cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Katowic – sprawdź jak:

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

trodat printy 4913
PROMOCJA
Trodat 4913 - do 6 linii tekstu, logo 48,70 59,90  z Vat
trodat printy 4912
PROMOCJA
Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 43,01 52,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 46,26 56,90  z Vat

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Katowicach:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Katowice:

Więcej

Solidne pieczątki – Katowice

Wizerunek jest podstawowym elementem brandingu. Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku, musisz o niego konsekwentnie dbać. Warto zacząć od postawienia na wyraźne prezentowanie danych firmy na dokumentach. Wspieramy Twoje działania, dlatego proces produkcji naszych artykułów skupia się na dostarczeniu Klientom akcesoriów najwyższej jakości. Solidność to cecha każdej naszej pieczątki. Katowice to środowisko wielu przedsiębiorstw, które się o tym przekonały.

Niezawodność naszych rozwiązań można dostrzec w każdym odcisku naszej pieczątki. Katowice zachęcają nas do tworzenia wielu ciekawych projektów. Stawiając na współpracę z nami możesz być pewny, że dokumentacja Twojej firmy będzie zawierała czytelne informacje.

Wybierz funkcjonalne pieczątki – Katowice wspierają biznes

Szybki czas realizacji oraz atrakcyjne ceny to coś, co nas wyróżnia. Błyskawicznie, bo już nawet na drugi dzień dostarczamy najtańsze pieczątki. Katowice i jego mieszkańcy mogą skorzystać z kilku wygodnych metod dostawy. Zamówienie szybko dotrze do wskazanego przez Klienta miejsca: domu, siedziby firmy lub wybranego paczkomatu. Wysyłka jest bezpłatna jeśli wartość twojego zamówienia jest odpowiednio wysoka.

Cena i termin realizacji to jedne z kluczowych argumentów, dla których warto wybrać nasze pieczątki. Katowice chętnie korzystają z naszych usług. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, wybierając artykuły z naszej oferty.

Solidne pieczątki firmowe – Katowice

Potrzeby Klientów bywają niezwykle zróżnicowane. Wynika to z faktu, że reprezentują oni wiele branż świata biznesu. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każdą Twoją potrzebę. Stempleks to specjaliści, którzy chętnie doradzą oraz odpowiedzą na nurtujące zamawiających pytania. Ponadto przygotują projekt pieczątki (Katowice). Tanio i kompleksowo, to przymiotniki, które stały się elementem naszej biznesowej strategii.

Nasza oferta składa się z wielu artykułów. To od Ciebie zależy, jaki produkt będzie najbardziej odpowiedni dla Twojego biznesu. Jeśli często bywasz w delegacjach to modele kieszonkowe powinny być dobrym wyborem. Charakteryzuje je lekkość, poręczność i minimalizm, który sprawdzi się w podróży. Firmy, które cenią sobie standardowe rozwiązania, wybierają mechanizmy automatyczne. Rozmiar tych produktów jest nieco większy, ale wygoda użytkowania to atut, który sprawi, że stemplowanie stosu dokumentów odbędzie się w mgnieniu oka.

Jeśli chcesz poznać pozostałe szczegóły oferty skontaktuj się z naszymi ekspertami. Codziennie pomagają oni wybrać idealne pieczątki firmowe. Katowice to część prężnie rozwijającej się aglomeracji. Powstają tu innowacyjne przedsiębiorstwa, które szukają odpowiednich rozwiązań. Znajdują je w ofercie firmy Stempleks.

Dostarczanie rozwijającym się instytucjom niezawodnych i sprawdzonych rozwiązań to cel naszej firmy. Poszukujesz bezawaryjnej pieczątki (Katowice)? Wybierz nasz produkt. Wykorzystujemy mechanizmy, które gwarantują brak zabrudzeń na dokumentach firmowych.

Poręczne pieczątki kieszonkowe – Katowice

Naszą ofertę kierujemy również do przedstawicieli wielu zawodów. Osoby pracujące w domowych gabinetach często wybierają pieczątki kieszonkowe. Katowice to miejsce wielu spotkań handlowych. Ich uczestnicy doceniają poręczność i wygodę zamkniętą w specjalnie pomniejszonym modelu.

Wiemy, jak wielu przedsiębiorców pracuje w ciągłym ruchu, dlatego nasze produkty są niezwykle trwałe. Pieczątki kieszonkowe w Katowicach są wybierane przez wiele mikro firm. Doceniają one praktyczny aspekt tego artykułu biurowego. Zależy nam na tym, aby był on w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

Nasi pracownicy przygotują dla Ciebie darmowy projekt. Chcemy mieć pewność, że spełni on twoje oczekiwania. Warto wybrać nasze pieczątki (Katowice). Tanio zakupisz również inne potrzebne akcesoria biurowe. Wejdź na naszą stronę internetową, aby zapoznać się z pozostałymi kategoriami oferowanych przez nas usług.

Czytaj więcej