Znajdź swój paczkomat w Łodzi:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Łódź:

Więcej

Zamów pieczątkę do Łodzi – sprawdź jak

Wybierz typ pieczątki i jej wymiary

Wybierz liczbę pieczątek

Zaznacz kolor tuszu i kolor pieczątki

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Pieczątki Łódź

Sprawne przenoszenie informacji o firmie na dokumenty księgowe usprawnia całą gamę wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa. Najwyższa jakość to coś, co wyróżnia wszystkie nasze pieczątki. Łódź jest ważnym ośrodkiem biznesowym, a osoby prowadzące w jej okolicach działalność gospodarczą chętnie sięgają po sprawdzone rozwiązania.

Chociaż stemple są często bagatelizowane, to trudno sobie wyobrazić prowadzenie firmy bez niezawodnej pieczątki. Łódź i jej przedsiębiorcy rozumieją, że osiągnięcie pełni potencjału biznesowego zależy od detali. To właśnie z tego powodu coraz chętniej sięgają oni po artykuły biurowe marki Stempleks.

Szybkie wyrabianie pieczątek – Łódź docenia niskie ceny

Rozległa oferta produktów nie wystarczy, aby zadowolić najbardziej wymagających Klientów – stawiamy na atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia, które wyróżniają nas na rynku. Czynniki te sprawiają, że zainteresowani Klienci mogą błyskawicznie otrzymać najtańsze pieczątki. Łódź oraz działający w niej przedsiębiorcy mogą skorzystać z wygodnych metod dostawy. Przesyłka wysyłana jest do paczkomatu lub na wskazany adres. W przypadku, gdy zamówienie przekracza określoną wartość, przesyłka jest darmowa.

Nasze podejście do oferowanych usług sprawia, że wiele osób decyduje się na wyrób pieczątek. Łódź i jej firmy chętnie sięgają po produkty marki Stempleks. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona zadowolonych użytkowników pieczątek.

Trwałe pieczątki firmowe – Łódź

Ze względu na prowadzenie działalności gospodarczej w różnych branżach, nasi Klienci wykazują zróżnicowanymi oczekiwaniami względem proponowanych im produktów. Wsłuchujemy się w nie, aby wciąż poszerzać ofertę i rozwijać nasze pieczątki. Łódź tanio i wygodnie pozwala nam dostarczyć wyprodukowane artykuły do Klientów.

Rozległy wybór produktów umożliwia precyzyjne wybranie modeli, które odpowiedzą na oczekiwania naszych Klientów. W ofercie Stempleks prym wiodą dwie kategorie artykułów – poręczne wyroby, zwane kieszonkowymi i ich większe odpowiedniki, nazywane automatycznymi. Ostateczny wybór produktów nie zawsze bywa łatwy, dlatego o zaletach każdego modelu pieczątki można porozmawiać z naszymi specjalistami. Ich zadaniem jest pomoc w wyborze właściwej dla prowadzonej działalności pieczątki. Łódź to miasto wielu perspektyw, dlatego kierujemy do działających tam biznesów ofertę pełną możliwości.

Poręczne pieczątki kieszonkowe – Łódź

Wśród przedstawicieli wolnych zawodów niezwykle popularne są pieczątki kieszonkowe. Łódź to miasto, w którym biznes coraz częściej wychodzi poza ściany biurowców. Wiedzą to zwłaszcza osoby spotykające swoich kontrahentów w terenie, dlatego coraz częściej sięgają one po poręczne modele. Młodzi freelancerzy cenią też możliwość zamówienia pieczątki online. Łódź i jej strefa biznesu coraz chętniej korzysta z internetowej personalizacji produktów. Być może właśnie dlatego pieczątki kieszonkowe w Łodzi są tak cenione przez mieszkańców.

Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty, dzięki czemu gwarantujemy kompleksowe wyrabianie pieczątek. Łódź to miasto, w którym zrealizowaliśmy wiele unikatowych szablonów.

Czytaj więcej