cart TWÓJ KOSZYK 0

Druk cyfrowy najlepiej sprawdza się przy realizacji niewielkich nakładów, a jego ogromną zaletą jest błyskawiczny czas realizacji i możliwość dokonywania dalszych obróbek introligatorskich. Druk cyfrowy we Wrocławiu to gwarancja profesjonalnego i szybkiego wykonania oraz korzystnej ceny.

Druk cyfrowy we Wrocławiu – błyskawicznie i w wysokiej jakości

Druk cyfrowy jest tak szybki, ponieważ umożliwia korzystanie z komputerowych plików źródłowych bez konieczności skomplikowanych prac przygotowawczych w drukarni. Do tego umożliwia wykorzystywanie szerokiej gamy papierów o różnych gramaturach i formatach. Druk cyfrowy można wykonywać na papierach:

  • powlekanych
  • ozdobnych
  • fakturowanych
  • samoprzylepnych
  • kredowanych
  • satynowych
  • offsetowych

Zgodnie z preferencjami klienta można zabezpieczyć wydruk folią błyszczącą lub matową. Druk cyfrowy Wrocław oznacza również dużą elastyczność w realizacji zleceń – zmian można dokonywać nawet w ostatniej chwili przed wydrukiem. Możliwa jest również personalizacja wydruku, a efekt końcowy wyróżnia się wysoką jakością i nasyconymi kolorami. Zamówienia mogą być zrealizowane nawet w ciągu kilku godzin, a ostateczny termin wykonania zależy wyłącznie od poziomu skomplikowania projektu od introligatorskiej strony. Mniej złożone zlecenia mogą być realizowane od ręki.

Szeroki zakres usług – nie istnieją projekty niemożliwe do wykonania!

Wybierając druk cyfrowy można stworzyć niemal każdy projekt. Należy jednak pamiętać, że ta metoda stosowana jest przy niskich nakładach, a więc osoby zamierzające wydrukować hurtową ilość ulotek będą musiały skorzystać z druku offsetowego. Jakie projekty można wykonać za pomocą druku cyfrowego? Możliwości jest bardzo dużo. Będą to między innymi: ulotki, wizytówki, foldery reklamowe, teczki ofertowe, bindowane prezentacje, broszury i katalogi, notesy, naklejki na płyty CD/DVD, wlepki, zaproszenia, kalendarze, winietki, karty menu. Istnieje również możliwość wykonania większych projektów takich jak roll-upy fototapety czy bannery wielkoformatowe. Na życzenie klienta wykonywane są również wydruki spersonalizowane. Druk cyfrowy we Wrocławiu to także gwarancja elastyczności i pełnej otwartości na pomysły klientów. Nowoczesna technologia druku przekonuje, że nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania.

Druk cyfrowy Wrocław – dobra jakość w dobrej cenie

Cyfrowa jakość nie musi wiązać się z dużymi kosztami. Druk cyfrowy Wrocław to gwarancja najlepszych cen wysokiej jakości produktów. Cena standardowego wydruku kolorowego jest porównywalna do ofert dostępnych na rynku. Za cyfrowy wydruk kolorowego arkusza w formacie A4 zapłacimy średnio 3 zł brutto przy założeniu, że nakład nie przekracza 20 egzemplarzy. Przy większej ilości wydruków ceny zawsze będą niższe. W przypadku większych zleceń wycena dokonywana jest indywidualnie w oparciu o wymagania klienta i specyfikę danego projektu. Ostateczna cena uzależniona jest od rodzaju wybranego materiału, na którym wykonywany będzie wydruk oraz zakresu prac dodatkowych, które muszą zostać wykonane (wycinanie, bindowanie, inne działania introligatorskie). Połączenie wysokiej jakości z konkurencyjną ceną jest cechą charakterystyczną druku cyfrowego we Wrocławiu.

Druk Cyfrowy we Wrocławiu z ekspresową, darmową dostawą

Zależy Ci na tym, żeby jak najszybciej odebrać swoje wizytówki lub ulotki? Wrocław jest do tego świetnym miejscem – to właśnie tu mieści się nasza siedziba. Projekty drukujemy już w 30 minut i po tym czasie są gotowe do odbioru.

Chcesz odebrać zamówienie bliżej Twojego domu lub pracy? W ten sposób też możesz otrzymać swoje wizytówki. Wrocław ma niemal 130 paczkomatów na terenie całego miasta. Wybierz jeden z nich, a paczkę dostarczymy w przeciągu 72h. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 9, wyślemy je jeszcze tego samego dnia.

Najwygodniejsza forma dostawy? Doręczenie paczki do Twojego domu lub pracy. Wybierz opcję doręczenia przez kuriera lub pod wskazany adres firmy. Pieczątki dowieziemy w 24h – całkowicie za darmo. Wybierasz tę opcję doręczenia wizytówki? Wrocław to nie jedyne miasto, do którego dowieziemy zamówienie. Są to też: Bielany Wrocławskie, Kiełczów, Długołęka, Siechnice i Święta Katarzyna – z dostarczeniem do firmy i cała Polska – z dostarczeniem przez kurierów.

PROPONOWANE PRODUKTY