nawet przypiąć do spodni. Seria pieczątek Mobile Printy kształt typowego pendrive’a, który rozkłada się w pieczątkę za pomocą jednego lekkiego kliknięcia znajdującego się na obudowie. Posiada również szczelne zamknięcie, które zapewni, iż tusz nie wycieknie nam  np. w kieszeni.

 

Pieczątki Trodat z serii Imprint są ekonomiczną linią marki Trodat, dzięki czemu posiadają wysoką jakość, funkcjonalność a zarazem najniższą cenę na rynku.

Pieczątki wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, wyposażone w wygodną i funkcjonalną zatyczkę.

Zatyczka wyposażona jest w specjalne uchwyty, które powodują, że pieczątka nie otworzy się np. w torebce.
Pieczątka posiada bardzo duże okienko indeksowe, dzięki czemu można ją spersonalizować,
wykorzystując dowolną grafikę. Na dole pieczątki jest przezroczysta obudowa pozwalająca na
dokładne wpasowanie pieczątki w miejsce użycia. Wszystkie pieczątki wyposażone są w łatwo
wymienialną, oryginalną wkładkę tuszującą. Mechanizm blokady jest umieszczony z tyłu automatu, dzięki czemu
nie ma możliwości przypadkowego zablokowania pieczątki (co zdarza się przy
blokadach bocznych).