cart TWÓJ KOSZYK 0

Znajdź swój paczkomat w Wałbrzychu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Wałbrzych:

Więcej

Ulotki Wałbrzych – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia ulotek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Gdzie zamówić ulotki? Wałbrzych to miasto, w którym także działamy

Lokalne sklepy, knajpy, operatorzy telekomunikacyjni – to tylko kilka przykładowych działalności gospodarczych, w których wciąż kluczowym materiałem reklamowym są ulotki. Wałbrzych jako jedno z większych miast na Dolnym Śląsku jest siedzibą dla wielu takich firm. Jeśli chcesz zabiegać o klientów z pomocą tradycyjnych reklam na ulotce, zapoznaj się z ofertą Stempleks – centrum drukarskiego znanego w całej Polsce z jakości i terminowości.

Czy ktoś jeszcze czyta ulotki? Wałbrzych wciąż korzysta z tych reklam

Na lokalnym dolnośląskim rynku rywalizacja o klienta jest duża. Wałbrzych nie jest wyjątkiem – to siedziba dla wielu małych i średnich przedsiębiorców, którzy zabiegają o kolejne zamówienia na produkty i usługi. Wbrew obiegowym opiniom, wśród najbardziej skutecznych materiałów marketingowych, znajdują się nadal ulotki. Wałbrzych zamawia ich wiele a badania konsumenckie dowodzą, że w niektórych branżach to one są najbardziej przydatną formą reklamy.

Ulotki w Wałbrzychu

Duża liczba sklepów i usługodawców, by zdystansować konkurencję wykorzystuje właśnie ulotki. Wałbrzych nie różni się pod tym względem od pozostałych miejscowości w Polsce. Jednak choć sama koncepcja promocji za pomocą ulotek w Wałbrzychu jest słuszna, to można polec na jej wykonaniu. Znajdując w swojej skrzynce dziesiątki podobnych do siebie drukowanych kartek, Klienci uznają je za nieatrakcyjne, często nawet nie zwracają uwagi na ich treść. Dlatego jeśli interesuje Cię wydruk ulotek w Wałbrzychu, zadbaj o ich odpowiedni projekt i wykonanie.

Sięgnij po wsparcie mistrzów druku

Jeśli nie masz jeszcze własnego projektu dla ulotki (Wałbrzych) lub nie masz pomysłu, jak go wykonać, wybierz wsparcie firmy Stempleks. Świadczymy tego typu usługi od wielu lat i realizujemy je na terenie całego kraju. Podpowiadamy, opracowujemy projekty, drukujemy i błyskawicznie dostarczamy takie materiały jak wizytówki, pieczątki czy ulotki. Wałbrzych jest jednym z miast, w którym prowadzimy działalność. Jeśli zechcesz, będziesz mógł wybrać projekt w oparciu o gotowe, skuteczne szablony lub zwrócić się do nas z prośbą o indywidualny projekt. Wszystko, czego potrzebujemy, by wykonać dla Ciebie ulotki (Wałbrzych), to Twoje wytyczne i podstawowe materiały identyfikujące Twoją markę, tj. logo, czcionkę, kolory marki i ilustracje.

Ulotki Wałbrzych. Ile sztuk zamówić?

Minimalne zamówienie w Stempleks to 50 ulotek. Klienci biznesowi potrzebują ich jednak zwykle więcej, dlatego jednorazowo możemy zrealizować druk nawet 10 tysięcy sztuk kolorowych materiałów reklamowych. Jeśli chodzi o jakość wykonania, możesz wybrać wykończenie błyszczące lub matowe na papierze o gramaturze 150 g/m2. Przy składaniu zamówienie poprosimy Cię także o wybór formatu: ulotki w Wałbrzychu drukujemy w rozmiarach A4, A5, A6 oraz DL. Konfiguracja druku nie jest problemem. Projekt ulotki może być jednostronny, dwustronny lub mieć formę rozkładaną, np. trzyczęściową.

Czas realizacji. Ulotki Wałbrzych

Zamówione ulotki w Wałbrzychu realizujemy równie sprawnie, co w pozostałych zakątkach kraju. Stempleks słynie z prostego i szybkiego systemu zamówień online oraz błyskawicznej realizacji. Wykonane materiały wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich o najlepszych opiniach w kraju, które doręczą Ci je pod wskazany adres lub, jeśli wolisz, do paczkomatu. Jeśli chodzi o ulotki w Wałbrzychu, darmowa dostawa jest możliwa dla zamówień powyżej określonej wartości. To oznacza, że opłatę za kuriera bierzemy na siebie.

Gotowe ulotki wysyłamy w ciągu dwóch dni roboczych (w przypadku projektu Klienta) lub 2 dni, liczonych od momentu zaakceptowania przez niego naszego motywu.

Stempleks, czyli gwarancja jakości

Zamawiając ulotki (Wałbrzych) w naszej drukarni zyskujesz przewagę nad konkurencją i masz gwarancję spełnienia Twoich oczekiwań. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie – to oznacza, dokładnie sprawdzamy projekty, które spływają do nas i jeśli natrafimy na jakikolwiek błąd, skontaktujemy się z Tobą, by wspólnie zdecydować o korekcie.

Czytaj więcej