cart TWÓJ KOSZYK 0

Zielona Góra

Jeśli miastem w którym działa Twoja firma jest Zielona Góra, to dobrym pomysłem będzie skorzystanie z oferowanych przez nas usług. A co możemy dla Ciebie przygotować? Wyrabianie pieczątek wysokiej jakości, przygotowywanie i wydruk wizytówek oraz ulotek, akcesoria do firmy i szkoły, a także banery reklamowe to nasz chleb powszedni. Skorzystaj z naszego doświadczenia i bogatej oferty.

Pieczątki oferowane w Zielonej Górze

pieczątki gdynia

W naszym sklepie oferujemy pieczątki sprawdzonych i doświadczonych firm:

  • Trodat,

  • Wagraf,

  • Colop.

Posiadamy bogaty asortyment najróżniejszych rodzajów pieczątek w różnych rozmiarach, dlatego bez żadnego problemu znajdziesz na naszej stronie najbardziej odpowiednią dla swoich potrzeb pieczątkę. Możesz wybierać spośród pieczątek imiennych i firmowych w wersji standardowej, małej oraz kieszonkowej.

Oferujemy też pieczęcie tabelaryczne, szkieletowe, numeratory i datowniki, pieczątki z logo, a także stemple drewniane, okrągłe, owalne i kwadratowe. Ta różnorodność pomaga nam sprostać potrzebom najróżniejszych branż. Spełnimy też Twoje wymagania.

Pieczątki na zamówienie do Zielonej Góry

Nasza firma udostępnia swoim klientom bardzo wygodną i łatwą w obsłudze usługę, a mianowicie wyrobienie pieczątki online. Zamówienie stempli nie wymaga nawet wychodzenia z domu czy biura. Potrzebny jest tylko dostęp do Internetu. Jak złożyć takie zamówienie? Na początku zdecyduj się, który model pieczątki najbardziej Ci odpowiada, potem wybierz kolor automatu i tuszu. Na końcu musisz określić tekst, który ma widnieć na odbiciu stempla. Dostępne są trzy sposoby na jakie możesz to zrobić:

  1. Edytować jeden z naszych gotowych wzorów pieczątki, za pomocą kreatora na naszej stronie internetowej.

  2. Przysłać do nas tylko tekst, jaki ma być na pieczątce, my przygotujemy dla Ciebie projekt stempla, a następnie przyślemy go mailem do Twojej akceptacji.

  3. Przesłać nam swój gotowy projekt stempla w pliku wektorowym.

Jak długo zajmie nam wyrobienie pieczątki na zamówienie? Naszym celem jest to, żeby każdy nasz klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Dlatego stawiamy na wysoką jakość wykonania naszych wyrobów i jak najszybsze dostarczenie ich do klienta. Więc jeśli prześlesz do nas opłacone oraz zaakceptowane zamówienie do godziny 10:00, to gotowe stemple wyślemy jeszcze w tym samym dniu na podany przez Ciebie adres. Natomiast, w sytuacji gdy zamówienie zostanie złożone po godzinie 10:00, to pieczątki wyślemy następnego dnia roboczego.

Czas na reklamę – przygotowanie i druk ulotek w Zielonej Górze

Profesjonalne ulotki to jeden z najlepszych sposobów na zdobycie nowych klientów, dostępny w przystępnej cenie. W naszej ofercie też znajdziesz pozycję przygotowanie i wydruk ulotek. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł reklamować swój biznes niepowtarzalnymi, przykuwającymi uwagę ulotkami. Skorzystaj z naszego doświadczenia, umiejętności i nowoczesnego sprzętu, a Twoja reklama na pewno odniesie sukces. Zamówienie ulotek podobnie jak w przypadku pieczątek też jest bardzo łatwe. Możemy je wydrukować cyfrowo z przygotowanego i przesłanego przez Ciebie projektu. A jeśli brakuje Ci na nie pomysłu, to się nie martw. My chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny projekt uwzględniający Twoje potrzeby. Na stronie naszego sklepu mamy też gotowe szablony ulotek, które możesz edytować wstawiając swoje dane. Składając zamówienie pamiętaj, żeby określić format, rodzaj druku – 1 czy 2-stronny, ilość w sztukach, rodzaj papieru i rodzaj uszlachetnienia ulotki. Przy powtarzających się zamówieniach, możemy przygotować dla Ciebie indywidualną wycenę ulotki. Zielona Góra to miasto w którym warto reklamować swoją firmę.

Wizytówki – wyróżnik spośród konkurencji w Zielonej Górze

Dzięki tej małej karteczce możesz sprawić, by Twoi klienci Cię dobrze zapamiętali i znowu do Ciebie wrócili, a nawet polecili Cię innym. Obok dobrej jakości towarów i usług, przystępnych cen, czy innowacyjnych rozwiązań warto zainwestować w wizerunek swojej firmy poprzez dobrze przygotowane wizytówki. Zielona Góra to świetne miejsce na rozwijanie biznesu, jednak żeby osiągnąć sukces musisz wyróżnić się od konkurencji. Chętnie Ci w tym pomożemy. Możemy przygotować dla Ciebie profesjonalny, skrojony pod Twoje potrzeby projekt wizytówki. A jeśli masz swój projekt to wydrukujemy go na wybranym przez Ciebie papierze. Na naszej stronie Stempleks.pl dostępne są też uniwersalne szablony wizytówek, które możesz edytować wstawiając dane swojej firmy.

Drukujemy wizytówki na papierze różnego rodzaju, każdy z nich cechuje się wysoką jakością, chociaż proponowane przez nas usługi są stosunkowo tanie. Wizytówki, które chętnie dla Ciebie przygotujemy możesz zamówić online. Dzięki tej usłudze wystarczy Ci na to dosłownie chwila. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia szybko zajmiemy się jego realizacją i wyślemy na podany przez Ciebie adres albo do wskazanego Paczkomatu.

Oprócz pieczątek, ulotek i wizytówek do Zielonej Góry możesz zamówić papier firmowy i koperty firmowe z nadrukiem, które wyróżnią Twoją korespondencję. W swojej ofercie mamy też inne akcesoria biurowe, które bez problemu znajdziesz na naszej stronie Stempleks.pl.

Najpopularniejsze produkty

Poszukujesz nowoczesnych ulotek, solidnych pieczątek lub ulotek wykonanych w najwyższej jakości?

Ostatnio na Blogu