cart TWÓJ KOSZYK 0

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 46,26 56,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Białymstoku:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Białystok:

Więcej

Pieczątki Białystok

Tylko najwyższa jakość stempla usprawnia obieg dokumentów wewnętrznych. Podczas procesu produkcji dbamy o ich prawidłowe wykonanie i dostarczamy Klientom niezawodne pieczątki. Białystok jest miastem rozwijającym się, przyjaznym biznesowi.

Trudno sobie wyobrazić sprawnie prowadzoną działalność gospodarczą bez korzystania z pieczątki. Białystok i jego przedsiębiorcy dostrzegają, jak istotne do osiągnięcia pełni potencjału biznesowego są nawet najdrobniejsze szczegóły. To właśnie dlatego wybierają sprawdzone artykuły biurowe marki Stempleks.

Natychmiastowe wyrabianie pieczątek – Białystok docenia atrakcyjne ceny

Niskie ceny i szybka realizacja zamówienia to atuty naszej szerokiej oferty. Projekty stempli realizujemy nawet już na drugi dzień – wszystko po to, aby jak najszybciej dostarczyć najtańsze pieczątki. Białystok i działające w nim firmy mogą wybrać różne metody dostawy. Najpopularniejsze z nich to wysyłka kurierem oraz dostarczenie zamówienia do paczkomatu. Jeśli wartość produktów przekroczy określoną kwotę, to przesyłka jest bezpłatna.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów i stale pracujemy, aby ulepszyć wyrób pieczątek. Białystok i jego biznesy zasługują na produkty, które cechują się najwyższą jakością wykonania. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółami bieżącej oferty.

Niezawodne pieczątki firmowe – Białystok

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż – aby spełnić ich oczekiwania, stale słuchamy potrzeb rynku i oczekiwań względem oferowanych produktów. Jest to fundament, dzięki któremu budujemy i rozwijamy naszą ofertę i pieczątki. Białystok tanio i wygodnie pozwala dostarczyć wszystkie stemple do zainteresowanych osób.

Jesteśmy pewni, że każdy Klient znajdzie model, odpowiadający jego oczekiwaniom. W rozległej ofercie produktów największą popularnością cieszą się dwie kategorie. Modele przenośne, zwane kieszonkowymi oraz ich tradycyjne, większe odpowiedniki, zwane automatycznymi. Wszelkie wątpliwości związane z wyborem artykułu biurowego chętnie rozwiązują nasi specjaliści. Ich pomoc jest gwarancją wyboru odpowiedniej pieczątki. Białystok to miasto wielu aspirujących przedsiębiorców, a nasza oferta wspiera ich marzenia i pomaga w dążeniu do celu.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Białystok

Kiedyś tylko lekarze, dzisiaj także przedstawiciele wielu wolnych zawodów wybierają pieczątki kieszonkowe. Białystok umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej poza ścianami biur, dlatego wielu przedsiębiorców szuka modelu, który mogą mieć zawsze pod ręką. Nie bez znaczenia dla młodych biznesmenów jest możliwość zamówienia pieczątki online. Białystok chętnie korzystają z cyfrowych sposobów na zakup produktów marki Stempleks. Dzięki tym ułatwieniom pieczątki kieszonkowe w Białymstoku są artykułami biurowymi, po które przedsiębiorstwa sięgają najczęściej.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że potrafimy sprostać każdym wymaganiom. Dzięki czemu powstają unikalne projekty, umożliwiające wyrabianie pieczątek. Białystok to miasto pełne innowacyjnych biznesów, a jego mieszkańcy stale zaskakują nas wzorami kolejnych modeli.

Czytaj więcej