cart TWÓJ KOSZYK 0

Dostarczamy zamówienia do Warszawy!

Szukasz niezawodnych wizytówek branżowych, przyciągających wzrok ulotek albo pieczątek, które przyspieszą Twoją pracę? W Stempleks wykonamy dla Ciebie kompletne zamówienie. Wystarczy, że złożysz je przez internet – pod wybranym adresem będzie do 2 dni roboczych.

Co możesz zamówić z dostawą do Warszawy?

Zależy Ci na jak najszybszej realizacji zamówienia? Nie musisz szukać lokalnej drukarni i odbierać paczki osobiście. Sprawdź dostępne produkty na naszej stronie – znajdziesz tu darmowe szablony ulotek i wizytówek, dzięki którym nie potrzebujesz samodzielnie wykonywać żadnego projektu graficznego. W ofercie znajdziesz również sporo wzorów i modeli pieczątek.

Darmowa dostawa do Warszawy

Po przekroczeniu odpowiedniego progu wartości zamówienia wszystkie paczki wysyłamy bezpłatnie – pod wybrany adres lub do paczkomatu. Warszawa i okolice mają ponad 300 takich punktów. Wygodnie odbierzesz zamówienie w dowolnym z nich o każdej porze. W ciągu dwóch dni roboczych wyślemy do Ciebie paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej lub do wybranego przez Ciebie punktu partnerskiego.

Najpopularniejsze produkty

Poszukujesz nowoczesnych ulotek, solidnych pieczątek lub ulotek wykonanych w najwyższej jakości?

Ostatnio na Blogu