cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę, a już następnego dnia odbierz ją w Paczkomacie lub od Kuriera!

Znajdź swój paczkomat w Tarnowskich Górach:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Tarnowskie Góry:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Postaw na bezawaryjne pieczątki – Tarnowskie Góry i województwo śląskie

Konurbacja górnośląska, nazywa także aglomeracją śląską, to największy tego typu obszar w Polsce. Niektóre szacunki mówią, że zamieszkuje go nawet 5 milionów osób. Czynnik ten ma niebagatelny wpływ na tamtejszy rynek lokalny – niezwykle rozległe grono potencjalnych klientów sprawia, że w szranki o ewentualnych nabywców walczy tysiące dużych, małych i średnich firm z najróżniejszych sektorów i branż. Aby zawalczyć o jak największe grono potencjalnych klientów, przedsiębiorstwa chętnie decydują się na zamówienie praktycznych materiałów reklamowych i wyrób pieczątek. Tarnowskie Góry nie stanowią w tym temacie wyjątku.

Chcesz zamówić trwałe pieczątki w Tarnowskich Górach?

Znajdujące się na północ od centralnej części konurbacji śląskiej Tarnowskie Góry liczą około 60 tys. mieszkańców. Relatywnie niewielki dystans do kolejnych miast Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego sprawia, że miasto to jest bardzo korzystną lokalizacją do założenia działalności gospodarczej. Należy jednak dołożyć wszelkich starań, aby nasza firma czym prędzej stała się rozpoznawalną wśród klientów marką. Jednym z najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów aby tego dokonać, jest zwiększenie rozpoznawalności jej logo i nazwy poprzez zamówienie ulotek i wyrób pieczątki. Tarnowskie Góry to miejsce, gdzie działania te z pewnością okażą się skuteczne.

Wybierz trwałe pieczątki? Tarnowskie Góry siedzibą Twojego biznesu

Poprzednie lata naszej działalności pokazały nam, że zgłaszające się do nas firmy operują w wielu wyjątkowych branżach. Specyfika otrzymanych zgłoszeń wymagała od nas elastyczności i pomysłowości. Zadbaliśmy o nieustanną rozbudowę oferty, dzięki której jesteśmy w stanie spełnić nawet nietypowe oczekiwania klientów. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy dopełnić wszystkich procesów związanych z zamówieniem pieczątki. Tarnowskie Góry są miejscem, w którym przedsiębiorcy mogą liczyć na ekspresową dostawę.

Zastanawiasz się, jak szybko dotrą do Ciebie zamówione ulotki bądź pieczątki? Tarnowskie Góry to miasto, w którym świadczymy klika rodzajów wysyłek. Dostarczamy zrealizowane zamówienia na adresy firmowe oraz prywatne. Aby zapewnić naszym klientom pełną swobodę w zakresie dostawy, zlecenia wysyłamy również a pośrednictwem paczkomatów, dzięki czemu można odebrać je w dowolnej chwili. Warto podkreślić również, że zamówienia na kwotę powyżej 120 złotych netto wysyłamy za darmo.

Wybierz zróżnicowane pieczątki – Tarnowskie Góry miastem biznesu

W ofercie Stempleks znajduje się szeroka gama pieczątek, w której z łatwością znaleźć można nawet nieczęsto spotykane modele i wzory. W swojej ofercie posiadamy ciekawe propozycje dla pracowników terenowych, którzy operują przede wszystkim na niewielkich modelach kieszonkowych. Dla biur tworzących znaczne ilości dokumentacji papierowej, polecamy szczególnie pieczątki automatyczne, które pozwalają na komfortową i bezbłędną pracę.

Zastanawiasz się, który model z naszej oferty najlepiej sprawdzi się do Twoich codziennych zadań? Skontaktuj się z naszymi ekspertami – chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania i szczegółowo opiszemy wszystkie zagadnienia związane z wyborem danej pieczątki. Tarnowskie Góry to miasto, którego mieszańcy mogą liczyć na nasze fachowe doradztwo.

Czytaj więcej