cart TWÓJ KOSZYK 0

Jak powstają nasze wizytówki na zamówienie?

Projektowanie i wydruk wizytówki na zamówienie to jedna z najpopularniejszych usług naszej firmy. Regularnie korzystają z niej zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa z wielu zróżnicowanych branż i sektorów. Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Zapoznaj się z poniższym artykułem i dowiedz się, w jaki sposób tworzymy wizytówki dla naszych klientów.

Wizytówki na zamówienie – z projektem czy bez?

Jednym z najważniejszych aspektów złożenia zamówienia na wizytówki jest określenie strony, która będzie odpowiedzialna za przygotowanie stosownego projektu. Nasza firma zajmuje się zarówno realizacją opracowanych przez klientów szablonów, jak i samodzielnym przygotowaniem eleganckich i praktycznych wzorów.

Jak zlecić wizytówki na zamówienie z własnym projektem?

Jeśli posiadasz już przygotowany wcześniej motyw, wystarczy jedynie załączyć go w odpowiednim miejscu na naszej witrynie https://stempleks.pl/produkt/projekt-wizytowek-wydruk/. Jednakże, przed przesłaniem go do nas, warto upewnić się, że opracowany wzór spełnia szereg wymogów związanych z wydrukiem materiałów graficznych. Należy uwzględnić w projekcie odpowiednie spady oraz miejsca bezpieczne, zapisać projekt w palecie CMYK (najwierniej odzwierciedlającej rzeczywisty rezultat przyszłego wydruku) oraz pamiętać, aby załączone materiały graficzne były w jakości min. 300 dpi.

Jak zlecić wykonanie projektu naszym grafikom?

Jeśli nie dysponujesz przygotowanym wcześniej projektem, chętnie wykonamy go za Ciebie. Wystarczy jedynie, że do składanego zamówienia dodasz wytyczne z opisem przyszłej wizytówki oraz materiały graficzne, które będziemy mogli umieścić w projekcie. Nasi graficy dopasują styl wizytówki do charakteru Twojej marki, a w razie jakichkolwiek zastrzeżeń będzie przysługiwać Ci prawo do zgłoszenia bezpłatnych poprawek.

Masz już projekt, co dalej?

Dokładamy wszelkich starań, aby wizytówki na zamówienie od naszej firmy spełniały wszystkie oczekiwania naszych klientów. Decydując się na skorzystanie z oferty Stempleks, zyskasz możliwość indywidualnego dopasowania wszystkich najważniejszych aspektów przyszłej wizytówki, takich jak:

  • rozmiar,
  • jedno- bądź dwustronność projektu,
  • dobór odpowiedniego papieru,
  • wybór ewentualnych uszlachetnień,
  • liczba wizytówek.

Postaw na stałą współpracę z marką Stempleks

Przypominamy również, że w przypadku długofalowej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować jeszcze bardziej korzystne ceny na świadczone usługi. Jesteś ciekaw, ile zaoszczędzić na wydruku wizytówki na zamówienie? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Gorąco polecamy również wizytę na naszej podstronie promocje, na której regularnie umieszczamy aktualne przeceny i rabaty.