cart TWÓJ KOSZYK 0

Zadbaj o moc swojej wizytówki

Lublin zamieszkiwany jest przez 340 tysięcy mieszkańców. Liczba zarejestrowanych przedsiębiorstw wynosi niecałe 35 tysięcy. Wynika z tego, że co 10 osoba ma swoją własną firmę, a więc konkurencja w mieście nie maleje.

Wizytówka często jest formą Twojego początkowego kontaktu z klientem. Spraw, by pierwsze wrażenie zachęciło go do skorzystania z Twoich usług.

Jakie wizytówki oferujemy?

Wizytówki, które produkujemy to:

  • wymiary 90 x 50,
  • możliwość laminowania,
  • trzy rodzaje tworzywa: kreda mat, kreda błysk i satyna 350g.

Laminowane powierzchnie na Twojej wizytówce będą odporne na warunki atmosferyczne i różnego rodzaju zabrudzenia. Z kolei dzięki wybranym rodzajom faktur używanych na wizytówce, będziesz mógł zadbać o jej elegancki wygląd.

Zaprojektuj wizytówkę online

W przypadku, gdy gotowe propozycje wizytówek nie oddają charakteru Twojej działalności, sam możesz je zmodyfikować lub stworzyć nowy projekt.  Na naszej stronie udostępniamy kreator zamawiania, który obsłużysz w łatwy i przyjemny sposób. Z łatwością zmienisz w nim kolor tła wizytówki, układ graficzny, a także krój pisma. Możesz też dodać swoje logo lub inne elementy, tak, by wizytówka reprezentowała Ciebie i Twoją firmę.

Ostatnio na Blogu