cart TWÓJ KOSZYK 0

Kalisz

Jeśli siedzibą Twojej firmy jest Kalisz lub okolice to możesz skorzystać z naszych usług. W ofercie mamy pieczątki, wizytówki i ulotki. Opłacone zamówienia dostarczamy zarówno do firm, jak i do osób prywatnych. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Odbierz swoje zamówienie w Kaliszu!

Wszystko, co mamy w ofercie, możesz zamówić wygodnie bez wychodzenia z domu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas. Nie musisz szukać firmy, która wykona dla Ciebie wizytówki, pieczątki czy ulotki w Kaliszu. Wszystko komfortowo zamówisz siedząc przed swoim komputerem lub korzystając ze swojego smartfona.

Darmowa dostawa do Kalisza.

Wszystkie przesyłki do Kalisza dostarczamy bezpłatnie po przekroczeniu wyznaczonej wartości zamówienia. Możesz wybrać dostawę do wybranego Paczkomatu albo przesyłkę kurierską, którą bez problemu odbierzesz w swoim biurze lub domu. Zamówione pieczątki, ulotki lub wizytówki dostarczymy do Kalisza w ciągu 2 dni roboczych.

Dlaczego do Kalisza warto zamówić pieczątki imienne?

Jeśli potrzebujesz pieczątki imiennej to możesz zamówić ją w naszej firmie. Po opłaceniu przez Ciebie zamówienia od razu zabieramy się do pracy, żebyś szybko mógł się cieszyć swoją nową pieczątką. Do jej zaprojektowania możesz użyć prostego kreatora dostępnego na naszej stronie. Ale wykonanie projektu możesz też zlecić nam. W ten sposób kupisz pieczątkę online, którą dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres w Kaliszu. Możesz też odebrać ją w wybranym Paczkomacie jeśli wolisz taki sposób dostawy.

Jakie zalety mają małe pieczątki imienne.

Nie zawsze potrzebna jest duża pieczątka z wszystkimi danymi firmy. Często do reprezentacji przedsiębiorstwa wystarczy pieczątka imienna z nazwą zajmowanego stanowiska oraz imieniem i nazwiskiem osoby, która się nią posługuje. Takie pieczątki zawierają od 2 do 3 linijek tekstu i są bardzo poręczne. Łatwo można je schować do torebki czy kieszeni, a nawet zawiesić na pasku. W naszym sklepie możesz kupić specjalne akcesoria do pieczątek, które pozwolą Ci mieć taką pieczątkę zawsze przy sobie i o niej nie zapomnieć.

Dlaczego wyrabianie pieczątek online jest szybkie i wygodne?

Coraz więcej osób przekonuje się do robienia zakupów w internecie. Jest to bardzo wygodne, bo można to zrobić z dowolnego miejsca i o dogodnej porze. Dzięki popularności urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, nie jest Ci nawet potrzebny do tego komputer. Nie musisz też tracić czasu i pieniędzy na dojazd do sklepu czy firmy, z której usług chcesz skorzystać. Dotyczy to również wyrabiania pieczątek.

Czy w Kaliszu jest firma zajmującą się wyrabianiem pieczątek?

Wyrabianie pieczątek to nasza specjalność. Nie musisz szukać w Kaliszu firmy, która się tym zajmuje. My wykonamy dla Ciebie pieczątkę według wybranego przez Ciebie wzoru. W naszej ofercie znajdziesz zarówno duże, jak i małe pieczątki. W ciągu zaledwie 5 minut możesz złożyć na naszej stronie zamówienie, które dostarczymy tam gdzie chcesz. Wobec tego zamówienie pieczątki online będzie dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Zamów do Kalisza ulotki oraz wizytówki.

Nasza firma zajmuje się również drukiem wizytówek i ulotek, więc jeśli potrzebujesz tego typu reklamy to chętnie Ci w tym pomożemy. Możesz wybrać rodzaj papieru, na którym wydrukujemy Twoje wizytówki. W przypadku ulotek możesz wskazać interesujące Cię parametry. Określ jakiego nakładu potrzebujesz, jakie mają być rozmiary ulotek oraz prześlij do nas swój projekt.

Gdzie w Kaliszu zamówić projekt ulotek?

A co wtedy, jeśli nie masz gotowego projektu? Nic straconego. Projekt możesz zamówić u nas. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia wykonamy dla Ciebie projekt, który będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Nasi specjaliści chętnie skontaktują się z Tobą, żeby omówić wszelkie szczegóły zamówienia. Możesz liczyć na ich fachowe doradztwo.

Jaki szablon ulotek będzie najlepszy dla Twojej firmy?

Mamy przygotowane gotowe szablony ulotek dopasowane do różnych branż. Po wybraniu szablonu, który udostępniamy bezpłatnie, wystarczy uzupełnić ulotkę danymi, które chcesz na niej zamieścić. Opłacone zamówienie będzie gotowe do wysłania w ciągu 2 dni roboczych. Wszystkie ulotki są drukowane cyfrowo. Dostępne formaty to A6, A5, DL oraz A4.

Wizytówki, które wyróżnią Twoją firmę.

Możemy przygotować dla Ciebie wizytówki zarówno w dużych, jak i małych nakładach. Wykonujemy wizytówki firmowe i indywidualne. Oferujemy druk cyfrowy lub offsetowy, dzięki czemu Twoje wizytówki będą wyglądać oryginalnie, a zarazem profesjonalnie.

Co jeszcze możemy dostarczyć dla Ciebie do Kalisza?

Oprócz wyrabiania pieczątek online oraz druku ulotek i wizytówek mamy w ofercie jeszcze kilka pozycji, które mogą Cię zainteresować. Jeśli chcesz wyróżnić swoją firmę to dobrym rozwiązaniem będzie papier firmowy z logo i danymi Twojej firmy. Jego świetnym uzupełnieniem będą koperty firmowe, które wykonamy według Twojego projektu. Jeśli nie masz na to pomysłu to z chęcią Cię w tym wyręczymy i przygotujemy dla Ciebie specjalny wzór. Dodatkowo możesz zamówić u nas dyplomy, teczki ofertowe, długopisy z grawerem oraz inne produkty, które przydadzą się do biura i szkoły.

Najpopularniejsze produkty

Poszukujesz nowoczesnych ulotek, solidnych pieczątek lub ulotek wykonanych w najwyższej jakości?

Ostatnio na Blogu