cart TWÓJ KOSZYK 0

Pieczątki na zamówienie

Oferujemy pieczątki na zamówienie dla klientów indywidualnych i firm. Udostępniamy wygodny kreator internetowy, w którym swoje pieczątki możesz zamówić w 5 minut.

Pieczątki na zamówienie online

Dla naszych klientów spoza Wrocławia, a także osób, którym zależy na ekspresowym złożeniu zamówienia, stworzyliśmy kreator pieczątek online. To proste narzędzie, które umożliwia własnoręczne zaprojektowanie pieczątki, umieszczenie na niej dowolnego tekstu i zamówienie bez wychodzenia z domu.

Pieczątki na zamówienie są dostępne 24 godziny na dobę. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj, kolor pieczątki i tuszu, a następnie wzór pieczątki. Klienci mogą samodzielnie ułożyć projekt odbicia, wysłać własny projekt lub skorzystać z jednego z bezpłatnych szablonów. Istnieje też możliwość wyrobienie pieczątki na podstawie skanu lub poproszenie o stworzenie indywidualnego projektu przez naszych pracowników.

Pieczątka Colop iq10

Ekspresowa dostawa pieczątek

Nasze pieczątki na zamówienie są wyrabiane metodą laserową, dzięki czemu możemy zaoferować ich ekspresowe wyrobienie. Zamówienie można odebrać osobiście
w naszym biurze – już w 30 minut po jego złożeniu (przy wcześniejszym skontaktowaniu się z biurem i zaakceptowaniu projektu graficznego. Umożliwiamy przedpłatę
lub płatność przy odbiorze.

Oferujemy też dostawę zamówień bezpośrednio do firmy. Pieczątki na zamówienie dowozimy w 24 godziny na terenie Wrocławia, Bielan Wrocławskich, Siechnic, Długołęki, Kiełczowa i Świętej Katarzyny.

Dostarczamy pieczątki również za pośrednictwem kurierów (w 24h), Poczty Polskiej (w 72h), do paczkomatów (w 72h) i punktów partnerskich (w 24h).

Pieczątki imienne

Produktem z szerokim wyborem w naszym asortymencie są imienne pieczątki na zamówienie. W zależności od modelu, najczęściej mieszczą od 3 do 5 linii tekstu,
a więc można umieścić na nich imię i nazwisko, stanowisko i np. nazwę firmy. Do większych pieczątek imiennych można dodawać również elementy graficzne, takie jak logo. Wszystkie automaty w naszej ofercie są wykonane z trwałych materiałów i idealne do codziennego użytku, bez obaw o szybką eksploatację.

Pieczątki firmowe

Większe pieczątki na zamówienie to pieczątki firmowe w wielu rozmiarach. Można w nich dodać od 3 do nawet 9 linii tekstu, dzięki czemu jedna pieczątka wystarczy,
by zmieścić wszystkie niezbędne informacje o firmie. Najczęściej oprócz nazwy i logo przedsiębiorstwa, są to jego dane teleadresowe, a także numery REGON i NIP.

Pieczątki kieszonkowe

Do pracy poza biurem oferujemy niezawodne pieczątki kieszonkowe, które robimy na zamówienie. Są to niewielkie automaty wyposażone w zabezpieczenie przeciw otwarciu się
w nieoczekiwanym momencie. Dzięki temu można je swobodnie przenosić, np. w torbie lub nawet kieszeni bez obaw o poplamienie ich tuszem pieczątki. Do pieczątek kieszonkowych proponujemy akcesoria: klipsy i zawieszki, które ułatwiają wygodny transport automatów i gwarantują, że nie zgubią się wśród dokumentów, mimo ich niewielkich rozmiarów.