cart TWÓJ KOSZYK 0

Najlepsze wizytówki online i ich rodzaje

Wizytówka, jak sama nazwa wskazuje, ma przede wszystkim za zadanie zareklamować nas lub naszą firmę i zapewnić nam utrzymanie kontaktu z klientami, poprzez udzielenie mu wszystkich niezbędnych informacji. Są to zatem niezwykle ważne zadania, których powodzenie w wielu przypadkach gwarantuje sukces biznesowy. Warto zatem, przed zleceniem projektu wizytówki, dobrze zastanowić się na czym nam zależy i jakie konkretnie mamy wymagania.

Rodzaje wizytówek

Istnieje wiele różnych rodzajów wizytówek. Ich ostateczny kształt zależny jest od kilku decyzji, które podejmiemy na samym początku. Przede wszystkim należy się zastanowić nad materiałem, z którego mają zostać wykonane wizytówki. Zazwyczaj wykorzystywany jest do tego papier kredowy. Jego podstawową zaletą jest niska cena. Minus stanowi z kolei brak faktury i nieprzyjemne uczucie podczas dotykania takiej wizytówki. Jeżeli dla kogoś to wystarczające powody, aby zrezygnować z papieru kredowego, można zdecydować się na wykorzystanie innego materiału (na przykład: papier akwarelowy o różnych fakturach, plastyk). Oczywiście taka usługa jest dodatkowo płatna. Kolejnym elementem jest określenie kształtu wizytówki.

Najczęstsze rozwiązania zakładają ostre lub zaokrąglone rogi. Zwyczajowo uznaje się, że wizytówki z zaokrąglonymi rogami, obejmują sferę biznesową. Tak zwane karty biznesowe są również większe od standardowych wizytówek. Kolejne wytyczne dotyczą kolorystyki – będziemy musieli wybrać wśród wizytówek czarno-białych i wizytówek kolorowych oraz zastanowić się nad przestrzenią barw. Ważne jest również zastanowienie się nad tym, czy potrzebna jest nam wizytówka dwustronna czy jednostronna. Ostatnie zadanie jest związane z tak zwanymi wizytówkami offset, których największą zaletą jest bardzo wysoka jakość nadrukowanego obrazu oraz spory wybór papierów drukowych.

Gdzie można kupić najlepsze wizytówki online z dostawą w 24h?

Osobom, którym bardzo zależy na czasie na pewno spodoba się perspektywa kupna wizytówek przez internet, ograniczająca czas oczekiwania nawet do 24 godzin. Istnieje wiele firm, które zajmują się tego typu zleceniami, oferując przy okazji bardzo konkurencyjne ceny i wysoką jakość usługi. Wystarczy skontaktować się z nimi poprzez stronę internetową i wybrać, interesujący nas projekt wizytówki

Telefony: 781-008-333, 780-186-765.