Pieczątka do numerowania stron – nieodzowny towarzysz notariuszy i prawników

Prowadzisz przedsiębiorstwo, które operuje na dużej liczbie papierowej dokumentacji? Nieustannie napotykasz na problemy związane ze sprawną organizacją firmowych plików? Pieczątka do numerowania stron, zwana również numeratorem, stanowi doskonałą propozycję dla każdej organizacji mierzącej się z natłokiem teczek, folderów i arkuszy.

Pieczątka do numerowania stron pomaga zachować niezbędny porządek

Numeratory są nieocenione w każdej firmie, które operują na zbiorach dokumentów, powstałych z pojedynczych i często nieopisanych stron. Stemple te z powodzeniem stosuje się m.in. w kancelariach adwokackich oraz notarialnych, prowadzących sprawy o bardzo rozbudowanym materiale źródłowym. Pieczątka do numerowania stron pomoże także upewnić się, że żaden ważny dokument nie zaginie w toku codziennych obowiązków.

Warto pamiętać, że numeratory stanowią również doskonałe uzupełnienie innych stempli, stosowanych powszechnie w pracy kancelaryjnej. Do kategorii tej należą m.in. modele stwierdzającymi zgodność z oryginałem, jak również rozmaite warianty pieczątek tabelarycznych, stosowane m.in. w opiniowaniu pism.

Jak działa pieczątka do numerowania stron?

Mechanizm działania numeratorów jest identyczny jak w przypadku standardowych stempli samotuszujących. Znajdująca się w pieczątce sprężyna obraca płytkę tekstową wewnątrz korpusu, która naciska na papier. Najważniejsza różnica konstrukcyjna polega na możliwości numerowania arkuszy – każdy kolejny odcisk z numerem będzie o 1 numer wyższy niż poprzednia liczba.

Wartość „stopniowania” można jednak zmienić zgodnie z indywidualnymi preferencjami, określonymi w poszczególnych numerach. Warto pamiętać również, że jedno z pól numeratora można wyłączyć za pomocą ręcznego obniżenia. W zależności od potrzeb nabywcy, na rynku znajdują się modele wyposażone nawet w 13 cyfr. W ofercie Stempleks znajdują się m.in. modele na 6 oraz 8 pozycji. Oferujemy również profesjonalny numerator automatyczny Horray, który umożliwia wykonanie wielokrotnych odbić w częstotliwości 0x, 1-6x, 12x oraz 20x.

numerator horray

Gdzie jeszcze można wykorzystać numeratory?

Pieczątka do numerowania stron to również cenne wyposażenie dla firm, organizujących niewielkie imprezy biletowane. Za jej pomocą można błyskawicznie oznaczyć wydrukowane wcześniej bilety i upewnić się, że przygotowana ilość odpowiada m.in. dostępnym na sali miejscom siedzącym. Aby wykluczyć ryzyko falsyfikacji, warto zastosować również jedną z dostępnych pieczątek firmowych bądź imiennych.

Potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniego modelu?

Jeśli nie jesteś pewien, która pieczątka do numerowania stron najlepiej sprawdzi się w Twoich codziennych obowiązkach, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Eksperci Stempleks odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą Ci odpowiednią pieczątkę. Odwiedź nasz sklep on-line i usprawnij organizację pracy swojej firmy.