cart TWÓJ KOSZYK 0

Wyposaż swoją placówkę w eleganckie dyplomy szkolne

Rozmaite konkursy czy zawody to nieodłączna część szkolnej edukacji. Warto dołożyć wszelkich starań, aby opracowane na tę okazję dyplomy szkolne prezentowały się elegancko i gustownie, stanowiąc piękną pamiątkę na wiele kolejnych lat. Czym sugerować się przy doborze wzornictwa oraz papieru? Zapoznaj się z procesem wydruku dyplomów w naszej firmie i zobacz, co możemy Ci zaproponować.

Dyplomy szkolne – nieodzowny element na każdym szczeblu edukacji

Tradycyjne dyplomy szkolne to cenna pamiątka uczestnictwa w szkolnych inicjatywach i konkursach, który towarzyszy nam od najmłodszych lat. Nie istnieją jakiekolwiek ograniczenia co do okoliczności, w których można wynagradzać uczniów tą symboliczną pamiątką. Placówki przedszkolne często wręczają najmłodszym dyplomy za uczestnictwo i przynależność do danej grupy wiekowej. W późniejszych etapach edukacji fundamentalną rolę odgrywają dyplomy przyznawane za konkretne osiągnięcia naukowe – zarówno na szczeblu wewnętrznym, jak i międzyszkolnym.

Dlaczego warto zdecydować się na inwestycję w starannie wykonane dyplomy szkolne? Z możliwości zamówienia indywidualnie opracowanych arkuszy powinny skorzystać zwłaszcza te placówki oświatowe, które planują zorganizować własny konkurs czy inicjatywę kulturalną. Opracowany dyplom szkolny pełni wówczas funkcję reprezentacyjną – należy dołożyć wszelkich starań, aby wybrany wzór wyróżniał się eleganckim sznytem.

Autorska koncepcja czy zamówienie projektu?

Przyjęta koncepcja aranżacyjna dla szkolnego dyplomu jest zazwyczaj ściśle związana z wiekiem odbiorców. Szablony opracowywane dla przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej opierają się zazwyczaj o bogatą kolorystykę i prostą symbolikę. Sytuacja staje się nieco bardziej wymagająca w przypadku starszych klas szkoły podstawowej i szkół średnich – bogata feeria barw ustępuje wówczas bardziej stonowanym projektom, które chętnie sięgają również po atrybuty „przedmiotowe”. Dyplomy szkolne za udział w konkursach historycznych są zdobione np. wycinkami ze średniowiecznych ksiąg, a inicjatywy geograficzne chętnie odwołują się do mapy świata.

Stosowny dyplom szkolny można zaprojektować własnym sumptem. Jednakże, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zlecić tę czynność doświadczonym specjalistom. Nasza oferta obejmuje zarówno realizację projektu opracowanego przez klienta, jak i samodzielne wykonanie szablonu zgodnie z otrzymanymi wytycznymi. Oferujemy zróżnicowane pakiety ilościowe (od 10 do 100 sztuk), drukowane na trzech papierach o gramaturze 350 g/m2 – satynowym oraz kredowym w wariancie błyszczącym bądź matowym.

Postaw na stałą współpracę z marką Stempleks

Pracujesz w dużej placówce oświatowej, która regularnie składa zamówienia na nowe arkusze pamiątkowe? Wyślij do nas indywidualne zapytanie, dzięki któremu cena jednostkowa za dyplom szkolny stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna. Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów eleganckie dyplomy, które będą odpowiadać renomie Twojej placówki.