Cennik pieczątek online

Potrzebujesz zrobić zamówienie hurtowe? Zapraszamy do KONTAKTU.

Pieczątki Datowniki

Pieczątki Datowniki

Cennik wyrabiania pieczątek online i akcesoria

W Stempleks oferujemy swoim klientom szeroki wybór pieczątek Colop, Wagraf czy Trodat.

Dodatkowo pracujemy na wysokiej klasy urządzeniach grawerujących, co przekłada się na doskonały wygląd odbicia, nawet przy bardzo skomplikowanych i szczegółowych projektach. Poznaj naszą pełną ofertę stempli online i pieczątek z logo.

Firmowe i imienne pieczątki online

Chociaż w polskim prawie nie istnieje przepis nakazujący przedsiębiorcy posiadanie pieczątki firmowej czy imiennej, prowadzenie działalności gospodarczej bez tego rodzaju stempla jest praktycznie niemożliwe. Faktury czy dokumenty bankowe wymagają uwierzytelnienia nie tylko podpisem osoby decyzyjnej, ale także pieczątką z danymi przedsiębiorstwa.

W Stempleks znajdziesz wiele typów automatów w różnych kolorach. Wśród nich warto wymienić pieczątki kieszonkowe w 3 popularnych rozmiarach, duże automaty szkieletowe czy drewniane kołyski oraz kołki.

Pieczątki z logo

W naszym asortymencie posiadamy też większe automaty, które świetnie nadadzą się na wyrobienie pieczątki z logo. Na tego typu pieczątkach spokojnie możesz umieścić logotyp swojej firmy i jej pełne dane. Możesz także wykorzystać taki stempel do znakowania opakowań czy toreb. Do tego celu doskonale sprawdzą się drewniane kołki lub kołyski, które są wyjątkowo trwałe i występują w wielu nietypowych rozmiarach.

Niestandardowe pieczątki online i akcesoria

Asortyment Stempleks obejmuje też szeroki wybór akcesoriów do pieczątek:

  • różnego rodzaju tuszy,
  • poduszek tuszujących,
  • zawieszek oraz klipsów,
  • suchych stempli.

Szybki i prosty wyrób pieczątek z logo online

W Stempleks umożliwiamy swoim klientom zamówienie pieczątek online. Bez wychodzenia z domu, z ekspresową realizacją. W naszym sklepie internetowym znajdziesz także prosty i intuicyjny kreator, który pozwoli Ci na stworzenie własnego projektu pieczątki z logo, imiennej czy zwykłego firmowego stempla. Jeśli nie wiesz, jaki automat wybrać, nasi doradcy chętnie pomogą i udzielą odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

PROJEKTY PIECZĄTEK

wykonujemy je w skali 1:1, dzięki czemu może np. wydrukować taki wzór i sprawdzić jaki rzeczywisty wymiar odbicia będzie miała Twoja pieczątka.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.

ZAMAWIANE PIECZĄTKI ONLINE

Realizacja pieczątek odbywa się w ciągu 24 godzin, zamówienia wysyłamy poprzez firmę InPost z wykorzystaniem ponad 17 000 paczkomatów w całej Polsce.

Pieczątki w promocji: