Pieczątki na zamówienie

Pieczątki na zamówienie

Oferujemy pieczątki na zamówienie dla klientów indywidualnych i firm. Udostępniamy wygodny kreator internetowy, w którym swoje pieczątki możesz zamówić w 5 minut.

Pieczątki na zamówienie online

Dla naszych klientów spoza Wrocławia, a także osób, którym zależy na ekspresowym złożeniu zamówienia, stworzyliśmy kreator pieczątek online. To proste narzędzie, które umożliwia własnoręczne zaprojektowanie pieczątki, umieszczenie na niej dowolnego tekstu i zamówienie bez wychodzenia z domu.

Pieczątki na zamówienie są dostępne 24 godziny na dobę. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj, kolor pieczątki i tuszu, a następnie wzór pieczątki. Klienci mogą samodzielnie ułożyć projekt odbicia, wysłać własny projekt lub skorzystać z jednego z bezpłatnych szablonów. Istnieje też możliwość wyrobienie pieczątki na podstawie skanu lub poproszenie o stworzenie indywidualnego projektu przez naszych pracowników.

 

pieczątka automatyczna

Ekspresowa dostawa pieczątek

Nasze pieczątki na zamówienie są wyrabiane metodą laserową, dzięki czemu możemy zaoferować ich ekspresowe wyrobienie. Zamówienie można odebrać osobiście
w naszym biurze – już w 30 minut po jego złożeniu (przy wcześniejszym skontaktowaniu się z biurem i zaakceptowaniu projektu graficznego. Umożliwiamy przedpłatę
lub płatność przy odbiorze.

Oferujemy też dostawę zamówień bezpośrednio do firmy. Pieczątki na zamówienie dowozimy w 24 godziny na terenie Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Siechnic, Długołęki, Kiełczowa i Świętej Katarzyny.

Dostarczamy pieczątki również za pośrednictwem kurierów (w 24h), Poczty Polskiej (w 72h), do paczkomatów (w 72h) i punktów partnerskich (w 24h).

Pieczątki imienne

Produktem z szerokim wyborem w naszym asortymencie są imienne pieczątki na zamówienie. W zależności od modelu, najczęściej mieszczą od 3 do 5 linii tekstu,
a więc można umieścić na nich imię i nazwisko, stanowisko i np. nazwę firmy. Do większych pieczątek imiennych można dodawać również elementy graficzne, takie jak logo. Wszystkie automaty w naszej ofercie są wykonane z trwałych materiałów i idealne do codziennego użytku, bez obaw o szybką eksploatację.

Pieczątki firmowe

Większe pieczątki na zamówienie to pieczątki firmowe w wielu rozmiarach. Można w nich dodać od 3 do nawet 9 linii tekstu, dzięki czemu jedna pieczątka wystarczy,
by zmieścić wszystkie niezbędne informacje o firmie. Najczęściej oprócz nazwy i logo przedsiębiorstwa, są to jego dane teleadresowe, a także numery REGON i NIP.

Pieczątki kieszonkowe

Do pracy poza biurem oferujemy niezawodne pieczątki kieszonkowe, które robimy na zamówienie. Są to niewielkie automaty wyposażone w zabezpieczenie przeciw otwarciu się
w nieoczekiwanym momencie. Dzięki temu można je swobodnie przenosić, np. w torbie lub nawet kieszeni bez obaw o poplamienie ich tuszem pieczątki. Do pieczątek kieszonkowych proponujemy akcesoria: klipsy i zawieszki, które ułatwiają wygodny transport automatów i gwarantują, że nie zgubią się wśród dokumentów, mimo ich niewielkich rozmiarów.