cart TWÓJ KOSZYK 0

Druk cyfrowy czy offsetowy? Co wybrać?

W zależności od naszych potrzeb możemy zdecydować, która metoda druku naszych wizytówek czy ulotek będzie dla nas korzystniejsza. Przede wszystkim musimy wiedzieć jaka ilość nas interesuje oraz ile mamy czasu na zrealizowanie druku. W naszej ofercie znajdziecie zarówno druk cyfrowy jak i offsetowy. Mamy nadzieję, że tym artykułem pomożemy Wam dokonać odpowiednich wyborów 🙂

Druk cyfrowy

Druk cyfrowy jest przede wszystkim drukiem bardzo szybkim i bardzo dobrym jakościowo. Druk odbywa się bezpośrednio z komputera na urządzeniu drukującym, co pozwala skrócić czas oczekiwania na nasze zamówienie. Dzisiejsze maszyny drukujące posiadają innowacyjne rozwiązania, dzięki którym jesteśmy w stanie osiągnąć świetny wydruk w krótkim czasie i w niskiej cenie. Druk cyfrowy możemy wykonywać na różnego rodzaju podłożach. W naszej firmie proponujemy wydruk cyfrowy na papierze: kredowym 170-350g, satynowym 300g, ozdobnym (fakturowanym) 246g.

Potrzebujesz szybko wydrukować wizytówki lub zabrakło ci kilku ulotek? Masz do druku kilka projektów w małych nakładach? Wybierz druk metodą cyfrową, ta technologia jest właśnie dla ciebie! Mając gotowy plik do druku, możesz mieć wydruk cyfrowy już w 15 min!

Druk offsetowy

Druk offsetowy jest najlepszym jakościowo drukiem, co nie oznacza, że cyfra jest drukiem złej jakości, wręcz przeciwnie 🙂 Plusem tej technologii jest możliwość wydruku bardziej wymagającego, np. wizytówki możemy pokryć dodatkowym uszlachetnieniem (foliowanie matowe/ błyszczące, foliowanie Soft Touch, lakier wybiórczy), ulotki mogą być wydrukowane i złożone na pół, w “c” lub w “z”.
Druk offsetowy wymaga długotrwałego i kosztownego procesu przygotowania prac do druku, dlatego też tą metodą nie opłaca się drukować małych nakładów. Ten rodzaj druku jest dla ciebie jeśli potrzebujesz dużego nakładu i masz czas, aby na ten nakład poczekać ponieważ realizacja tego druku trwa ok. 5-7 dni roboczych.

W naszej ofercie znajdziecie obie technologie druku. Metodą druku cyfrowego wykonujemy wizytówki (od 100 szt.), ulotki (od 50 szt.), nadruk na kopertach firmowych (od 100 szt.), naklejki na papierze samoprzylepnym (od 1 ark.) oraz plakaty (od 1 szt.). Metodą druku offsetowego wykonujemy wizytówki oraz ulotki, nakład zaczyna się od 500 szt.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i dokonaj odpowiedniego wyboru 🙂 Telefony: 781-008-333, 780-186-765.