TWÓJ KOSZYK 0

Ulotki Wrocław

Ulotki Wrocław – opcje dostawy

Jak możesz odebrać lub otrzymać zamówione ulotki? Wrocław może liczyć na najszybszą realizację – właśnie tu znajduje się nasza siedziba. Dlatego gotowe ulotki (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) możesz odebrać już kilkanaście minut po ich zamówieniu.
Umożliwiamy też transport zamówień pod wskazany adres. Gdzie dowozimy ulotki? Wrocław i okolice: Bielany Wrocławskie, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Kiełczowa, Siechnice, Święta Katarzyna. Wszędzie tam doręczymy paczkę do 24 godzin od zamówienia.
Nie chcesz czekać na kuriera? Jest jeszcze jeden sposób, w jaki możesz odebrać swoje ulotki. Wrocław na terenie całego miasta posiada ponad 100 paczkomatów. Zamów paczkę do jednego z nich i odbierz je wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne.
Jak szybko dostarczymy Twoje ulotki?

  • W 24h – w wybrane miejsce na terenie Wrocławia i okolic, za pomocą firmy kurierskiej lub do punktu partnerskiego
  • W 72h – do paczkomatu lub za pośrednictwem Poczty Polskiej

Dostawa wszystkich zamówień
niezależnie od formy płatności i dostarczenia – jest bezpłatna.

PROPONOWANE PRODUKTY

Ulotki Wrocław

Ulotki to doskonały sposób na zareklamowanie swoich produktów lub usług i trafienie do szerokiego grona odbiorców! Za ich pomocą możesz przekazać wszystkie najważniejsze informacje o swojej działalności i zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty. Istotne jest również to,  z jaką łatwością można rozprowadzać ulotki. Wrocław i działające w nim firmy często zlecają nam wydruk promocyjnych ulotek.

Tanie ulotki – Wrocław dla przedsiębiorców

Ten sposób reklamy jest wykorzystywany przez wiele firm, które dostrzegają potencjał promocyjny, jaki oferują ulotki. Wrocław i tutejsze firmy chętnie informują za ich pomocą np. o:

  • wydarzeniach kulturalnych,
  • wydarzeniach politycznych,
  • atrakcjach turystycznych,
  • oferowanym asortymencie lub usługach.

Kiedy jeszcze stosowane są ulotki? Wrocław sięga po nie, np. po to, by zaprezentować dane katalogowe albo wykorzystać je jako prospekty handlowe, opisujące produkt bądź całą ich serię. Ta forma reklamy sprawdzi się m.in. w przypadku instytucji pożytku publicznego, kultury, sklepów, firm usługowych i organizacji politycznych. Zamów u nas ulotki dla swojej firmy i zwiększ liczbę swoich klientów!

Drukarnia – Wrocław zamawia ulotki

Istnieje wiele sposobów na to, by rozpowszechnić ulotki. Wrocław i tutejsi przedsiębiorcy doskonale o tym wiedzą. Najczęściej stosowaną techniką kolportażu jest wykładanie ulotek w miejscach publicznych, np. w sklepach, poczekalniach, na klatkach schodowych. Jeszcze do niedawna najpopularniejszą formą było rozdawanie ich przez (najczęściej) młode osoby bezpośrednio do rąk przechodniów. Innym sposobem jest wkładanie ulotek za wycieraczki samochodów. Warto dostosować metodę kolportażu ulotek do specyfiki działalności firmy. Przykładowo, jeśli Twoją grupą docelową są młode i aktywne osoby,  dobrze jest zostawiać ulotki
np. w barach czy klubach fitness. Natomiast jeżeli chcesz trafiać przede wszystkim do kierowców i właścicieli pojazdów, zdecyduj się na umieszczanie ich za wycieraczkami.

Ulotki − druk dla Wrocławskich firm

Jak szybko zamówić najtańsze ulotki? Wrocław może to zrobić, korzystając z formy zamówienia online. Wielu potencjalnych zleceniodawców chętnie się na to decyduje. To najbardziej ekonomiczny i niezwykle prosty sposób, która umożliwia złożenie zamówienia w 5 minut. Wystarczy tylko podążać za wskazówkami,
które pojawią się na stronie internetowej. Można też skorzystać z naszego kreatora online – w naszej ofercie znajdują się szablony umożliwiające szybkie zaprojektowanie atrakcyjnej ulotki. Wystarczy wybrać określony projekt i wypełnić puste pola. W ten sposób samemu tworzy się ulotkę, która najlepiej odpowiada na potrzeby firmy.

Druk ulotek − Wrocław

Na naszej stronie internetowej można łatwo sprawdzić cennik ulotek. Wrocław i lokalne firmy powinny pamiętać, że im większe zamówienie, tym korzystniejsza cena za jedną sztukę. Po zaakceptowaniu projektu i wszystkich danych, zamówienie trafia do drukarni. Pozostaje już tylko czekać na efekt, czyli przesyłkę z wydrukowanymi ulotkami. Możemy np. przesłać je pocztą lub kurierem albo nadać do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Co więcej, zamówienie możesz odebrać osobiście,
a więc zapraszamy do nas! Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada!

68