cart TWÓJ KOSZYK 0

Toruń

Mieszkasz albo prowadzisz firmę w Toruniu lub okolicy? To świetna okazja żeby skorzystać z naszych usług. Co możemy Ci zaoferować? Wyrobienie pieczątek najwyższej jakości, przygotowanie i wydruk wizytówek oraz ulotek, a także akcesoria do firmy i szkoły, a także banery reklamowe. Dlaczego nasza oferta jest godna Twojej uwagi?

Pieczątki w Toruniu – bogata oferta

W naszym asortymencie posiadamy pieczątki sprawdzonych i doświadczonych firm, a mianowicie:

 • Trodat,
 • Wagraf,
 • Colop.

Bez problemu znajdziesz w naszym sklepie odpowiednią dla siebie pieczątkę, gdyż oferujemy ich najróżniejsze rodzaje w wielu rozmiarach. Dostępne są między innymi:

 • pieczątki imienne i firmowe (standardowe i małe, kieszonkowe),
 • datowniki i numeratory,
 • stemple okrągłe, owalne i kwadratowe,
 • pieczęcie szkieletowe i tabelaryczne,
 • stemple drewniane,
 • pieczątki z logo,
 • suche stemple.

Ta różnorodność jest gwarancją trafienia w potrzeby najróżniejszych branż i ich specyfikę, również Twoją.

Wyrobienie pieczątki na zamówienie w Toruniu

Nasz sklep oferuje niezwykle wygodną usługę, czyli wyrobienie pieczątki online. Żeby zakupić potrzebne Ci stemple nie musisz wychodzić nawet z domu czy biura. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu. Od czego zacząć? Najpierw wybierz interesujący Cię model stempla, następnie zdecyduj się na kolor automatu oraz barwę tuszu. Kolejny krok to określenie tekstu jaki ma się znaleźć na odbiciu pieczątki. Możesz to zrobić na trzy sposoby:

 1. Edytować jeden z gotowych wzorów pieczątki w kreatorze na naszej stronie.
 2. Przysłać nam tekst jaki ma być na stemplu, a my zrobimy resztę, czyli przygotujemy dla Ciebie projekt, który prześlemy do Twojej akceptacji.
 3. Przesłać nam gotowy projekt pieczątki w pliku wektorowym.

Ile czasu zajmie nam przygotowanie pieczątki na zamówienie? Staramy się by nasze produkty były jak najwyższej jakości, a zarazem dotarły do Ciebie jak najszybciej. Dlatego jeśli złożysz opłacone i zaakceptowane zamówienie do godziny 10:00, to pieczątki wyślemy tego samego dnia na wskazany przez Ciebie adres albo do paczkomatu. Gdy zamówienie wpłynie do nas po godzinie 10:00, to stemple wyślemy w następnym dniu roboczym.

Przygotowanie i wydruk ulotek w Toruniu

Reklama firmy poprzez ulotki jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na zdobycie klientów, dlatego warto w niego zainwestować. W naszym sklepie oferujemy przygotowanie i wydruk profesjonalnych ulotek. Dzięki naszej pomocy ich zamówienie jest bardzo proste. Masz do wyboru trzy możliwości:

 1. Wydruk cyfrowy z przesłanego przez Ciebie projektu. Musisz nam przysłać swój projekt z wszystkimi wytycznymi w odpowiednim pliku oraz wybrać rozmiar ulotki, rodzaj druku, ilość w sztukach i rodzaj papieru.
 2. Ulotki z projektem. To dobre wyjście, jeśli nie za bardzo masz pomysł na projekt albo po prostu chcesz, żebyśmy korzystając z naszego doświadczenia zrobili go za Ciebie. Wystarczy, że prześlesz nam informacje, które mają być zawarte na ulotce i wybierzesz rozmiar, rodzaj druku, ilość ulotek i papier. Przygotowany projekt ulotek możesz czterokrotnie modyfikować.
 3. Szablony ulotek. Na naszej stronie Stempleks.pl mamy dostępne gotowe szablony branżowe. Możesz, więc edytować dowolny szablon w naszym kreatorze ulotek, według swoich potrzeb, wpisując swoje dane. Poza tym podobnie jak w wyżej wymienionych metodach musisz określić format, rodzaj druki, ilość zamawianych sztuk, rodzaj papieru i ewentualnie rodzaj uszlachetnienia.

W przypadku cyklicznych zamówień możemy przygotować dla Ciebie atrakcyjną, indywidualną wycenę.

Wizytówki – coś co pomoże wyróżnić się Twojej firmie w Toruniu

Jeśli chcesz, żeby klienci Cię zapamiętali i wrócili ponownie, to oprócz wysokiej jakości towarów i usług, warto zainwestować w wizytówki. Toruń to ciągle rozwijające się miasto, więc dobrze przygotowana wizytówka pomoże Ci odróżnić się od konkurencji. Przygotowaliśmy dla Ciebie podobnie, jak przy wyrabianiu pieczątki i ulotek, trzy sposoby, na które możesz zlecić nam przygotowanie wizytówek:

 1. Wizytówki z projektem – przysyłasz nam tylko informacje, które mają się znaleźć na wizytówce i parametry, a my przygotowujemy indywidualnie dobrany do Twoich potrzeb projekt wizytówek.
 2. Szablon wizytówek – gotowe wzory do edycji w naszym kreatorze, gdzie wstawiasz samodzielnie swoje dane i określasz interesujące Cię parametry.
 3. Wydruk wizytówek z Twojego pliku – przesyłasz nam plik z własnym projektem wizytówki i wybierasz odpowiednie dla siebie parametry, a my wydrukujemy je dla Ciebie.

Oferujemy wizytówki z różnych rodzajów papieru, wszystkie są wysokiej jakości i stosunkowo tanie. Wizytówki w naszym sklepie możesz zamówić online, zajmie Ci to dosłownie chwilę, a my od razu zajmiemy się ich realizacją i szybko dostarczymy pod wskazany adres.

Najlepsze akcesoria do firmy i banery w mieście Toruń

Kolejnym dobrym sposobem na promocję swojej firmy na rynku jest wysyłanie korespondencji na papierze firmowym zapakowanym w koperty firmowe z nadrukiem. U nas zamówisz w korzystnych cenach taki papier i koperty spersonalizowane specjalnie dla Ciebie. Dla Twoich klientów możemy przygotować też długopis z grawerem. Jeszcze jednym godnym polecenia sposobem na rozreklamowanie firmy są banery reklamowe. Toruń to świetne miejsce na Twoją reklamę, dlatego dobrym pomysłem będzie zlecenie nam wydruku banerów, które wypromują Twój biznes.

Najpopularniejsze produkty

Poszukujesz nowoczesnych ulotek, solidnych pieczątek lub ulotek wykonanych w najwyższej jakości?

Ostatnio na Blogu