Zamów wizytówki

WIZYTÓWKI ONLINE

Wydruk wizytówek 4/4 kolor dwustronne lub 4/0 kolor jednostronne (do wyboru).

Uszlachetnienia wizytówek do wyboru:

 • folia mat
 • folia błysk
 • folia soft touch
 • soft touch + lakier UV (poszczególne elementy lekko wypukłe i błyszczące)

Papier wizytówek do wyboru:

 • kreda mat 350g.

Termin Realizacji:

 • 1-3 dni robocze (lakier UV + 4-5 dni).

Prowadzisz firmę, która zatrudnia wielu specjalistów do pracy w terenie? Działasz w sektorze handlowo-usługowym, a specyfika codziennej pracy wymaga od Ciebie dużej troski o budowane relacje biznesowe? Zamów wizytówki od firmy Stempleks – oferujemy szeroką gamę produktów w zróżnicowanych wariantach, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb.

Dlaczego warto postawić na wizytówki online?

wizytówek online

Doskonale rozumiemy, że prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorców nieustannej uwagi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udostępniając im szereg intuicyjnych narzędzi, gwarantujących możliwość błyskawicznego zlecenia danego projektu. Jak świadczymy usługi projektu oraz wydruku wizytówek?

Czytaj więcej

WIZYTÓWKI ONLINE – jak łatwo złożyć zamówienie

Posiadanie wizytówki jest podstawą każdego biznesu. Zdobywanie nowych kontaktów jest kluczowe dla rozwoju, dlatego najlepszym sposobem na podtrzymanie kontaktu, jest wręczenie wizytówki. Ten niepozorny kawałek papieru niesie ze sobą naprawdę dużą moc, ze względu na otwarcie możliwości kontaktu z daną osobą lub firmą. Co ciekawe, mimo wszechogarniającej nas cyfryzacji, tradycyjne papierowe wizytówki nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Dlaczego papierowe wizytówki nadal są tak popularne?

Mogłoby wydawać się, że w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, wizytówki także powinny być cyfrowe. Okazuje się jednakże, iż tradycyjne papierowe wizytówki nadal cieszą się zainteresowaniem przeważającej większości ludzi biznesu. Dlaczego tak się dzieje?

Otóż wizytówka jest czymś fizycznym i materialnym, czyli czymś, co możemy łatwo schować do kieszeni, marynarki, portfela, czy torebki. Dzięki temu mamy pewność, że dane kontaktowe do nowo poznanej osoby nie przepadną w gąszczu cyfrowych informacji, które zewsząd zalewają nas każdego dnia. Ten przesyt cyfrową informacją sprawia, że dziś naprawdę mocno doceniamy tradycyjną wizytówkę, w formie estetycznego, papierowego prostokąta.

Podanie takiej wizytówki jest błyskawiczne i nie trzeba przy tym wpisywać żadnych danych, logować się, czy przepisywać numerów. Prosta czynność podania papierowego kartonika z ręki do ręki umożliwia utrzymanie kontaktu lub pozostawienie namiarów na siebie. Wbrew pozorom, to właśnie papierowe wizytówki cieszą się dziś największą popularnością i obecne są zarówno wśród drobnych przedsiębiorców, jak i rekinów biznesu. Dlaczego zatem Ty nie masz mieć własnej wizytówki, skoro jej zamawianie jest tak dziecinnie proste?

Jak zamówić wizytówki online?

Sam termin zamawiania wizytówki online, może niektórym kojarzyć się z wirtualną wizytówką, lecz jest to zdecydowanie błędne skojarzenie. Wizytówki online są tradycyjnymi wizytówkami papierowym, lecz sposobem ich tworzenie jest złożenia zamówienia za pomocą internetu. Dzięki temu cały proces jest maksymalnie szybki, bezproblemowy i super intuicyjny. Warto podkreślić, że wśród ludzi biznesu zamawianie wizytówek online jest dziś czymś powszechnym, ponieważ ten sposób składania zamówienia na tradycyjne wizytówki jest po prostu najszybszy, co w połączeniu z ekspresowym czasem wykonania i dostarczenia, tworzy trio idealne.

Warto zauważyć także, iż zamawianie wizytówek online charakteryzuje się minimalną ilością szczegółów, które należy podać w zleceniu, jeżeli wybierzemy opcję edycji gotowego szablonu wizytówek. Jest to najszybszy wariant zamówienia, który wymaga dosłownie kilku minut, aby spersonalizować gotowy szablon i wpisać najważniejsze dane, które mają znajdować się na takiej wstępnie wybranej wizytówce.

Kolejnym sposobem na zamówienie wizytówki online jest stworzenie własnego projektu wizytówki w intuicyjnym kreatorze dostępnym wprost z naszej strony. Wówczas stworzenie własnej wizytówki zależy tylko i wyłącznie od wizji osoby zamawiającej, ponieważ kreator umożliwia wgrywanie obrazów z dysku, dzięki czemu możliwej zaprojektowanie swojej wymarzonej wizytówki. W tym przypadku czas zaprojektowania wizytówki uzależniony jest głównie od umiejętności i spójnej wizji osoby, która ją zamawia. Co ciekawe, opcja ta wybierana jest najczęściej przez klientów, którzy mieli już do czynienia z kreatorem i jest to ich kolejne zamówienie, ponieważ każdy kolejny projekt wychodzi szybciej i sprawniej.

Wizytówki online z projektem

Ostatnią, czyli trzecią metodą na zamówienie online jest relatywnie najdłuższa, ponieważ opcja ta polega na indywidualnym projekcie, tworzonym przez naszych grafików. W takim przypadku podczas zamawiania, w polu „treść do projektu/wytyczne” należy wypisać wszystkie niezbędne do wykonania projektu informacje, takie jak:

 • Orientacja – pionowa lub pozioma,
 • Preferowana kolorystyka,
 • Grafiki – w przypadku posiadania konkretnych zdjęć (minimum 300 dpi) lub logo,
 • Tekst z podziałem na pierwszą (front) jak i drugą (rewers) stronę wizytówki. W tekście powinny się znajdować najważniejsze dane kontaktowe, rodzaj prowadzonej działalności, konkretne profesje, etc.

W tym miejscu do pracy wchodzą nasi graficy, którzy zajmują się przygotowanie indywidualnego projektu wizytówki. Zazwyczaj projekt wysłany jest w czasie od 1 do 3 dni roboczych, do akceptacji klienta. W przypadku poprawek projektu, wykonywane są one jak najszybciej, aby można było przejść do procesu drukowania, a następnie wysyłki. Należy w tym miejscu jednocześnie zaznaczyć, iż w koszt usługi nie jest wliczone wykonanie lub odwzorowanie logo firmy, zakupu zdjęć wysłanych przez klienta jako poglądowe oraz redagowania/tłumaczenia tekstu.

Druk wizytówek online- wybór specyfikacji

Wytypowanie jednego z trzech sposobów na wykonanie wizytówki to jedynie początek, ponieważ w następnej kolejności należy wybrać wiele różnych parametrów. Pierwszym z nich jest ilość sztuk, która ma być wydrukowana w jednym zamówieniu. Do wyboru są opcje: 100, 250,500,1000,2000 sztuk. Dzięki temu łatwo można oszacować cenę zamówienia. Kolejna opcja to oczywiście rodzaj papieru, gdzie do wyboru są dwie możliwości: kreda mat 350g oraz satyna 350g. Jak nietrudno się domyślić, kreda mat jest opcją papieru matowego, zaś satyna wyróżnia się charakterystyczną poświatą na papierze.

Jeśli chodzi o rozmiar wizytówki, to także dostępne są dwie opcje – 90×50 oraz 85×55. Warto w tym miejscu podkreślić, że najczęściej wybieranym rozmiarem jest 90×50. Następnie przechodzi się do uszlachetnienia, czyli powleczenia wydrukowanej wizytówki warstwą folii, która nie tylko zabezpiecza kartonik, ale także nadaje mu walorów wizualnych. Do wyboru są opcje, takie jak: bez foliowania, folia matowa, folia soft touch, folia błyszcząca, folia błyszcząca + lakier UV. Ostatnia wersja uszlachetnienia wizytówki wymaga dodatkowych 4-6 dni roboczych potrzebnych na wykonanie odpowiedniego foliowania i zabezpieczenia lakierem UV.

Ostatnią opcją jest zaś nadruk z dwóch stron, lub tylko z frontu. Tak duża ilość różnorakiej specyfikacji wizytówki pozwala na dokładne dopasowanie wszystkich parametrów do wizji tego, jak powinna wyglądać wymarzona wizytówka. Warto podkreślić, że ilość różnych parametrów jest tak duża, że każdy klient jest w stanie zaprojektować dokładnie taką wizytówkę, o jakiej myślał, gdy wszedł na stronę z wizytówkami online.

Jak szybko wykonywany jest wydruk wizytówek?

Wizytówki zawsze potrzebne są na „wczoraj”, dlatego doskonale wiemy, jak istotna jest w tym wypadku szybkość realizacji zamówienia. To właśnie z tego powodu dostępna jest opcja edytowania gotowych wzorów, które przypisane są do konkretnych specjalizacji, zawodów i branży, dzięki czemu każdy z łatwością odnajdzie pasujący wzór. Dzięki temu maksymalnie skraca się czas wykonania całego zlecenia. Takie dostosowanie gotowego wzoru do swoich danych zajmuje dosłownie 5 minut, dzięki czemu zlecenie może być od razu przekazane do realizacji. Jest to niezwykle istotna część całego procesu, ponieważ druk wizytówek wykonywany jest w ekspresowym czasie 24 godzin, jeżeli zamówienie wpłynęło i zostało opłacone do godziny 10.00 tego dnia.

W przypadku wizytówek z własnego projektu, termin realizacji trwa od 1 do 2 dni roboczych, czyli ściślej mówiąc od 24 do 48 godzin. Spowodowane jest to koniecznością dostosowania projektu, do tego, aby wyglądał on maksymalnie dobrze i dokładnie na papierze.

Jeżeli chodzi o druk wizytówek, które tworzone są indywidualnie, to czas realizacji może potrwać od 3 do 5 dni roboczych, wliczając w to czas, potrzebny grafikom na wykonanie unikatowego projektu wizytówki.

Kiedy wizytówki docierają do klienta?

Czas druku wizytówek uzależniony jest od wyboru jednego z trzech sposobów utworzenia własnej wizytówki. W najszybszym dwóch najszybszych przypadkach są to 24-48 godzin, zaś zamówienie indywidualnego projektu wiąże się z kilkoma dniami roboczymi na zaprojektowanie unikatowej wizytówki i następnie jej druk.

Do czasu realizacji warto doliczyć także sposób dostawy, ponieważ od niego także zależy to, jak szybko wizytówki znajdą się u klienta. Do wyboru są:

 • Kurier Inpost – przesyłka kurierska realizowana w ciągu 1 dnia roboczego. Płatność z góry (PAY-U, przelew bankowy) 13,00 zł (15,99 zł z VAT). Płatność za pobraniem to koszt 16,18 zł (19,90 zł z VAT). Warto podkreślić, że opcja za pobraniem dostępna jest do kwoty 500 złotych netto.
 • Paczkomat Inpost – czas dostawy do wybranego przez klienta paczkomatu, to jeden-dwa dni robocze. Przedpłata wynosi 9,75 zł (11,99 zł z VAT) płatne za pomocą PAY-U lub przelewu bankowego.
  Płatność przy odbiorze to koszt 16,18 zł (19,90 zł z VAT). W tym przypadku opcja za pobraniem także obowiązuje do kwoty 500 złotych netto. Maksymalny rozmiar paczki to 6 x 36 x 26 cm.
 • Odbiór osobisty w siedzibie firmy – ul. Komandorska 147 we Wrocławiu. Przedpłata (PAY-U, przelew bankowy) to koszt 0,00zł. Zamówienia można odebrać w dni robocze od 9:00 do 17:00.
 • Przesyłka zagraniczna do krajów UE – klienci z krajów UE, którzy posiadają czynny numer VAT UE mogą zastosować 0% stawki VAT. Opcja ta dostępna jest tylko dla zleceń wysyłanych. Takie zamówienia należy składać mailowo. Wysyłka odbywa się za pomocą kuriera DHL, zaś zamówienie realizujemy wyłącznie po przedpłacie za pomocą PAY-U lub przelewu bankowego. Należy podkreślić w tym miejscu, że nie realizujemy zleceń do krajów takich jak Włochy, Portugalia, Francja, Wielka Brytana oraz Irlandia.

Podsumowując, wizytówki do idealny sposób na przedstawienie swojej osoby w dobry stylu, dlatego też tradycyjne, papierowe wizytówki nadal sprawdzają się po prostu najlepiej. Szeroki wybór różnych metod realizacji zamówienia w Stempleks pozwala na idealne dopasowanie zlecenia do szybkości wykonania oraz szablonu wizytówki.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy również do skorzystania z formularza zamawiania wizytówek.