cart TWÓJ KOSZYK 0
metalowy numerator automatyczny

Czy warto postawić na pieczątki metalowe?

Osoby, które decydują się na zakup datowników, numeratorów czy pieczątek tabelarycznych, mogą swobodnie przebierać w dziesiątkach dostępnych na rynku modeli. Wiodący producenci akcesoriów biurowych projektują stemple o wielu rozmaitych kształtach i wymiarach. Jeśli najważniejszym kryterium wyboru pieczątki do prowadzenia dokumentacji ma być jej solidność i niezawodność, warto zastanowić się nad inwestycją w pieczątki metalowe.

Pieczątki metalowe cechują się najwyższą trwałością

Rozważając wybór odpowiednich numeratorów, datowników i pozostałych typów stempli dla swojego przedsiębiorstwa, warto zastanowić się nad częstotliwością, z jaką będą one używane. Jeśli Twoja firma nie generuje wielu dokumentów, które wymagają stosownej asygnaty, plastikowe stemple z pewnością okażą się wystarczające – użytkowane zgodnie z przeznaczeniem pieczątki z plastiku bez trudu powinny wytrzymać wiele tysięcy odbić.

Warto pamiętać jednak, że przedsiębiorstwa, których obowiązkiem jest stemplowanie wysoce rozbudowanej dokumentacji papierowej, mogą potrzebować modeli cechujących się najwyższą możliwą trwałością. Z pomocą przychodzą wówczas pieczątki metalowe o trwałej konstrukcji, które z pewnością zniosą nawet najbardziej intensywną eksploatację.

W jakich branżach pieczątki metalowe sprawdzą się najlepiej?

Pieczątki metalowe to produkty, które z pewnością docenią pracownicy administracji publicznej, którzy regularnie wprowadza do wewnętrznego obiegu dużą liczbę dokumentów lub odpisów bądź stwierdza się zgodność z oryginałem. Konstrukcje ze stalową matrycą doskonale sprawdzają się również w przypadku wykonywania pieczęci tabelarycznych, stosowanych powszechnie m.in. przy kontrolach jakości.

mężczyzna liczący na kalkulatorze i sprawdzający faktury

Innym sektorem, który z pewnością wiele zyska na postawieniu na pieczątki metalowe, są przychodnie i szpitale. Solidne wykonane i niezawodne numeratory i datowniki gwarantują najwyższą jakość ostemplowania oraz pozwalają uniknąć komplikacji podczas tworzenia adnotacji na krążących w obiegu arkuszach, takich jak karty pacjenta czy raporty dobowy lub dokumentów na temat przebiegu leczenia.

Na jaki model warto zwrócić uwagę?

Choć pieczątki metalowe cechują się bardzo wysoką trwałością i niezawodnością, większość firm decyduje się pozostać przy standardowych stemplach z gumową matrycą. W naszej ofercie znajduje się produkt, zaprojektowany z myślą o organizacji imprez biletowanych, takich jak koncerty, konferencje czy szkolenia.

Ośmiopozycyjny numerator automatyczny to stempel metalowy, będący doskonałą propozycją dla pracowników znakujących dokumenty w celu nadania im indywidualnego numeru porządkowego. Określona przez użytkownika konfiguracja jest zmieniana zgodnie z podanymi przez niego ustawieniami. Zastosowaną w pieczątce czcionką jest elegancka antykwa Bookman Oldstyle, która nada dokumentom piękny, elegancki sznyt.

Zastanawiasz się, czy warto postawić na stempel metalowy?

Zapoznałeś się z ofertą Stempleks, lecz nie jesteś pewien, czy stempel metalowy to produkt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z naszymi doradcami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i objaśnimy, czy pieczątki metalowe najlepiej wpasują się w specyfikę pracy Twojego przedsiębiorstwa.