Zamów pieczątkę, a już następnego dnia odbierz ją w Paczkomacie lub od Kuriera!
Zamówienia od 149 zł netto – wysyłka za darmo!

Znajdź swój paczkomat w Gdyni:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Gdynia:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Pieczątki Gdynia

Tylko najwyższa jakość pieczątek usprawnia obieg dokumentów wewnętrznych. Podczas procesu produkcji dbamy o ich prawidłowe wykonanie i dostarczamy Klientom niezawodne pieczątki. Gdynia jest miastem rozwiniętym i przyjaznym biznesowi.

pieczątki Stempleks

Trudno sobie wyobrazić sprawnie prowadzoną działalność gospodarczą bez korzystania z pieczątki. Gdynia i jego przedsiębiorcy dostrzegają, jak istotne do osiągnięcia pełni potencjału biznesowego są nawet najdrobniejsze szczegóły. To właśnie dlatego wybierają sprawdzone stemple marki Stempleks.

Ekspresowe wyrabianie pieczątek – Gdynia docenia atrakcyjne ceny

Niskie ceny i szybka realizacja  zamówienia w 24 godziny wyróżniają naszą ofertę. Projekty pieczątek realizujemy nawet już na drugi dzień – wszystko po to, aby jak najszybciej dostarczyć pieczątki online. Gdynia i działające w nim firmy mogą wybrać różne metody dostawy. Najpopularniejsze z nich to wysyłka kurierem oraz dostarczenie zamówienia do paczkomatu. Jeśli wartość produktów przekroczy określoną kwotę, to przesyłka jest bezpłatna.

pieczątki gdynia

Klienci są dla nas najważniejsi dlatego też, nieustannie usprawniamy wyrób pieczątek. Gdynia i jej biznesy zasługują na produkty, które cechują się najwyższą jakością wykonania. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółami bieżącej oferty.

Niezawodne pieczątki firmowe – Gdynia.

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż – aby spełnić ich oczekiwania, stale słuchamy potrzeb rynku i oczekiwań względem oferowanych produktów. Jest to fundament, dzięki któremu budujemy i rozwijamy naszą szeroką ofertę i pieczątki.Gdynia tanio i wygodnie pozwala dostarczyć wszystkie stemple do zainteresowanych osób.

Jesteśmy pewni, że każdy Klient znajdzie model, odpowiadający jego oczekiwaniom. W rozległej ofercie produktów największą popularnością cieszą się dwie kategorie. Modele przenośne, zwane kieszonkowymi oraz ich tradycyjne, większe odpowiedniki, zwane automatycznymi. Wszelkie wątpliwości związane z wyborem artykułu biurowego chętnie rozwiązują nasi specjaliści. Ich pomoc jest gwarancją wyboru odpowiedniej pieczątki. Gdynia jest miastem wielu utalentowanych przedsiębiorców, a nasza oferta wspiera ich marzenia i pomaga w dążeniu do celu.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Gdynia

Kiedyś tylko lekarze, dzisiaj także przedstawiciele wielu wolnych zawodów wybierają pieczątki kieszonkowe. Gdynia umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej poza ścianami biur, dlatego wielu przedsiębiorców szuka modelu, który mogą mieć zawsze pod ręką. Nie bez znaczenia dla młodych biznesmenów jest możliwość zamówienia pieczątki online. Gdynia chętnie korzystają z cyfrowych sposobów na zakup produktów marki Stempleks. Dzięki tym ułatwieniom pieczątki kieszonkowe w Gdyni są artykułami biurowymi, po które firmy sięgają najczęściej.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, iż jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Dzięki czemu powstają unikalne projekty, umożliwiające wyrabianie pieczątek. Gdynia to miasto pełne innowacyjnych biznesów, a jego mieszkańcy stale zaskakują nas wzorami kolejnych modeli.

Czytaj więcej

 

Jak wyrabiamy nasze pieczątki w Gdyni?