Znajdź swój paczkomat w Wałbrzychu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Wałbrzych:

Więcej

Zamów wizytówki do Wałbrzycha – sprawdź jak

Wybierz wzór z gotowego szablonu,
prześlij swój projekt
lub poproś nas o indywidualny projekt

Wybierz odpowiedni pakiet i uszlachetnienia

Przejdź do płatności i wyboru wysyłki

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Chcesz zamówić nowe wizytówki? Wałbrzych to jedno z miast, w którym działamy

Choć reklama i promocja w sieci z każdym rokiem stają się coraz popularniejsze, tradycyjne papierowe wizytówki nadal stanowią must have dla wielu małych i dużych przedsiębiorstw, działających w sektorze produkcji, handlu czy usług. Warto upewnić się, że firma, której zlecimy druk wizytówek, wykaże się solidnością i kreatywnością. To właśnie te dwie cechy sprawiają, że Klienci od lat wybierają nasze wizytówki. Wałbrzych jest jednym z ośrodków miejskich, w których od lat działają nasi Klienci.

Postaw na eleganckie wizytówki – Wałbrzych i okolice

Stempleks to przedsiębiorstwo, które posiada bogate portfolio realizacji dla dużych i małych przedsiębiorstw z różnych sektorów usług, handlu i produkcji. Na przestrzeni minionych lat zdobyliśmy wiele cennego doświadczenia, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na nawet najbardziej oryginalne oczekiwania naszych Klientów. Zdobywana wiedza pozwala nam tworzyć niepowtarzalne ulotki, pieczątki oraz wizytówki. Wałbrzych to siedziba wielu rozwijających się przedsiębiorstw, które chętnie wesprzemy fachowym doradztwem.

Sprawny druk wizytówek: Wałbrzych to miasto wielu prężnych biznesów

Przygotowana przez nas oferta to cały zestaw usług – druk wizytówek to zaledwie jeden z jej etapów. Drukujemy gotowe wzory, dostarczone nam przez Klientów, udostępniamy wstępnie opracowane motywy i tworzymy całkowicie nowe szablony, oparte o dane dostarczone przez zamawiającego.

Dostępne na stronie Stempleks wizytówki występują w dwóch uniwersalnych, popularnych wymiarach, 90 mm x 50 mm oraz 85 mm na 55 mm. Rozmiary wizytówek nie są jedynym parametrem, który można zmienić – w zależności od oczekiwań Klienta, nasze wizytówki możemy wykonać na papierze o gramaturze 350 g bądź 240 g. W naszej ofercie znajduje się również szeroki wybór gatunków papieru: projekty można realizować na standardowym papierze kremowym (matowym bądź błyszczącym), białym papierze fakturowanym, brązowym papierze ekologicznym czy papierze satynowym.

Możliwość wyboru papieru to nie wszystko. Wizytówki od Stempleks można nabyć z różnymi rodzajami uszlachetnień, takimi jak matowe i błyszczące folie oraz zdobienia typu soft touch. Co więcej, efekt „miękkiego dotyku” można połączyć z dodatkowymi tłoczeniami bądź folią UV, dzięki czemu ostateczny rezultat będzie wyróżniać się niepowtarzalnym sznytem.

Jak szybko dotrą do Ciebie zamówione wizytówki?

Wałbrzych jest miastem, w którym właściciele firm mogą liczyć na wiele metod realizacji złożonego zamówienia. Wykonane przez nas zlecenia kierujemy do odbiorców za pośrednictwem wiodących firm kurierskich, które dostarczą wizytówki pod samą firmę bądź dom, lub za pomocą paczkomatów. Zamówienia złożone na określoną kwotę będą pozbawione kosztów dostawy!

Postaw na wizytówki najwyższej jakości

Dobrze wiemy, że eleganckie i solidne wizytówki to istotny element spójnej komunikacji wizerunkowej. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy etap druku wizytówek był zgodny z dostarczonymi przez Klienta wytycznymi i uwzględniał jego sugestie oraz poprawki.

Czytaj więcej