Znakowanie opakowań za pomocą stempli drewnianych

O firmie świadczy nie tylko jakość oferowanych przez nią usług czy produktów, ale także sposób, w jaki dostarcza się je klientom. Wiele przedsiębiorstw trudniących się sprzedażą bezpośrednią zadaje sobie pytanie, jak estetycznie i ekonomicznie zapakować dane zamówienie. Z pomocą przychodzą stemple drewniane. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę zamawiając ten rodzaj pieczątki.

stempel okrągły stempleks
  • Stemple drewniane a marketing firmy

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – to stare powiedzenie, mimo upływu lat jest nadal jak najbardziej aktualne. W dzisiejszych czasach to, jakie wrażenie wywrzesz na kliencie, jest nawet ważniejsze niż jakość Twojego asortymentu. W związku z tym warto zastanowić się chwilę nad rodzajem opakowania dla Twoich produktów. Możesz zainwestować w indywidualnie drukowane kartoniki, reklamówki foliowe czy taśmę z Twoim nadrukiem. Jednak wiąże się to ze sporymi wydatkami. Jeśli zależy Ci na czymś ekonomicznym, wygodnym i sprawdzonym, marka Stempleks oferuje Ci szeroki wybór pieczątek do znakowania opakowań. Stemple drewniane to doskonały wybór zarówno dla małego, jak i dużego przedsiębiorstwa. 

stempel firmowy z logo
  • Stemple drewniane do znakowania opakowań 

Marka Stempleks, która od wielu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy pieczątek, oferuje swoim klientom szeroki wybór stempli drewnianych, które możesz śmiało wykorzystać do znakowania opakowań. W ten sposób oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze. Stemple dostępne w naszym sklepie online to gwarancja niezawodności i zadowolenia. Doskonale sprawdzą się do znakowania większych kartonów, papierowych toreb oraz kopert.  Takie rozwiązanie na pewno docenią restauracje czy firmy cateringowe oferujące dania na wynos. Stemple drewniane to także doskonała inwestycja, jeśli trudnisz się sprzedażą dowolnych produktów przez internet czy bezpośrednio w sklepie stacjonarnym. Papierowa torba z odbiciem Twojego logo oraz danymi firmy nie tylko wygląda profesjonalnie, ale stanowi także doskonałą formę reklamy Twojego przedsiębiorstwa. 

  • Stemple drewniane czy kołyska – co wybrać ?
kołyska drewaniana stempleks

Na rynku znajdziesz wiele rodzajów stempli drewnianych. Niektóre z nich, zwłaszcza te o dużych wymiarach – są w formie kołyski. To dobry wybór, jeśli zależy Ci na bardzo dużej powierzchni odbicia, jednak należy pamiętać o tym, że stemple-kołyski mogą brudzić, a odbicie nie zawsze jest tak wyraźne, jak w przypadku ich płaskich odpowiedników. 

Jeśli chcesz zainwestować w stemple drewniane do znakowania toreb lub opakowań, ale nie wiesz jaki rodzaj kołka drewnianego wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią doradzimy i podpowiemy, który model będzie dla Ciebie najlepszy. Możesz także samodzielnie zaprojektować taki stempel, korzystając z naszego prostego w obsłudze kreatora pieczątek.