cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Bydgoszczy – sprawdź jak:

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

projekt pieczątki


Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Bydgoszczy:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Bydgoszcz:

Więcej

Pieczątki Bydgoszcz

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezproblemowe stemplowanie firmowych dokumentów. To dzięki niepozornym artykułom biurowym transakcje handlowe dochodzą do skutku. To jeden z czynników, do którego przykładamy szczególną uwagę, projektując nasze pieczątki. Bydgoszcz to miasto, w który biznes prężnie się rozwija, a ułatwiają mu to niezawodne produkty marki Stempleks.

Trudno sobie wyobrazić sprawnie funkcjonującą działalność gospodarczą bez automatycznej pieczątki. Bydgoszcz i jej przedsiębiorcy często sięgają po solidne narzędzia, które przyczyniają się do prowadzenia biznesu. Nasze doświadczenie i profesjonalizm czynią nas idealnym partnerem dla wymagających Klientów.

Sprawne wyrabianie pieczątek – Bydgoszcz docenia atrakcyjne ceny

Szeroka gama produktów to nie jedyny element rozpoznawczy naszej oferty. Stempleks stawia również na szybki czas realizacji zamówienia oraz atrakcyjne ceny. Proces tworzenia artykułów biurowych trwa mniej niż godzinę, a przedsiębiorcy mogą szybko otrzymać najtańsze pieczątki. Bydgoszcz i jego mieszkańcy mogą odebrać przesyłkę w paczkomacie lub z rąk kuriera, który dostarczy ją pod wskazany adres. Dla zamówień, których o określonej wartości dostawa jest darmowa.

Powyższe argumenty to ważne, lecz nie jedyne powody, dla których nasi Klienci decydują się na wyrób pieczątek. Bydgoszcz od wielu lat korzysta z artykułów Stempleks. Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się sprawdzonymi rozwiązaniami, gwarantującą najwyższą jakość.

Solidne pieczątki firmowe – Bydgoszcz

W zależności od przedmiotu działalności gospodarczej, przedsiębiorcy mają inne potrzeby i oczekiwania względem artykułów biurowych. Dlatego od lat wsłuchujemy się w wymagania naszych Klientów, aby dawać im funkcjonalne pieczątki. Bydgoszcz tanio i wygodnie umożliwia dostawę zaprojektowanych przez nas produktów.

Z szerokiej oferty dostępnych artykułów biurowych Klienci mogą wybrać dokładnie te, które odpowiadają ich oczekiwaniom. Automatyczne modele są najpopularniejsze, ale przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po bardziej poręczne rozwiązania, zwane kieszonkowymi. Wybór właściwego narzędzia może sprawiać problem, dlatego nasi specjaliści pozostają do Twojej dyspozycji i pomogą wybrać odpowiednie pieczątki. Bydgoszcz to miasto sprzyjające rozwojowi biznesu, do którego kierujemy naszą szeroką ofertę produktów.

Niewielkie pieczątki kieszonkowe – Bydgoszcz

Przedstawiciele wielu zawodów coraz chętniej wybierają pieczątki kieszonkowe. Bydgoszcz nie jest wyjątkiem – w sytuacji, w której kontrahenci spotykają się w terenie, dobrze jest mieć pod ręką poręczne artykuły biurowe. Nowocześni przedsiębiorcy chętnie korzystają również z możliwości zamawiania pieczątki online. To właśnie dlatego pieczątki kieszonkowe w Bydgoszczy są tak bardzo popularne.

Realizowane przez nas zlecenia odpowiadają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów. Nasi doradcy przygotowują bezpłatną wizualizację projektów i szablonów, aby usprawnić wyrabianie pieczątek. Klienci, którzy pragną stworzyć własny projekt, również mają taką możliwość.

Czytaj więcej