Wizytówka firmy budowlanej może zdziałać więcej niż tradycyjna reklama

Branża budowlana to sektor, w którym dobre opinie klientów odgrywają szczególne znaczenie. Firmy cieszące się nieposzlakowaną renomą zdobywają zlecenia na wiele miesięcy do przodu. Te, które nie spełniły oczekiwań zleceniodawców, muszą mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami w internecie. Pochlebne komentarze byłych kontrahentów mogą zdziałać znacznie więcej niż opłacona reklama w mediach czy internecie. Zainwestuj w praktyczne wizytówki – usługi remontowo budowlane są branżą, w której to się opłaca!

Dlaczego wizytówka firmy budowlanej jest tak istotna?

Generalny remont przeprowadza się nie częściej niż raz na kilkanaście lat. Decydując się na tego typu (kosztowną) inwestycję, chcemy upewnić się, że podejmująca się zlecenia firma spełni wszystkie nasze oczekiwania. Jedną z najpopularniejszych metod poszukiwania odpowiedniego podwykonawcy jest poczta pantoflowa. Osoby planujące remont często zasięgają porady u rodziny bądź znajomych, którzy w ostatnich latach zdecydowali się na podobny krok.

Ich opinia odgrywa kolosalne znaczenie – jeśli wykonywane prace przebiegały sprawnie i bez opóźnień, zadowoleni klienci z pewnością polecą Twoją firmę wszystkim zainteresowanym znajomym. Wizytówka firmy budowlanej pełni wówczas dwojaką rolę. Po pierwsze, ułatwia zadowolonym Klientom ponowne nawiązanie kontaktu w przypadku prac remontowych w przyszłości. Po drugie, mogą oni przekazać dane kontaktowe Twojej firmy kolejnym znajomym, którzy zaufają ich rekomendacji. Krążące po „rynku” wizytówki to najlepsza reklama dla Twojego przedsiębiorstwa.

Jak tworzymy nasze wizytówki? Usługi budowlane w ofercie Stempleks

Wszyscy klienci naszą firmy mogą skorzystać z jednej z trzech opcji – wydruku posiadanego przez siebie wzoru, stworzenie nowej wizytówki w oparciu o udostępnione na naszej stronie szablony bądź zamówienie całkowicie nowego motywu, wykonane przez naszych doświadczonych grafików. Doskonale wiemy, jakich rozwiązań oczekuje od nas firma budowlana – wizytówka naszego projektu odzwierciedli profil Twojej firmy i pomoże Ci zwiększyć osiągane zyski.

Świadczysz usługi budowlane? Wizytówka to nieodłączny element Twojej firmy?

Jeśli Twoje przedsiębiorstwo regularnie dystrybuuje wizytówki do potencjalnych klientów, warto upewnić się, że zawsze znajdą się one pod ręką. Szukasz firmy, z która będziesz mógł nawiązać stałą współpracę w zakresie cyklicznego druku wybranej to sektor, z którym chętnie nawiązujemy stałą współpracę. Zapewniamy atrakcyjne rabaty za regularne zamówienia, dzięki czemu nasza oferta staje się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zapoznaj się z naszymi wizytówkami

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i wydruku wizytówek dla wielu zróżnicowanych branż i sektorów. W naszej ofercie znajduje się szereg akcesoriów biurowych i promocyjnych, takich jak pieczątki, ulotki czy wizytówki. Tworzymy materiały promocyjne zgodnie z wytycznymi klienta i dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej spełniały one jego oczekiwania. Już dziś zapoznaj się z ofertą Stempleks i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.