cart TWÓJ KOSZYK 0

Zamów pieczątkę do Radomia – sprawdź jak:

Wybierz typ pieczątki, jej rozmiar oraz kolor tuszu i automatu.

Zaprojektuj stempel, prześlij własny plik lub poproś nas o indywidualny projekt pieczątki.

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki, podaj dane kontaktowe, adres mailowy i numer telefonu.

Wolisz zamówić przez E-mail?

Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl następujące informacje:

  • treść oraz kolor tuszu pieczątki,
  • dane kontaktowe,
  • dane do faktury pro forma,
  • wybraną metodę dostawy i wysyłki.

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Trodat 4911 - do 3 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Radomiu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Radom:

Więcej

Solidne pieczątki – Radom i okolice

Od początku naszej działalności dbamy o to, aby dostarczać produkty najwyższej jakości. Trwałe wyroby sprawiają, że dane Twojej firmy będą przenoszone na dokumenty zawsze, gdy będzie to potrzebne. Staranne wykonanie to cecha, która łączy wszystkie nasze pieczątki. Radom to miasto otwarte na przedsiębiorców. Aby wesprzeć ich działalność, oferujemy im niezawodne pieczątki. Radom i działające w nim firmy doceniają nasze wartości. Można to dostrzec w licznych zleceniach, które realizujemy dla Klientów z tych okolic. Jesteśmy pewni, że spełnimy Twoje oczekiwania i potrzeby, a informacje o Twoim przedsiębiorstwie będą czytelnie przenoszone na arkusze firmowe.

Szybkie wyrabianie pieczątek – Radom

Atrakcyjne ceny i szybki termin realizacji zamówień są naszym znakiem rozpoznawczym. 30 minut to czas, który potrzebujemy na wyrabianie pieczątek. Radom i jego mieszkańcy nie muszą czekać wielu dni na realizację zamówienia. Równie priorytetowe traktujemy najtańsze pieczątki. Radom jest miastem, w którym można skorzystać z wielu metod dostawy. Wśród nich znajdują się dostawa na adres (prywatny lub firmowy) oraz wysyłka do paczkomatu. Dostawa jest darmowa dla zamówień o określonej wartości. Szukasz dodatkowych powodów, dla których warto sięgnąć po nasze pieczątki? Radom i jego środowisko biznesowe od dawna korzysta z wyrobów marki Stempleks. Nie zwlekaj i dołącz do grupy zadowolonych klientów.

Funkcjonalne pieczątki firmowe – Radom

Współpracujemy z Klientami z różnych branż.. W zależności od pozycji na rynku oraz rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej posiadają oni inne oczekiwania. Stale słuchamy potrzeb swoich Klientów, poszerzając ofertę o nowe pieczątki. Radom tanio i wygodnie pozwala nam dotrzeć z nowymi produktami do wszystkich zainteresowanych nimi osób.

Przedmiotem naszej oferty są między innymi niewielkie modele, zwane kieszonkowymi. Sprawdzą się one zwłaszcza u tych przedsiębiorców, którzy chcą mieć artykuły biurowe zawsze pod ręką. Dostępne są również większe modele, nazywane automatycznymi. Właściwy wybór pieczątki nie zawsze przychodzi łatwo, dlatego nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Chętnie opowiedzą o zaletach każdego produktu oraz pomogą w podjęciu decyzji.

Dlaczego warto sięgnąć po firmowe pieczątki? Radom to miasto, w którym biznes wciąż się rozwija. Prowadzenie tu biznesu staje się łatwiejsze, gdy przedsiębiorca dysponuje funkcjonalnymi narzędziami do podbijania dokumentów. Bezawaryjność proponowanych przez Stempleks rozwiązań zapewnia właściwe wyrabianie pieczątek. Radom i jego mieszkańcy mogą korzystać ze sprawdzonych mechanizmów. Szukasz solidnej pieczątki w Radomiu? Wybierz Stempleks i ciesz się niezawodnością artykułów biurowych przez wiele lat.

Funkcjonalne pieczątki kieszonkowe – Radom

Mobilne artykuły biurowe zostały rozpropagowane przez lekarzy. Dzisiaj znajdują uznanie również wśród wolnych zawodów, których przedstawiciele dużo pracują w terenie. Lekkie i poręczne – takie są pieczątki kieszonkowe. Radom i mieszkający w nim freelancerzy doceniają możliwość schowania przedmiotu do teczki lub kieszeni. Modele stworzone przez Stempleks są wykonane ze wzmacnianego tworzywa, które pozwala cieszyć się mobilnością bez obaw o jego uszkodzenie.

Pieczątki kieszonkowe w Radomiu są bardzo popularne, ponieważ pozwalają one na rozwój biznesu poza ścianami firmowego biura. Przedsiębiorcy sięgają po nie, ponieważ są one pod ręką zawsze wtedy, gdy ich potrzebują.

Czytaj więcej