Zamów pieczątkę, a już następnego dnia odbierz ją w Paczkomacie lub od Kuriera!
Zamówienia od 149 zł netto – wysyłka za darmo!

Znajdź swój paczkomat w Chorzowie:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 13,00 zł (15,99 zł z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Chorzów:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz kolor tuszu pieczątki
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Dlaczego warto postawić na nasze pieczątki? Chorzów i województwo śląskie

Wedle najbardziej radykalnych szacunków, obszar tzw. konurbacji górnośląskiej (nazywanego także mianem aglomeracji śląskiej) jest zamieszkiwany przez około 5 milionów osób. Połączone miasta województwa górnośląskiego to z pewnością najbardziej zurbanizowany obszar w Polsce. Tak szeroki rynek lokalny stanowi doskonały obszar pod nowo powstałe przedsiębiorstwa, dzięki czemu nieustannie przyciąga on zróżnicowane firmy z wielu odmiennych branż. Aby zwiększyć szansę na sukces w rozpropagowaniu swojej markę, dobrze jest postawić na klasyczne pieczątki. Chorzów to miasto, w którym warto rozpocząć biznes.

Chcesz zamówić niezawodne pieczątki w Chorzowie?

Znajdujący się tuż przy Katowicach Chorzów liczy sobie ponad 100 tys. mieszkańców. To znaczna liczba, która z pewnością powinna zachęcać nas do nieustannych starań o jak najskuteczniejsze działania promocyjne względem naszej marki, regularnie promując jej logotyp oraz nazwę. Do tego zadania warto sięgnąć po standardowe ulotki i pieczątki. Chorzów to atrakcyjny rynek, w którym na młode przedsiębiorstwa czeka wiele interesujących możliwości.

Zainwestuj w praktyczne pieczątki – Chorzów w świecie biznesu

Ostatnie lata działalności przyniosły nam wiele odmiennych zamówień, którego autorami były zarówno małe, jak i duże firmy – każda z nich miała odmienne oczekiwania, którym staraliśmy się podołać w sposób kreatywny i elastycznych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rozbudować naszą ofertę nawet o rzadko spotykane pieczątki. Chorzów jest miastem, którego przedsiębiorcy mogą liczyć na natychmiastową realizację przekazanego zamówienia.

Zastanawiasz się, kiedyś będziesz mógł liczyć na otrzymanie zamówionej pieczątki? Chorzów i działające w nim firmy mogą skorzystać z jednej z kilku metod komfortowej dostawy. Wysyłamy zrealizowane zamówienia bezpośrednio na wskazany adres firmowy bądź prywatny. Mając na względzie wygodę naszych klientów, realizujemy również nadania bezpośrednio do paczkomatów, które pozostają do dyspozycji zamawiających przez całą dobę. Co więcej, zamówienia przekraczające określaną wartość, zostaną przesłane pod wyznaczony adres bezpłatnie.

Projektujemy wysokiej jakości pieczątki – Chorzów wspiera przedsiębiorców

Na przestrzeni wieloletniej działalności marki Stempleks dołożyliśmy wielu starań, aby aktualna oferta obejmowała jak najwięcej rodzajów nietypowych stempli w zróżnicowanych kształtach oraz wymiarach. Rozbudowaliśmy nasz sklep online, poświęcając szczególną uwagę codziennym potrzebom zgłaszających się do nas przedsiębiorców. Dla specjalistów, którzy pracują z dużą ilością dokumentów papierowych, przygotowaliśmy klasyczne pieczątki automatyczne o wysokiej trwałości. Przedstawiciele handlowi oraz sprzedawcy, którzy często pracują poza siedzibą firmy, z pewnością docenią nasze pieczątki kieszonkowe, cechujące się niezawodnością i kompaktowym rozmiarem.

Nie masz pewności, który z dostępnych na naszej stronie modeli jest najbardziej przystosowany do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z ekspertami marki Stempleks. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie zadane pytania i podzielimy się praktyczną wiedzą, dzięki której z łatwością wybierzesz właściwe pieczątki. Chorzów to miasto, którego przedsiębiorcy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie.

Czytaj więcej