cart TWÓJ KOSZYK 0
różne modele i wzory pieczątek, pieczątki automatyczne, stemple

Najpopularniejsze rodzaje i wzory pieczątek?

Pieczątka to jeden z najważniejszych elementów identyfikujących każdą firmę. Podobnie jak na wizytówce, którą wręcza się potencjalnym kontrahentom, na pieczątce znajdują się zazwyczaj wszystkie najbardziej istotne dane firmy. Z tego właśnie względu niezwykle istotne jest dobranie odpowiedniego rodzaju pieczątki, która będzie w pełni dostosowana do potrzeb firmy. Sprawdź popularne wzory pieczątek.

Pieczęć firmowa w rozmaitych wymiarach

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczęcie w kilku rozmiarach. Generalnie wielkość pieczątki uzależniona jest od tego, jakie dane mają się na niej znaleźć oraz z jaką częstotliwością ma być ona używana. Pieczątki firmowe mogą zawierać trzy, pięć, sześć bądź nawet osiem albo dziewięć linii tekstu – pojemność taką posiadają przede wszystkim pieczątki-automaty samotuszujące, które sprawdzą się szczególnie w biurze. Będą niezastąpione w dziale HR, recepcji lub w księgowości, gdzie istnieje potrzeba wielokrotnego użycia pieczątki firmowej w ciągu dnia. Automaty mogą być również z powodzeniem transportowane bez obawy o wylanie się z nich tuszu. Są lekkie, wytrzymałe i posiadają stosunkowo niewielkie gabaryty, co sprawia, że są najbardziej uniwersalnymi z naszych pieczątek.

Oprócz standardowych pieczątek firmowych posiadamy w swojej ofercie również pieczątki kieszonkowe, pieczątki lekarskie oraz kołki i stemple. Pieczątki kieszonkowe świetnie sprawdzą się w podróży czy na delegacjach: ich niewielkie rozmiary i lekkość oraz odpowiednia konstrukcja sprawiają, że są niezwykle funkcjonalne dla wszystkich, którzy pracują poza biurem.

Kołki i stemple to z kolei modele, które nadają się wyłącznie do wykorzystania w biurze. W przypadku automatów i pieczątek kieszonkowych oferujemy również pieczątki imienne, które swoje zastosowanie znajdą zarówno w biurze, jak i w podróży. Jak widać rodzaj pieczątek mogą Państwo dowolnie dostosować do indywidualnych potrzeb. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów instytucjonalnych, jak i indywidualnych.

Jak zamówić pieczątki online?

Wiemy, jak istotny jest dla naszych klientów czas i wygoda dostępu do różnego rodzaju usług związanych z funkcjonowaniem firmy. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość zamówienia pieczątek online – poprzez naszą stronę internetową. Wystarczy wybrać rodzaj pieczątki, zaprojektować widniejący na niej tekst i dokonać zapłaty oraz wybrać najdogodniejszy dla siebie sposób odbioru. Dzięki temu w zaledwie kilku krokach mogą Państwo samodzielnie przygotować pieczątkę, która spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Proponujemy odbiór w jednym z kilkudziesięciu punktów odbioru, jak również wysyłkę pocztą lub za pośrednictwem kuriera. Zawsze mogą Państwo liczyć na szybką i profesjonalną obsługę, a także nasze wsparcie w doborze odpowiednich dla swojej firmy pieczątek.