cart TWÓJ KOSZYK 0

Działamy na terenie całej Polski!

Tworzymy unikalne pieczątki, wizytówki i ulotki na zamówienie. Od ręki realizujemy błyskawiczne zamówienia. Gdy zaznaczysz to wcześniej, przygotujemy Twoją paczkę w 60, a nawet 30 minut. Możesz odebrać ją w naszym biurze, zamówić do pracy, domu lub paczkomatu. Dostawa zawsze jest darmowa!

Co mamy w ofercie?

Pieczątki

Wśród nich znajdziesz standardowe automaty o wszystkich rozmiarach – od kompaktowych, kieszonkowych produktów, po bardzo duże pieczątki firmowe, na których zmieścisz nawet 8 linii tekstu. Oprócz tego pieczątki niestandardowe i dodatki – poduszki tuszowe, polimery i tusze.

Wizytówki

Drukujemy wizytówki Twojego projektu, ale też podpowiadamy i sami tworzymy wzory kart wizytowych. Zamówisz u nas wizytówki w dużych i małych nakładach, matowe, satynowe lub błyszczące. Wykorzystujemy druk cyfrowy i offsetowy, dzięki czemu możesz być pewny oryginalnego efektu.

Ulotki

U nas zamówisz ulotki online 24 godziny na dobę. Wydrukujemy je w formacie odpowiednim do ilości informacji i projektu graficznego: w A6, A5, DL, A4; w kolorze lub czarno-białe. Nic nie szkodzi, jeśli nie masz własnego projektu ulotek. Udostępniamy darmowe szablony, z których możesz skorzystać.

DRUK CYFROWY

W naszej ofercie znajdziesz pozostałe produkty z zakresu druku cyfrowego. Sprawdź sam.

Ostatnio na Blogu