cart TWÓJ KOSZYK 0

Jakie powinny być nowoczesne wizytówki biznesowe?

Niebanalne, a jednocześnie proste w formie i zapadające w pamięć – to cechy wyróżniające dobre wizytówki biznesowe. Projektując identyfikator firmy czy marki osobistej warto również korzystać z możliwości nowoczesnych technologii. Sprawdzamy, jakie są 3 podstawowe wyróżniki nowoczesnej wizytówki biznesowej, która sprawi, że reklamowane usługi będą miały spójną, najwyższej jakości identyfikację wizualną.

1. Postaw na wizytówki biznesowe o nienagannej formie

Pierwszymi elementami wizytówki biznesowej, na które zwracają uwagę odbiorcy są jej kształt, rodzaj użytego papieru, zdobienia oraz oryginalny wzór. W zależności od charakteru działalności możemy zdecydować się na elegancki papier satynowy lub ekologiczny papier z recyklingu.

Ważne są również kolory kartoniku, warto postawić na barwy, które są zgodne z identyfikacją wizualną marki, a jeżeli linia kolorystyczna nie została jeszcze wypracowana, dobrym wyborem będą klasyczne połączenia np. szykowne złoto i czerń, harmonijne beże czy energetyczny żółty w połączeniu z kobaltem.

2. Wygląd to nie wszystko. Idealna treść wizytówki biznesowej

Nie ma sztywnych, jednolitych wytycznych o tym, co powinno stanowić treść wizytówki biznesowej. Warto jednak, aby na każdym kartoniku identyfikacyjnym znalazły się takie informacje jak: imię i nazwisko, nazwa firmy, zajmowane stanowisko oraz preferowana forma kontaktu wraz z danymi kontaktowymi, czyli adresem e-mail oraz numerem telefonu. Treść może stanowić integralną część wzoru i być wydrukowana w formie wypukłego tłoczenia w wersji matowej lub połyskującej.

3. Wizytówki biznesowe, które idą z duchem czasu?

Wizytówki biznesowe nie tylko nie odchodzą do lamusa i od lat stanowią jeden z najważniejszych elementów identyfikacji każdego przedsiębiorstwa, bez względu na jego zasięg, ale również dostosowują się do nowych trendów i możliwości technologicznych. Kartonik może zostać uzupełniony o kod QR, który przeniesie odbiorcę na wybraną witrynę internetową, może to być na przykład sklep firmowy czy profil w social-mediach.

Wizytówki biznesowe od Stempleks – jakość, na którą zasługujesz

Chcesz zamówić eleganckie wizytówki biznesowe, które przyciągają wzrok swoją niebanalną formą i wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań? Sięgnij po usługi firmy Stempleks. Zamawiający mogą skorzystać z gotowych szablonów, nadesłać własny projekt graficzny lub zlecić naszym kreatywnym grafikom wykonanie zupełnie nowego wzoru. Gotowe zamówienia wysyłamy w ciągu 48 godzin pod wskazany adres. Już dziś zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz wizytówki biznesowe dopasowane do charakteru Twojej działalności.