cart TWÓJ KOSZYK 0

Jak w 3 prostych krokach zamówić ulotki?

Drukowane materiały informacyjne i promocyjne są wykorzystywane w niemal każdej branży na świecie. Z pomocą ulotki reklamowej możesz przedstawić swojemu potencjalnemu Klientowi ofertę, zachęcić go do zakupu Twojego produktu bądź usługi lub zaproponować skorzystanie z rabatu.

Wielu osobom zamówienie ulotek czy innych materiałów reklamowych kojarzy się z długim procesem projektowania wzoru, wyboru papieru, uszlachetnień, a następnie oczekiwania na gotowy produkt. W Stempleks postanowiliśmy ten proces maksymalnie ułatwić i skrócić. Sprawdź jak w 3 prostych krokach zamówić ulotki reklamowe.

1.      Wybierz produkt i zdecyduj czy chcesz skorzystać z jednego z naszych gotowych wzorów, czy może zaprojektujesz własną ulotkę?

Po wejściu na naszą stronę internetową, wybierz odpowiedni produkt, czyli ulotki. Na tej podstronie znajdziesz kilka możliwości do wyboru:

  • Druk z jednego z naszych gotowych szablonów. Oferujemy duży wybór wzorów dla różnych branż. W ofercie znajdziesz m.in. gotowy projekt dla firm zajmujących się finansami, opieką medyczną, gabinetów kosmetycznych, firm motoryzacyjnych czy transportowych.
  • Wykonanie własnego wzoru z pomocą naszego kreatora. Kreator Stempleks jest niezwykle prostym i intuicyjnym w użyciu narzędziem, dzięki któremu dosłownie w kilka chwil możesz stworzyć Twój indywidualny i oryginalny projekt ulotki.
  • Modyfikacja gotowego projektu przez naszego grafika. Jeśli posiadasz wzór ulotki, ale potrzebujesz wprowadzić w nim pewne zmiany (nowy nr telefonu, dodatkowe informacje o promocji itp.) nasi specjaliści zrobią to za Ciebie.
  • Zlecenie przygotowania wzoru ulotki naszemu grafikowi. To idealna opcja jeśli zależy Ci na indywidualnym wyglądzie druku, ale nie chcesz korzystać z kreatora lub nie masz czasu na projektowanie. Wyślij nam treści oraz informacje, które chcesz umieścić na ulotce, a nasi graficy przygotują projekt dostosowany do Twoich potrzeb i wymagań.

2.      Zdecyduj jaki format ulotki Cię interesuje i wybierz rodzaj papieru oraz termin realizacji

Następnym krokiem jest wybór formatu i gramatury papieru, ilości zamówionych ulotek oraz wybranie terminu realizacji. W naszej firmie szanujemy Twój czas i wiemy, że przy prowadzeniu działalności czasami bywa go jak na lekarstwo, dlatego mamy dla Ciebie opcję ekspres, która umożliwia odbiór  lub wysyłkę Twojego zamówienia nawet tego samego dnia.

3.      Opłać swoje zamówienie, podaj adres do wysyłki (lub odbierz osobiście), usiądź wygodnie w fotelu i poczekaj na realizację Twoich ulotek

Aby sfinalizować zamówienie podaj adres do wysyłki lub zaznacz odbiór osobisty. Następnie wybierz wygodny dla Ciebie sposób płatności. W ciągu kilku dni zjawi się u Ciebie kurier z zamówieniem lub dostaniesz informację o możliwości odbioru gotowe produktu.

Firma Stempleks od wielu lat z powodzeniem obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i duże przedsiębiorstwa. Jakość naszych materiałów drukowanych, profesjonalna obsługa oraz terminowość realizacji to gwarancja satysfakcji. Dzięki zautomatyzowaniu procesu zamówienia oszczędzasz czas i pieniądze.