cart TWÓJ KOSZYK 0

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Zabrzu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Zabrze:

Więcej

Dlaczego warto wybrać nasze pieczątki? Zabrze i województwo śląskie

Najodważniejsze szacunki mówią, że obszar tzw. konurbacji górnośląskiej (nazywanej także aglomeracją śląską) zamieszkuje nawet 5 milionów osób. Ten najbardziej zurbanizowany region Polski stanowi doskonałe miejsce do prowadzenia biznesu – tak gęsto zaludniony rynek lokalny bez wątpienia sprzyja nowo powstałym firmom, nieustannie zachęcając do działania tysiące marek z rozmaitych sektorów gospodarki. Jak wyrobić własną markę w wysoce konkurencyjnym regionie? Pozyskanie większej liczby klientów staje się łatwiejsze z pomocą funkcjonalnej pieczątki. Zabrze to miejsce, w którym warto inwestować w swój biznes.

Chcesz zamówić nowe pieczątki w Zabrzu?

W znajdującym się w zachodniej części konurbacji górnośląskiej Zabrzu mieszka ponad 170 tys. osób. Tak duża liczba mieszkańców przekłada się na atrakcyjny rynek zbytu. Należy jednak pamiętać, aby regularnie promować naszą ofertę, dzięki czemu dotrze ona do jak najszerszego grona przyszłych klientów. Kluczowym aspektem dobrej reklamy jest wykreowanie świadomości konsumentów na temat naszej marki – możemy tego dokonać poprzez stworzenie unikalnego wzoru ulotki bądź pieczątki. Zabrze i jego rynek lokalny sprzyja nowym przedsiębiorcom.

Postaw na solidne pieczątki – Zabrze strefą biznesu

W ostatnich latach firma Stempleks przeprowadziła wiele zróżnicowanych realizacji dla małych i dużych firm reprezentujących odmienne branże o bardzo różniących się wymaganiach. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów, nieustannie poszerzaliśmy naszą ofertę, stawiając na elastyczność i kreatywność. Jesteśmy pewni, że nasi specjaliści mogą zrealizować nawet najbardziej unikatowe zlecenia na stworzenie pieczątki. Zabrze to również region, którego przedsiębiorcy mogą liczyć na ekspresową dostawę zamówionych stempli.

Zastanawiasz się, jak szybko będziemy mogli dostarczyć do Ciebie zakupione pieczątki? Zabrze i jego mieszkańcy mają do dyspozycji kilka metod ekspresowej dostawy. Produkty z naszej oferty można zamówić zarówno na adres firmowy, jak i dowolny adres prywatny. Aby zapewnić naszym klientom jak najwięcej możliwości wygodnego odbioru przesyłek, otrzymane zlecenia realizujemy również za pośrednictwem paczkomatów. Zamówienia, które przekroczą określoną sumę, wysyłamy za darmo.

Stawiamy na zróżnicowane pieczątki – Zabrze sprzyja przedsiębiorców

Na przestrzeni ostatnich lat stworzyliśmy zróżnicowaną ofertę, obejmującą wiele pieczątek w rozmaitych kształtach i rozmiarach. W naszym sklepie znajduje się wiele stempli dla firm, które w codziennej pracy operują na licznych dokumentach papierowych – polecamy im w szczególności trwałe pieczątki automatyczne. Jeśli szukasz stempli o niewielkim formacie, który sprawdzi się m.in. w sprzedaży terenowej, gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stemple kieszonkowe.

Jeśli nie jesteś pewien, na jaki rodzaj stempla warto postawić w codziennych zdaniach, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Eksperci Stempleks chętnie wesprą Cię radą i udzielą cennych wskazówek, dzięki którym bez trudu wybierzesz najlepsze pieczątki. Zabrze to miasto, w którym wszyscy przedsiębiorcy mogą liczyć na nasze kompleksowe wsparcie.

Czytaj więcej