Znajdź swój paczkomat w Wałbrzychu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Wałbrzych:

Więcej

Zamów pieczątkę do Wałbrzycha – sprawdź jak

Wybierz typ pieczątki i jej wymiary

Wybierz liczbę pieczątek

Zaznacz kolor tuszu i kolor pieczątki

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Pieczątki Wałbrzych – najważniejsza jest jakość

Misją naszej firmy jest dostarczanie artykułów biurowych o najwyższej jakości. Niezawodne modele sprawiają, że dane Twojego przedsiębiorstwa są przenoszone na dokumenty firmowe z odpowiednią dokładnością. Staranne wykonanie i trwałość to cechy każdej naszej pieczątki. Wałbrzych to miasto, w którym działa wiele biznesów, stawiających na sprawdzone rozwiązania – nasze produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Błyskawiczne wyrabianie pieczątek – Wałbrzych

Szybki termin realizacji zamówienia i atrakcyjne ceny to czynniki, które wyróżniają nasze wyrabianie pieczątek. Wałbrzych i jego przedsiębiorcy nie muszą długo oczekiwać na produkt – wystarczy nam jeden dzień roboczy, aby nadać do wysyłki najtańsze pieczątki. Wałbrzych jest miastem, w którym są dostępne zróżnicowane metody dostawy. Wśród nich prym wiedzie wysyłka do paczkomatu lub na wskazany adres. Co ważne, posiadamy opcję darmowej dostawy zamówień! To wystarczające powody, aby sięgnąć po nasze pieczątki. Wałbrzych i okolice chętnie korzystają z artykułów biurowych marki Stempleks – Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych Klientów.

Solidne pieczątki firmowe – Wałbrzych

Nasi Klienci to przedstawiciele wielu branż, dlatego ich potrzeby i oczekiwania są różne. Wymagają oni indywidualnego podejścia ze względu na rodzaj prowadzonej działalności. Wsłuchujemy się w wymagania przedsiębiorców, rozszerzając ofertę o nowe pieczątki. Wałbrzych tanio i wygodnie pozwala nam dostarczyć nasze artykuły biurowe do zainteresowanych nimi przedstawicieli świata biznesu.

Dlaczego warto zwrócić uwagę na firmowe pieczątki? Wałbrzych to miasto, które dynamicznie się rozwija. Osiąganie pełni biznesowego potencjału staje się łatwiejsze, gdy narzędzia do podbijania dokumentów są zawsze pod ręką. Niezawodność produkowanych przez Stempleks modeli jest możliwa dzięki przemyślanemu procesowi produkcji pieczątki. Wałbrzych i jego przedsiębiorcy mogą polegać na naszych bezawaryjnych konstrukcjach. Szukasz trwałej pieczątki w Wałbrzychu? Wybierz Stempleks i ciesz się niezawodnymi artykułami biurowymi przez długie lata.

Przenośne pieczątki kieszonkowe – Wałbrzych

Niewielkie artykuły biurowe zostały rozsławione przez lekarzy, lecz obecnie znajdują już uznanie wśród przedstawicieli wielu zawodów. Poręczne i lekkie – takie są pieczątki kieszonkowe. Wałbrzych i pracujący w nim freelancerzy cenią te modele za możliwość wygodnego przechowywania ich pod ręką. Produkty marki Stempleks są dostępne w wielu kolorach. Wykonane zostały ze wzmacnianego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, związane z transportem artykułu.

Pieczątki kieszonkowe w Wałbrzychu są bardzo popularne, ponieważ pozwalają one na rozwój biznesu poza ścianami firmowego biura. Przedsiębiorcy sięgają po nie, ponieważ są w zasięgu ręki zawsze wtedy, gdy ich potrzebują. Rośnie grupa użytkowników, korzystających z tej poręcznej pieczątki (Wałbrzych). Tanio i praktycznie – to cechy, które ludzie odnajdują w tym modelu.

Czytaj więcej