cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Łodzi – sprawdź jak:

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Łodzi:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Łódź:

Więcej

Pieczątki Łódź

Sprawne przenoszenie informacji o firmie na dokumenty księgowe usprawnia całą gamę wewnętrznych procesów przedsiębiorstwa. Najwyższa jakość to coś, co wyróżnia wszystkie nasze pieczątki. Łódź jest ważnym ośrodkiem biznesowym, a osoby prowadzące w jej okolicach działalność gospodarczą chętnie sięgają po sprawdzone rozwiązania.

Chociaż stemple są często bagatelizowane, to trudno sobie wyobrazić prowadzenie firmy bez niezawodnej pieczątki. Łódź i jej przedsiębiorcy rozumieją, że osiągnięcie pełni potencjału biznesowego zależy od detali. To właśnie z tego powodu coraz chętniej sięgają oni po artykuły biurowe marki Stempleks.

Szybkie wyrabianie pieczątek – Łódź docenia niskie ceny

Rozległa oferta produktów nie wystarczy, aby zadowolić najbardziej wymagających Klientów – stawiamy na atrakcyjne ceny i szybką realizację zamówienia, które wyróżniają nas na rynku. Czynniki te sprawiają, że zainteresowani Klienci mogą błyskawicznie otrzymać najtańsze pieczątki. Łódź oraz działający w niej przedsiębiorcy mogą skorzystać z wygodnych metod dostawy. Przesyłka wysyłana jest do paczkomatu lub na wskazany adres. W przypadku, gdy zamówienie przekracza określoną wartość, przesyłka jest darmowa.

Nasze podejście do oferowanych usług sprawia, że wiele osób decyduje się na wyrób pieczątek. Łódź i jej firmy chętnie sięgają po produkty marki Stempleks. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona zadowolonych użytkowników pieczątek.

Trwałe pieczątki firmowe – Łódź

Ze względu na prowadzenie działalności gospodarczej w różnych branżach, nasi Klienci wykazują zróżnicowanymi oczekiwaniami względem proponowanych im produktów. Wsłuchujemy się w nie, aby wciąż poszerzać ofertę i rozwijać nasze pieczątki. Łódź tanio i wygodnie pozwala nam dostarczyć wyprodukowane artykuły do Klientów.

Rozległy wybór produktów umożliwia precyzyjne wybranie modeli, które odpowiedzą na oczekiwania naszych Klientów. W ofercie Stempleks prym wiodą dwie kategorie artykułów – poręczne wyroby, zwane kieszonkowymi i ich większe odpowiedniki, nazywane automatycznymi. Ostateczny wybór produktów nie zawsze bywa łatwy, dlatego o zaletach każdego modelu pieczątki można porozmawiać z naszymi specjalistami. Ich zadaniem jest pomoc w wyborze właściwej dla prowadzonej działalności pieczątki. Łódź to miasto wielu perspektyw, dlatego kierujemy do działających tam biznesów ofertę pełną możliwości.

Poręczne pieczątki kieszonkowe – Łódź

Wśród przedstawicieli wolnych zawodów niezwykle popularne są pieczątki kieszonkowe. Łódź to miasto, w którym biznes coraz częściej wychodzi poza ściany biurowców. Wiedzą to zwłaszcza osoby spotykające swoich kontrahentów w terenie, dlatego coraz częściej sięgają one po poręczne modele. Młodzi freelancerzy cenią też możliwość zamówienia pieczątki online. Łódź i jej strefa biznesu coraz chętniej korzysta z internetowej personalizacji produktów. Być może właśnie dlatego pieczątki kieszonkowe w Łodzi są tak cenione przez mieszkańców.

Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty, dzięki czemu gwarantujemy kompleksowe wyrabianie pieczątek. Łódź to miasto, w którym zrealizowaliśmy wiele unikatowych szablonów.

Czytaj więcej