Zamów wizytówki

Ceny wizytówek sprawdzisz tutaj:

Uszlachetnienia do wyboru:

  • folia mat
  • folia błysk 
  • folia soft touch
  • soft touch + lakier UV (poszczególne elementy lekko wypukłe i błyszczące)

Papier do wyboru:

  • kreda mat 350g

CZAS REALIZACJI:

Wysyłka w ciągu 1-3 dni roboczych (Zamówienia złożone i opłacone do godziny 10:00).

Wybranie opcji lakieru UV wydłuża czas realizacji wizytówek o 4-5 dni roboczych.

 

Prowadzisz firmę, która zatrudnia wielu specjalistów do pracy w terenie? Działasz w sektorze handlowo-usługowym, a specyfika codziennej pracy wymaga od Ciebie dużej troski o budowane relacje biznesowe? Zamów wizytówki od firmy Stempleks – oferujemy szeroką gamę produktów w zróżnicowanych wariantach, które bez trudu dopasujesz do swoich potrzeb.

Czytaj więcej

DLACZEGO WARTO POSTAWIĆ NA WIZYTÓWKI ONLINE?

Doskonale rozumiemy, że prowadzenie działalności gospodarczej wymaga od przedsiębiorców nieustannej uwagi. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, udostępniając im szereg intuicyjnych narzędzi, gwarantujących możliwość błyskawicznego zlecenia danego projektu. Jak świadczymy usługi projektu oraz wydruku wizytówek?

1.     ZAMÓW WIZYTÓWKI Z WŁASNYM PROJEKTEM

Jeśli współpracujesz z grafikiem, który wykonał dla Ciebie odpowiedni projekt wizytówki, możesz przesłać go bezpośrednio do nas, zlecając nam jedynie sam proces wydruku. Proces zamówienia wizytówki online ogranicza się wówczas wyłącznie do określenia niezbędnych parametrów ilościowych czy rodzaju wybranego papieru.

Przekazanie zlecenia odbywa się szybko i sprawnie – należy pamiętać jedynie, aby opracowana koncepcja była zgodna z powszechnie stosowanymi wytycznymi wydruku. Należą do niej m.in. opracowanie wzoru zgodnie z paletą CMYK czy zachowanie właściwych obszarów bezpiecznych.

2.     ZAMÓW WIZYTÓWKI EDYTUJĄC NASZE SZABLONY

Dla klientów, którzy nie posiadają jeszcze własnego motywu, udostępniliśmy edytowalne wizytówki online, uwzględniające najczęściej spotykane oczekiwania klientów. Opracowane wzory dopasowaliśmy do różnych typów branż – wystarczy jedynie wybrać interesujący nas schemat i nanieść na niego odpowiednią treść. Decydując się na skorzystanie z naszego szablonu zyskasz pewność, że wydrukowana wersja będzie wyglądać dokładnie tak, jak oczekiwałeś.

3.     ZAMÓW WIZYTÓWKI Z PROJEKTEM OD PODSTAW

Nie posiadasz własnego szablonu do wizytówek, lecz żaden z opracowanych przez nas motywów nie przypadł Ci do gustu? Nasi graficy mogą zaprojektować dla Ciebie unikalne wizytówki online. Wystarczy jedynie przesłać nam szczegółowe wytyczne na temat przyszłych treści, materiałów graficznych oraz oczekiwanej stylistyki, a my stworzymy dla Cebie niepowtarzalną kreację, która będzie ściśle dopasowana do Twoich potrzeb.

OKREŚL NAJWAŻNIEJSZE SZCZEGÓŁY ZAMÓWIENIA

Aby przygotowana dla Ciebie wizytówka wyróżniała się odpowiednią stylistyką i prezencją, zapewniliśmy Ci swobodę wyboru w zakresie niezbędnych uszlachetnień oraz rodzaju papieru. Na naszych klientów czekają trzy rodzaje papieru o gramaturze 350 g/m2: błyszcząca bądź matowa kreda oraz satyna. W zależności od preferencji, ostateczny projekt może zawierać również matowe i błyszczące folie oraz elementy typu soft touch, tłoczenia oraz lakier UV.