cart TWÓJ KOSZYK 0
wizytówka z logo na laptopie

Wizytówki laminowane. Dlaczego warto pokryć wizytówkę dodatkową warstwą laminatu?

Postęp cywilizacyjny i ciągły rozwój cyfryzacji sprawił, że w dzisiejszych czasach większość informacji przekazywana jest drogą elektroniczną. Mimo to, drukowane materiały marketingowe, takie jak ulotki czy wizytówki laminowane, nie tracą na popularności. Nieodłącznym elementem wielu spotkań biznesowych jest wymiana wizytówek. Dzięki temu uczestnicy, po zakończeniu rozmów, bez problemu mogą się ze sobą skontaktować. Należy też pamiętać, że biznes karty firmowe są też formą reklamy Twojej działalności, dlatego tak ważne jest, aby ich projekt oraz wykonanie było wysokiej jakości.

Wizytówki laminowane – trwałość i elegancki wygląd

Zarówno wizytówki firmowe, jak i imienne powinny być przejrzyste i czytelne. Warto wyeksponować najważniejsze dane np. telefon kontaktowy lub stronę internetową – tak, aby potencjalny Klient czy dostawca w kilka sekund, mógł znaleźć interesujące go informacje. Bardzo ważny jest także dobór papieru. Minimum 300 gramowy karton lub kreda sprawdzą się doskonale. Wizytówki laminowane pokrywane są dodatkową warstwą folii błyszczącej lub matowej, dzięki której wyglądają bardzo elegancko i są znacznie trwalsze. Błyszcząca folia doskonale sprawdzi się w przypadku biznes kart z branży budowlanej lub spożywczej, ponieważ sprawia, że nadrukowane kolory są żywsze i bardziej soczyste. Matowy laminat natomiast, będzie doskonałym wyborem dla salonów kosmetycznych, różnego rodzaju usług oraz zawodów związanych z medycyną. Dzięki temu wizytówki będą prezentować się wyjątkowo szykownie oraz nie będą się tak łatwo brudzić.

Wizytówki laminowane w Stempleks

W Stempleks od wielu lat z powodzeniem obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i różnej wielkości przedsiębiorstwa. Ponieważ zleży nam na wysokiej jakości obsługi i zadowoleniu naszych Klientów pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, który umożliwia szybką i bezproblemową realizację zamówień. Dzięki własnym maszynom możemy zaoferować świetne jakościowo materiały i gotowe produkty w konkurencyjnych cenach. Jeśli chcesz zobaczyć jak wykonujemy wizytówki laminowane, czy polimery do pieczątek, zapraszamy na nasz kanał YT.

Jak zamówić wizytówki laminowane w Stempleks?

Zamówienie możesz złożyć mailowo – przesyłając nam gotowy projekt lub wytyczne do jego stworzenia. Możesz także skorzystać z naszego prostego w obsłudze kreatora projektów, dzięki któremu w kilka minut przygotujesz indywidualny i dopasowany do Twoich potrzeb wzór. Po prawej stronie od okna kreatora znajdziesz panel, w którym wybierzesz interesujący Cię nakład, rodzaj papieru, formę uszlachetnienia oraz sposób dostawy.

W Stempleks z pomocą kreatora możesz zamówić nie tylko wizytówki laminowane, ale także pieczątki oraz ulotki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą marki Stempleks.