cart TWÓJ KOSZYK 0

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Metody Dostawy:


 

Znajdź swój paczkomat w Gdyni:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Gdynia:

Więcej

Pieczątki Gdynia

Tylko najwyższa jakość pieczątek usprawnia obieg dokumentów wewnętrznych. Podczas procesu produkcji dbamy o ich prawidłowe wykonanie i dostarczamy Klientom niezawodne pieczątki. Gdynia jest miastem rozwiniętym i przyjaznym biznesowi.

pieczątki Stempleks

Trudno sobie wyobrazić sprawnie prowadzoną działalność gospodarczą bez korzystania z pieczątki. Gdynia i jego przedsiębiorcy dostrzegają, jak istotne do osiągnięcia pełni potencjału biznesowego są nawet najdrobniejsze szczegóły. To właśnie dlatego wybierają sprawdzone stemple marki Stempleks.

Ekspresowe wyrabianie pieczątek – Gdynia docenia atrakcyjne ceny

Niskie ceny i szybka realizacja  zamówienia w 24 godziny wyróżniają naszą ofertę. Projekty pieczątek realizujemy nawet już na drugi dzień – wszystko po to, aby jak najszybciej dostarczyć pieczątki online. Gdynia i działające w nim firmy mogą wybrać różne metody dostawy. Najpopularniejsze z nich to wysyłka kurierem oraz dostarczenie zamówienia do paczkomatu. Jeśli wartość produktów przekroczy określoną kwotę, to przesyłka jest bezpłatna.

pieczątki gdynia

Klienci są dla nas najważniejsi dlatego też, nieustannie usprawniamy wyrób pieczątek. Gdynia i jej biznesy zasługują na produkty, które cechują się najwyższą jakością wykonania. Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się ze szczegółami bieżącej oferty.

Niezawodne pieczątki firmowe – Gdynia.

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż – aby spełnić ich oczekiwania, stale słuchamy potrzeb rynku i oczekiwań względem oferowanych produktów. Jest to fundament, dzięki któremu budujemy i rozwijamy naszą szeroką ofertę i pieczątki.Gdynia tanio i wygodnie pozwala dostarczyć wszystkie stemple do zainteresowanych osób.

Jesteśmy pewni, że każdy Klient znajdzie model, odpowiadający jego oczekiwaniom. W rozległej ofercie produktów największą popularnością cieszą się dwie kategorie. Modele przenośne, zwane kieszonkowymi oraz ich tradycyjne, większe odpowiedniki, zwane automatycznymi. Wszelkie wątpliwości związane z wyborem artykułu biurowego chętnie rozwiązują nasi specjaliści. Ich pomoc jest gwarancją wyboru odpowiedniej pieczątki. Gdynia jest miastem wielu utalentowanych przedsiębiorców, a nasza oferta wspiera ich marzenia i pomaga w dążeniu do celu.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Gdynia

Kiedyś tylko lekarze, dzisiaj także przedstawiciele wielu wolnych zawodów wybierają pieczątki kieszonkowe. Gdynia umożliwia prowadzenie działalności gospodarczej poza ścianami biur, dlatego wielu przedsiębiorców szuka modelu, który mogą mieć zawsze pod ręką. Nie bez znaczenia dla młodych biznesmenów jest możliwość zamówienia pieczątki online. Gdynia chętnie korzystają z cyfrowych sposobów na zakup produktów marki Stempleks. Dzięki tym ułatwieniom pieczątki kieszonkowe w Gdyni są artykułami biurowymi, po które firmy sięgają najczęściej.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sprawiają, iż jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom. Dzięki czemu powstają unikalne projekty, umożliwiające wyrabianie pieczątek. Gdynia to miasto pełne innowacyjnych biznesów, a jego mieszkańcy stale zaskakują nas wzorami kolejnych modeli.

Jak wyrabiamy nasze pieczątki w Gdyni?

Czytaj więcej