loader

Termin realizacji

SPRAWDŹ TERMINY REALIZACJI DLA POSZCZEGÓLNYCH PRODUKTÓW:

Pieczątka firmowa średnia - Printer IQ 40

Pieczątki

Termin realizacji wynosi 6 godzin roboczych. Po tym czasie pieczątki będą pakowane do wysyłki lub gotowe do odbioru w siedzibie firmy.

Zamówienia złożone do godziny 11  na życzenie klienta mogą być gotowe po godzinie 15 tego samego dnia  – dotyczy zleceń odbieranych w siedzibie firmy ( we Wrocławiu).

 

Uniwersalne_50

Wizytówki

Termin realizacji wynosi 12 godzin roboczych. Po tym czasie wizytówki będą pakowane do wysyłki lub gotowe do odbioru w siedzibie firmy.

Wizytówki w ilościach do 200 szt. zamówione do godziny 10  na życzenie klienta mogą być gotowe po godzinie 16 tego samego dnia  – dotyczy zleceń odbieranych w siedzibie firmy ( we Wrocławiu).

 

Ulotki

Termin realizacji wynosi 12 godzin roboczych. Po tym czasie ulotki będą pakowane do wysyłki lub gotowe do odbioru w siedzibie firmy.

Ulotki w ilościach do 200 szt. zamówione do godziny 10  na życzenie klienta mogą być gotowe po godzinie 16 tego samego dnia  – dotyczy zleceń odbieranych w siedzibie firmy ( we Wrocławiu)

 

Kreator ulotek 1 stronnych pionowych

Plakaty:

Termin realizacji wynosi 6 godzin roboczych. Po tym czasie plakaty będą pakowane do wysyłki lub gotowe do odbioru w siedzibie firmy.

Zamówienia złożone do godziny 11  na życzenie klienta mogą być gotowe po godzinie 15 tego samego dnia  – dotyczy zleceń odbieranych w siedzibie firmy ( we Wrocławiu).

ekspress

Realizacja ekpsresowa: (Opcja wybierana w podsumowaniu zakupów)

(Dotyczy wykonania pieczątek oraz wizytówek i ulotek w ilości do 200 szt.)

Dla zleceń odbieranych w siedzibie firmy, termin realizacji wynosi od 30 do 60 minut roboczych.

 

KOSZT USŁUGI EKPRESS – 12,30 zł brutto

Szybki kontakt!
+
Wyślij!