Drukarnia Cyfrowa Wrocław

Nasza drukarnia stara się trafiać w potrzeby najbardziej wymagających klientów, stąd też duża liczba usług, które oferujemy. Czym się wyróżniamy i jaka jest nasza oferta? Poniżej prezentujemy kilka podstawowych cech charakterystycznych dla naszej firmy.

Najwyższej jakości Drukarnia we Wrocławiu

Nasza drukarnia odróżnia się od innych miejsc tego typu dbałością o najwyższą jakość wykonania. Posiadamy duże doświadczenie w wykonywanej profesji oraz wykwalifikowany personel, co składa się na wysoką jakość naszych usług.

Poza personelem i doświadczeniem jesteśmy wyposażeni w odpowiedni sprzęt najnowszej technologii, który pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Druk cyfrowy Wrocław

Jednymi z usług, które świadczy nasza drukarnia są usługi dotyczące druku cyfrowego. Druk cyfrowy charakteryzuje się przede wszystkim tym, że materiały dostarczane są na nośnikach danych komputerowych – np. pendrive. Ponadto druk cyfrowy umożliwia zmianę elementów graficznych i tekstowych dla każdej odbitki, co nazywane jest personalizacją. Za największą zaletę druku cyfrowego, uważa się jakość druków, która jest znacznie wyższa od wydruków ze standardowej drukarki. Druk cyfrowy pozwala także zaoszczędzić, ponieważ nie zawiera druków próbnych. Pierwsza odbitka jest jednocześnie odbitką nakładową.

Druk cyfrowy, który oferujemy często wykorzystywany jest do obrazów monochromatycznych, wydruków o małych nakładach, które muszą charakteryzować się bardzo wysoką jakością i dużą gramaturą. Wysoka jakość w przypadku druku cyfrowego, nie jest powiązana z dodatkowymi kosztami.

Jako, że jesteśmy drukarnią cyfrową, oferujemy wszystkie zalety związane z tą formą wydruku.

Dostosowanie do potrzeb klienta

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego staramy się możliwie jak najbardziej dostosowywać do potrzeb osób, korzystających z naszej drukarni. Jeśli zdecydujesz się na cyfrową obróbkę obrazu, otrzymasz tym samym szereg możliwości takich jak skalowanie i pełne zarządzanie kolorami. Faza przygotowawcza do wydruku również trwa bardzo krótko i jest często realizowana od ręki, dlatego zwykle nie trzeba czekać długich godzin czy nawet dni, na otrzymanie upragnionego wydruku – jak ma się to w zwyczaju zdarzać w niektórych miejscach tego typu.

Poprzez jakość usług i podejście do klienta, które oferuje nasza drukarnia, Wrocław cieszy się dobrą opinią, nie tylko ze względu na piękne widoki, ale także rzetelne i profesjonalne firmy znajdujące się w tym mieście.

Inne rodzaje wydruku we Wrocławiu

Poza wspomnianymi wyżej atutami, znajdziesz u nas także druk wielkoformatowy, który nazywany jest często drukiem lateksowym. Druk wielkoformatowy to najnowocześniejsza technologia, wykorzystywana do produkcji form drukowanych na folii, materiałach banerowych i papierze. Ta technika bardzo często wykorzystywana jest w przypadku billboardów, które wymagają zagospodarowania dużej powierzchni. Innym drukiem, który mogą państwo u nas znaleźć jest także druk offestowy. Druk offsetowy bardzo często wykorzystywany jest do druku materiałów reklamowych.

Wszystkich zainteresowanych z Wrocławia i okolic zapraszamy serdecznie do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zamówienia.

Drukarnia Cyfrowa – Wrocław i opcje dostawy

Jak możesz odebrać lub otrzymać zamówione ulotki? Wrocław może liczyć na najszybszą realizację – właśnie tu znajduje się nasza siedziba. Dlatego gotowe ulotki (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym) możesz odebrać już kilkanaście minut po ich zamówieniu.
Umożliwiamy też transport zamówień pod wskazany adres. Gdzie dowozimy wydruki? Wrocław i okolice: Bielany Wrocławskie, Długołęka, Jelcz-Laskowice, Kiełczowa, Siechnice, Święta Katarzyna. Wszędzie tam doręczymy paczkę do 24 godzin od zatwierdzenia zamówienia.
Nie chcesz czekać na kuriera? Jest jeszcze jeden sposób, w jaki możesz odebrać swoje ulotki. Wrocław na terenie całego miasta posiada ponad 100 paczkomatów. Zamów paczkę do jednego z nich i odbierz je wtedy, kiedy będzie to dla Ciebie wygodne.
Jak szybko dostarczymy Twoje ulotki?

  • W 24h – w wybrane miejsce na terenie Wrocławia i okolic, za pomocą firmy kurierskiej lub do punktu partnerskiego
  • W 72h – do paczkomatu lub za pośrednictwem Poczty Polskiej

Sprawdź nasz cennik dostaw: https://stempleks.pl/dostawa/.

PROPONOWANE PRODUKTY

Wizytówki-wydruk 64,96 79,90  z Vat