cart TWÓJ KOSZYK 0

Druk dyplomu – jak przygotować się do wystawiania własnych dyplomów?

Dokumenty te towarzyszą nam od samego początku naszej edukacji szkolnej, nierzadko zostają z nami również przez całą karierę zawodową. Dyplomy, bo o nich mowa, to często stosowane poświadczenie danych sukcesów, umiejętności i predyspozycji. Jak zaplanować druk dyplomu? Jakie instytucje powinny zaopatrzyć się we własny, oryginalny szablon?

Druk dyplomu: placówki oświatowe

Dyplomy, projektowane z myślą o szkołach podstawowych czy domach kultury, są wręczane najczęściej z okazji rozmaitych konkursów, zakończenia roku szkolnego, czy nagród za najwyższe średnie, frekwencję czy dodatkowe aktywności. To doskonała pamiątka i uwiecznienie sukcesu uczniów, która z pewnością zmotywuje go do dalszej, wytężonej pracy nad jak najlepszymi ocenami (zwłaszcza, jeśli dyplom jest dodatkiem do atrakcyjnych nagród rzeczowych).

Niektóre dyplomy stanowią bardzo cenny atrybut na rynku pracy. Należą do nich przede wszystkim dokumenty otrzymane od szkół językowych. Choć największą wartość reprezentują dokumenty honorowane międzynarodowo, ukończenie kursu językowego stanowi cenny atut, który może przekonać pracodawcę do potencjalnego kandydata.

Druk dyplomu dla zakładów pracy

Dyplomy mogą stanowić także cenne świadectwo rozwoju danego specjalisty. Do najczęściej wystawianych dyplomów należą przede wszystkim te, związane z efektywnością (np. „Najlepszy sprzedawca miesiąca”, „Pracownik miesiąca”, itd.), oraz zaświadczające o ukończeniu specjalistycznych szkoleń czy kursów.

Wprowadzenie firmowego systemu przyznawania dyplomów (oraz ich odpowiednia ekspozycja) przynosi korzyści zarówno pracownikom, jak i samemu przedsiębiorstwu. Zatrudnieni specjaliści zyskują namacalny dowód swojej dobrych rezultatów, którym będą mogli pochwalić się w CV. Firma z kolei będzie mogła zaprezentować się jako środowisko, które dba o nieustanny rozwój swoich pracowników i promuje osiągane przez nich wyniki.

Jak przeprowadzić druk dyplomu z firmą Stempleks?

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz wydruku dyplomów. Realizujemy nie tylko gotowe szablony naszych Klientów – w przypadku, w którym zlecający nie posiada gotowego wzoru, chętnie podejmiemy się przygotowania zupełnie nowego dyplomu zgodnie z wytycznymi Klienta. Nasze dyplomy drukujemy na trzech rodzajach papieru, każdy o gramaturze 350 g.

Projekt to nie wszystko

Jeśli chcesz, aby Twój dyplom prezentował się oficjalnie i elegancko, powinieneś umieścić na nim stosowne pieczątki. Prócz standardowych pieczątek firmowych oraz pieczątek imiennych, warto zainwestować w suchy stempel, który doskonale sprawdza się na wszelkiego rodzaju dyplomach, certyfikatach czy świadectwach.

Wybierz druk dyplomów w Stempleks

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektowania i tworzenia pieczątek, wizytówek, dyplomów czy ulotek. Oferujemy naszym Klientom zarówno wstępnie przygotowane szablony, jak i zupełnie nowe wzory, komponowane od podstaw. Zapoznaj się z naszą ofertą i zainwestuj w nową jakość komunikacji wizerunkowej swojego przedsiębiorstwa.