cart TWÓJ KOSZYK 0

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Tychach:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Tychy:

Więcej

Zainwestuj w trwałe pieczątki – Tychy i województwo śląskie

Konurbacja to obszar, na którym w bliskim sąsiedztwie znajduje się kilka przylegających do siebie miast, które pozbawione są wyraźnego lidera. Najbardziej znanym przykładem takiego regionu w Polsce jest oczywiście konurbacja górnośląska, którą wedle najbardziej odważnych szacunków zamieszkuje nawet 5 milionów osób. Aby zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, należy pamiętać o istotnych detalach, takich jak unikalny projekt firmowej pieczątki. Tychy to ciekawy kierunek dla przedsiębiorców, o który warto rywalizować.

Postaw na niezawodne pieczątki w Tychach

Tychy to miasto na południowym skraju konurbacji górnośląskiej, w którym mieszka ponad 120 tys. osób. Tak duża liczba mieszkańców stanowi bardzo atrakcyjny rynek zbytu dla proponowanych przez Ciebie usług. Aby zwiększyć rozpoznawalność wśród przyszłych konsumentów, warto nieustannie budować świadomość na temat nazwy i logotypu Twojej marki. Jednym z najprostszych sposobów na ich promocję jest inwestycja w ulotki oraz pieczątki. Tychy stanowią atrakcyjny rynek lokalny, który otwiera szereg nowych możliwości dla aspirujących, młodych przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wybrać nasze pieczątki? Tychy stawiają na Stempleks

Na przestrzeni ostatnich lat marka Stempleks zrealizowała wiele zróżnicowanych zleceń, przekazanych nam zarówno przez małe, lokalne firmy, jak i duże przedsiębiorstwa. Nasi klienci działają w wysoce zróżnicowanych branżach, co znajduje odzwierciedlenie w charakterze otrzymywanych zamówień. Podchodziliśmy do nich z najwyższą kreatywnością i elastycznością, regularnie rozbudowując nasz sklep o najróżniejsze pieczątki. Tychy to miasto, w którym firmy mogą liczyć na błyskawiczną realizację swojego zlecenia.

Chciałbyś wiedzieć, jak szybko będziesz mógł spodziewać się otrzymania zleconej pieczątki? Tychy mogą liczyć na błyskawiczną dostawę za pośrednictwem jednego z kilku kanałów dystrybucyjnych. Zrealizowane przez nas materiały biurowe wysyłamy bezpośrednio do firmowej siedziby bądź na dowolny adres prywatny. Aby zapewnić naszym klientom jak największą swobodę w zakresie wyboru sposobu dostawy, przesyłamy nasze produkty również do całodobowych paczkomatów. Warto mieć również na względzie, że zamówienia, których wartość przekroczy obowiązujący próg, prześlemy do klienta całkowicie za darmo.

Projektujemy sprawdzone pieczątki – Tychy środowiskiem dla biznesu

Różnorodność otrzymywanych na przestrzeni lat zleceń przełożyła się na rozbudowę naszej oferty. Projektujemy i tworzymy stemple w wielu zróżnicowanych wymiarach i formach. Mając na względzie potrzeby zgłaszających się do nas firm, nieustannie poszerzamy nasz sklep online o nowe pieczątki. Przedsiębiorcy, którzy generują dużą liczbę papierowych dokumentów, z pewnością będą zadowoleni z trwałych pieczątek automatycznych. Handlowcy oraz sprzedawcy, którzy dojeżdżają do klienta, będą mogli postawić na nasze niewielkie pieczątki kieszonkowe, które doskonale sprawdzają się w każdych warunkach.

Nie wiesz, który model z naszej oferty sprawdzi się najlepiej w Twoim modelu biznesowym? Skontaktuj się z naszymi specjalistami – eksperci Stempleks odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i dostarczą Ci niezbędnej wiedzy, dzięki której bez trudu wybierzesz odpowiednie pieczątki. Tychy to miasto, w którym świadczymy pełne wsparcie na każdym etapie wyboru pieczątek.

Czytaj więcej