cart TWÓJ KOSZYK 0

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Rybniku:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Rybnik:

Więcej

Zainwestuj w funkcjonalne pieczątki – Rybnik i województwo śląskie

Jak pokazują najnowsze badania, tzw. konurbacja górnośląska (określana również pojęciem aglomeracji śląskiej) może obejmować nawet 5 milionów osób. Fakt ten sprawia, że połączone miasta Górnego Śląską tworzą największy rynek lokalny w Polsce – o tak szerokie grono potencjalnych kupujących rywalizują tysiące firm, które reprezentują zróżnicowane sektory i branże. Marki te regularnie sięgają po usługę projektu i wydruku papierowych materiałów reklamowych oraz wyrób pieczątek. Rybnik jest miastem, które nie odstaje od pozostałych ośrodków.

Szukasz solidnej pieczątki w Rybniku?

Znajdujący się tuż pod największym skupiskiem miast na Śląsku Rybnik liczy sobie około 130 tys. mieszkańców. Niewielka odległość względem pozostałych miast województwa śląskiego sprawia, że jest to doskonałe miejsce do założenia własnej działalności. Warto upewnić się jednak, że prowadzone przez nas przedsiębiorstwo zaistnieje w świadomości potencjalnych klientów. Aby tego dokonać warto dołożyć wszelkich starań do przygotowania szeroko zakrojonych działań promocyjnych, które zwiększą rozpoznawalność nazwy i logo naszej marki, takich jak zamówienie spersonalizowanych ulotek i wyrób pieczątek. Rybnik to miasto, w którym takie działania z pewnością przyniosą zamierzony efekt.

Dlaczego warto stawiać na pieczątki? Rybnik siedzibą wielu zróżnicowanych marek

Na przestrzeni minionych lat przekonaliśmy się, że nasi klienci działają w wielu zróżnicowanych sektorach, a zgłaszane przez nich potrzeby trudno zawęzić do jednej kategorii. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasi eksperci byli przygotowani na nawet najbardziej nietypowe zapytania ofertowe – udzielimy odpowiedzi na wszystkie zapytania i komfortowo przeprowadzimy Cię przez cały proces zamawiania pieczątki. Rybnik może skorzystać z naszej oferty w trybie ekspresowym, a zamawiane produkty wkrótce trafią pod wskazany adres.

Zastanawiasz się, w jaki sposób transportujemy do odbiorców zlecane pieczątki? Rybnik i jego mieszkańcy mogą zamówić wysyłkę zarówno bezpośrednio pod adres firmowy, jak i wskazany adres prywatny. W trosce o wygodę naszych klientów wdrożyliśmy również dostawę za pomocą paczkomatu, dzięki czemu otrzymane zamówienie można odebrać o dowolnej porze dnia i nocy. Co więcej, firmy składające zamówienia o wartości minimum 120 złotych netto otrzymają je całkowicie za darmo, bez jakichkolwiek kosztów dostawy.

Dlaczego warto wybrać nasze pieczątki? Rybnik stawia na uniwersalność

W naszej ofercie znajduje się niezwykle rozbudowana oferta stempli, która z pewnością odpowie na nawet najbardziej nietypowe oczekiwania zamawiających. Jeśli Twoi pracownicy często działają w warunkach terenowych, odpowiednim wyjściem może być inwestycja w niewielkie modele kieszonkowe. W sytuacji, gdy pieczątki (Rybnik) będą wykorzystywane przede wszystkim w biurze, gdzie mierzymy się z natłokiem dokumentów, warto wybrać wariant automatyczny.

Nie jesteś pewien, który model będzie najbardziej odpowiedni do Twoich celów? Zapewnimy Ci szeroko zakrojone doradztwo, w którym przedstawimy Ci korzyści, płynące z poszczególnych rozwiązań i wspólnie wybierzemy pieczątki, dzięki którym prowadzenie biznesu stanie się znacznie łatwiejsze.

Czytaj więcej