Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 45,45 55,90  z Vat
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 39,76 48,90  z Vat
colop iq 30
PROMOCJA
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Trodat 4911 - do 3 linii tekstu 38,13 46,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Bytomiu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Bytom:

Więcej

Pieczątki Bytom

Każda firma potrzebuje pieczątek, więc jeśli prowadzisz działalność gospodarczą w Bytomiu z przyjemnością wykonamy dla Ciebie wszystkie potrzebne pieczątki. Oferujemy małe pieczątki imienne, duże pieczątki firmowe, a nawet pieczątki drewniane i szkieletowe z dużym polem odbicia, które są szczególnie przydatne w takich działach jak księgowość czy sekretariat. Dlaczego dobrze będzie skorzystać z naszej usługi?

Bytom – gdzie zamówić pieczątki?

Jeśli mieszkasz w Bytomiu lub w jego pobliżu i chcesz wyrobić pieczątkę to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług. Z jakiego powodu? Wiemy, jak ważne są godziny pracy dla każdego przedsiębiorcy. Dlatego nasze pieczątki zamówisz o każdej porze dnia i nocy. Jak to możliwe? U nas możesz zamówić pieczątki online, bo nasza strona działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji stempli jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie w bardzo krótkim czasie. Szanujemy Twój czas, dlatego gotowe pieczątki dostarczymy bezpośrednio do Twojego domu lub biura. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby odebrać swoje pieczątki! Jak wobec tego złożyć u nas zamówienie?

Pieczątki wysokiej jakości w Bytomiu – gdzie je zamówić?

Bytom to duże miasto. Ale nie musisz nawet wychodzić z domu lub biura, aby złożyć swoje zamówienie. Wszystkie pieczątki z naszej oferty zamówisz online. Dlaczego to dobre rozwiązanie? Zamówienia online pozwalają zaoszczędzić Twój czas. Cały proces zamawiania trwa w rzeczywistości tylko kilka minut. Nie musisz szukać zakładu z pieczątkami w Bytomiu.

Korzystając z naszej strony, możesz łatwo zamówić pieczątki ze swojego komputera lub smartfona, jeśli wolisz korzystać z urządzenia mobilnego. Dzięki temu nie będziesz tracić czasu na dojazdy do takiego zakładu, a w kieszeni masz pieniądze, które musisz przeznaczyć na paliwo.

Co musisz wiedzieć zamawiając pieczątki w Bytomiu?

W przypadku stempli rozmiar ma znaczenie. Wybierając pieczątkę, należy wziąć pod uwagę ilość tekstu, który zmieści się na odbiciu. Ważny jest również rozmiar czcionki. Jeśli chcesz wyróżnić swój biznes, możesz zamówić pieczątki z logo Twojej firmy. To rozwiązanie z pewnością przełoży się na większą rozpoznawalność Twojej firmy wśród klientów oraz kontrahentów.

Jeśli potrzebujesz gotowych pieczątek, takich jak datowniki, możesz je również znaleźć w naszej ofercie. Dla wielu osób, które chcą zamówić pieczątki online, bardzo ważna jest cena. Ze względu na skalę naszej działalności możemy zaproponować Ci przystępne ceny na wyprodukowane przez nas pieczątki. A co z opłatami za dostawę?

Jak zrobić dobry projekt pieczątki w Bytomiu?

Każda nowa pieczątka musi być przygotowana zgodnie z projektem, który określa jej podstawowe parametry. To nie jest trudne. Całą pracę możesz wykonać samodzielnie, korzystając z Kreatora Pieczątek na Stempleks.pl, gdzie znajdziesz wiele gotowych projektów. Wszystko, co musisz zrobić, to zmodyfikować je tak, jak chcesz. Dzięki temu w łatwy sposób wykonasz projekt swojej nowej pieczątki. W końcu kto wie lepiej od Ciebie, jakiego rodzaju pieczątki potrzebujesz? Dzięki temu szybko i bez problemu zaprojektujesz najlepszą dla siebie pieczątkę. A co zrobić, jeśli nie chcesz lub nie masz czasu się tym zająć? W takim przypadku zleć to nam. Nasi eksperci z przyjemnością przygotują dla Ciebie projekty pieczątek online. Jeśli spełniają Twoje wymagania, po zatwierdzeniu przez Ciebie zaczniemy wykonywać pieczątki.

Ile kosztuje dostawa pieczątek do Bytomia?

Osoby dokonujące zakupów online doceniają bezpłatną wysyłkę zamówionych produktów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego mamy dla naszych klientów ciekawą propozycję. Gwarantujemy bezpłatną wysyłkę przy zamówieniu pieczątek online w Bytomiu lub okolicznych miejscowościach powyżej kwoty 149 zł netto. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz ekspresową przesyłkę kurierską, czy zamówisz pieczątki z odbiorem w Paczkomacie. Zamów jak chcesz, a my zapłacimy za przesyłkę. Czy zastanawiasz się kiedy Twoje zamówienie dotrze do Ciebie?

Ile czasu trwa wyrobienie pieczątki w Bytomiu?

Wiemy, jak dużo czasu zabiera prowadzenie biznesu. Dlatego ciężko pracujemy, aby korzystający z naszych usług byli zadowoleni z czasu, w jakim produkujemy pieczątki. Jeśli złożysz zamówienie przed godziną 10:00, jeszcze w tym samym dniu wyślemy do Ciebie zamówione pieczątki. Dzięki temu szybko dotrą do Ciebie, abyś mógł jak najszybciej z nich skorzystać. Jeśli jednak otrzymamy Twoje zamówienie po godzinie 10:00, wyślemy je do Ciebie po godzinie 12:00 następnego dnia roboczego.

Gdzie w Bytomiu odebrać pieczątki zamówione online?

Jeśli wybierzesz dostawę kurierską, nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz ani gdzie prowadzisz działalność. Kurier przywiezie zamówione online pieczątki do Bytomia w miejsce, które wskażesz. Nie jest to jednak jedyna opcja dostawy. Zamawiając pieczątki online, oferujemy również możliwość wysłania ich do Paczkomatu. Jeśli wolisz taki sposób odbioru zamówionych pieczątek to dla Twojej wygody możemy dostarczyć je do dowolnego Paczkomatu w Bytomiu. Aby ułatwić wybór konkretnego Paczkomatu, zamieściliśmy na naszej stronie listę wszystkich Paczkomatów w Bytomiu. Dzięki temu w prosty sposób możesz wskazać miejsce, gdzie Twoja przesyłka będzie na Ciebie czekać.

Czytaj więcej