cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Lublina – sprawdź jak

 

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

trodat printy 4912
PROMOCJA
Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 43,01 52,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Lublinie:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Lublin:

Więcej

Solidne pieczątki – Lublin

Informacje o firmie to jedne z najważniejszych dane na dokumentach księgowych. Pamiętamy o tym tworząc nasze pieczątki. Lublin to ośrodek rozwijającego się biznesu, który stawia na sprawdzone rozwiązania. 

Żadne przedsiębiorstwo nie może się obyć bez funkcjonalnej pieczątki. Lublin i jego przedsiębiorcy chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ wiedzą, że jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu. Nasze doświadczenie jest gwarancją najwyższej jakości artykułów biurowych.

Wybierz szybkie wyrabianie pieczątek – Lublin gwarantuje błyskawiczną dostawę

Nasza oferta to nie tylko bogaty asortyment produktów. Wyróżnia nas również szybki czas realizacji zamówienia oraz atrakcyjne ceny. Wszystko po to, by Klient mógł szybko otrzymać najtańsze pieczątki. Lublin i jego mieszkańcy mogą wybrać jedną z kilku metod dostawy. Wśród dostępnych możliwości znajduje się transport przez kuriera pod wskazany adres oraz dostawa do paczkomatu. Przy przesyłkach o określonej wartości Klient nie ponosi kosztów dostawy.

To tylko niektóre z powodów, dla których nasi Klienci decydują się na wyrób pieczątek. Lublin od wielu lat wybiera produkty marki Stempleks – Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów.

Funkcjonalne pieczątki firmowe – Lublin

Zróżnicowane potrzeby naszych Klientów wynikają z licznych branż, w których działają. Ich unikalne oczekiwania to najważniejszy powód, dla którego tworzymy oryginalne pieczątki. Lublin tanio i wygodnie umożliwia nie tylko stworzenie wyjątkowych artykułów biurowych, ale również ich dostawę.

Posiadamy szeroką ofertę produktów, z której Klient może wybrać modele najbardziej spełniające jego oczekiwania. Najpopularniejsze duże pieczątki są nazywane automatycznymi. Dysponujemy też mniejszymi modelami. Nasi specjaliści chętnie doradzą i zadbają o to, aby każdy zainteresowany znalazł odpowiednie pieczątki. Lublin to miasto wielu możliwości i różnych potrzeb, dlatego proponujemy szeroką gamę produktów.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Lublin

Wybór artykułów biurowych jest ściśle powiązany z uprawianym zawodem. Lekarze i handlowcy stawiają na pieczątki kieszonkowe. Lublin to miasto, w którym nie brakuje także przedstawicieli wolnych zawodów. W ich pracy sprawdzają się małe, poręczne modele, które mieszczą się do torby lub kieszeni płaszcza. Dynamicznie działający przedstawiciele wielu branż docenią też możliwość zamówienia pieczątki online. Lublin to środowisko nowoczesnych przedsiębiorców.

To właśnie dlatego pieczątki kieszonkowe w Lublinie są tak lubiane. To również zasługa solidnych materiałów wykorzystanych do produkcji stempla, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia i wyróżniają się dłuższą żywotnością. Ponadto, realizowane przez nas projekty są odpowiedzią na indywidualne oczekiwania każdego z Klientów. Nasi pracownicy chętnie doradzają i przygotowują bezpłatną wizualizację produktu – to element, od którego zawsze zaczynamy wyrabianie pieczątek. Lublin i jego przedsiębiorcy mogą skorzystać z gotowych szablonów lub wykreować własny projekt.

Czytaj więcej