Zamów pieczątkę, a już następnego dnia odbierz ją w Paczkomacie lub od Kuriera!
Zamówienia od 149 zł netto – wysyłka za darmo!

Znajdź swój paczkomat w Białymstoku:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Białystok:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Pieczątki Białystok

Tylko najwyższa jakość stempla usprawnia obieg dokumentów wewnętrznych. Podczas procesu produkcji dbamy o ich prawidłowe wykonanie i dostarczamy Klientom niezawodne pieczątki. Białystok jest miastem rozwijającym się, przyjaznym biznesowi.

Trudno sobie wyobrazić sprawnie prowadzoną działalność gospodarczą bez korzystania z pieczątki. Białystok i jego przedsiębiorcy dostrzegają, jak istotne do osiągnięcia pełni potencjału biznesowego są nawet najdrobniejsze szczegóły. To właśnie dlatego wybierają sprawdzone artykuły biurowe marki Stempleks.

Natychmiastowe wyrabianie pieczątek – Białystok docenia atrakcyjne ceny

Niskie ceny i szybka realizacja zamówienia to atuty naszej szerokiej oferty. Projekty stempli realizujemy nawet już na drugi dzień – wszystko po to, aby jak najszybciej dostarczyć najtańsze pieczątki. Białystok i działające w nim firmy mogą wybrać różne metody dostawy. Najpopularniejsze z nich to wysyłka kurierem oraz dostarczenie zamówienia do paczkomatu. Jeśli wartość produktów przekroczy określoną kwotę, to przesyłka jest bezpłatna.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom Klientów i stale pracujemy, aby ulepszyć wyrób pieczątek. Białystok i jego biznesy zasługują na produkty, które cechują się najwyższą jakością wykonania. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółami bieżącej oferty.

Niezawodne pieczątki firmowe – Białystok

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż – aby spełnić ich oczekiwania, stale słuchamy potrzeb rynku i oczekiwań względem oferowanych produktów. Jest to fundament, dzięki któremu budujemy i rozwijamy naszą ofertę i pieczątki. Białystok tanio i wygodnie pozwala dostarczyć wszystkie stemple do zainteresowanych osób.

Jesteśmy pewni, że każdy Klient znajdzie model, odpowiadający jego oczekiwaniom. W rozległej ofercie produktów największą popularnością cieszą się dwie kategorie. Modele przenośne, zwane kieszonkowymi oraz ich tradycyjne, większe odpowiedniki, zwane automatycznymi. Wszelkie wątpliwości związane z wyborem artykułu biurowego chętnie rozwiązują nasi specjaliści. Ich pomoc jest gwarancją wyboru odpowiedniej pieczątki. Białystok to miasto wielu aspirujących przedsiębiorców, a nasza oferta wspiera ich marzenia i pomaga w dążeniu do celu.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Białystok

Kiedyś tylko lekarze, dzisiaj także przedstawiciele wielu wolnych zawodów wybierają pieczątki kieszonkowe. Białystok umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej poza ścianami biur, dlatego wielu przedsiębiorców szuka modelu, który mogą mieć zawsze pod ręką. Nie bez znaczenia dla młodych biznesmenów jest możliwość zamówienia pieczątki online. Białystok chętnie korzystają z cyfrowych sposobów na zakup produktów marki Stempleks. Dzięki tym ułatwieniom pieczątki kieszonkowe w Białymstoku są artykułami biurowymi, po które przedsiębiorstwa sięgają najczęściej.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, że potrafimy sprostać każdym wymaganiom. Dzięki czemu powstają unikalne projekty, umożliwiające wyrabianie pieczątek. Białystok to miasto pełne innowacyjnych biznesów, a jego mieszkańcy stale zaskakują nas wzorami kolejnych modeli.

Czytaj więcej