Znajdź swój paczkomat w Krakowie:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Kraków:

Więcej

Ulotki Krakowie – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia ulotek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Szukasz marki, która wyposaży Cię w ulotki? Kraków i jego firmy mogą liczyć na Stempleks

Tradycyjne ulotki to produkt, który od wielu lat stanowi jedno z fundamentalnych narzędzi w reklamie bezpośredniej. Pozwalają one na błyskawiczne dotarcie do wielu potencjalnych nabywców. Wśród najważniejszych branż, korzystających z tego typu produktów, należy wymienić m.in. firmy zajmujące się stolarką okienną, instalacją internetu oraz telewizji kablowej, jak również niewielkie lokalne restauracje. Warto upewnić się, że Twoja firma w pełni wykorzystują potencjał, jakie zapewniają ulotki. Kraków to miasto, w którym taka inwestycja błyskawicznie przyniesie wymierne korzyści.

Szukasz firmy, która wydrukuje dla Ciebie ulotki w Krakowie?

Szukasz godnej zaufania firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji materiałów promocyjnych? Postaw na Stempleks – w naszej ofercie znajduje się szereg niezbędnych akcesoriów biurowych, takich jak wizytówki, plakaty czy ulotki. Kraków i inne miasta województwa małopolskiego mogą skorzystać z usług Stempleks.

Zadbaj o swoje ulotki – Kraków to biznesowa stolica południa Polski

Największe miasto województwa małopolskiego to jeden z najważniejszych punktów na mapie Polski – w województwie tym mieszka ok. 3,4 mln osób, spośród których z pewnością możesz zyskać wielu stałych Klientów. Jak zyskać przewagę na tym niezwykle konkurencyjnym rynku? Zainwestować w materiały promocyjne wysokiej jakości, takich jak plakaty czy ulotki. Kraków, stolica Małopolski, to doskonałe miejsce na prowadzenie biznesu. Należy jednak dołożyć wszelkich starań, aby Klienci dowiedzieli się o jego istnieniu.

Jak tworzymy nasze ulotki? Kraków to siedziba wielu biznesów

Specjaliści firmy Stempleks dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Klientom kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia. Świadczymy usługi w zakresie drukowania ulotek zgodnie z dostarczanymi przez naszych Klientów szablonami. Pomagamy również firmom, które nie posiadają indywidualnego projektu – na naszej stronie znajduje się bogata oferta przygotowanych wzorów, które można błyskawicznie dostosować do swoich potrzeb.

Przedsiębiorstwa, które pragną otrzymać unikatowy szablon, mogą skorzystać z usług naszych grafików. Ekspresowo przygotują oni oryginalną koncepcję, która uwzględni wszystkie dostarczone przez Ciebie materiały graficzne (logo w postaci wektorowej, ilustracje) oraz wytyczne.

W ofercie Stempleks znajduje się wiele zróżnicowanych pakietów ilościowych, obejmujących od 50 do nawet 10 000 egzemplarzy ulotek. Drukujemy ulotki na papierze błyszczącym lub matowym o gramaturze 150 g/m2. Końcowy rozmiar ulotki jest dostosowany do koncepcji Klienta – nasze materiały drukujemy w jednym z czterech najpopularniejszych gabarytów (A4, A5, A6 bądź DL). Tak opracowane ulotki doskonale sprawdzają się w charakterze arkusza jednostronnego, dwustronnego lub składanego na dwie bądź trzy części.

Jak szybko otrzymasz zakupione ulotki?

Kraków jest miastem, którego mieszkańcy błyskawicznie otrzymają zamówione materiały. Produkty Stempleks wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich bądź paczkomatów. Jeśli całkowita wartość zamówienia przekracza określoną kwotę, dostarczymy je bez kosztów przesyłki.

Czytaj więcej