cart TWÓJ KOSZYK 0

Najchętniej zamawiane automaty:

Trodat 4912 - do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat
Trodat 4911 - do 3 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat

PROMOCJA
Colop C 30- do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Colop IQ 30- do 5 linii tekstu 48,70 59,90  z Vat
Wagraf b3 - do 5 linii tekstu 40,57 49,90  z Vat
Wagraf b2 - do 3 linii tekstu 34,88 42,90  z Vat

Znajdź swój paczkomat w Sosnowcu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Sosnowiec:

Więcej

Postaw na trwałe pieczątki – Sosnowiec i województwo śląskie

W zależności od przyjętych kryteriów, konurbacja górnośląska (nazywana również mianem aglomeracji śląskiej) obejmuje łącznie nawet 5 milionów mieszkańców – to zdecydowanie największy rynek „lokalny” w Polsce, o który rywalizuje wiele firm z rozmaitych branż i sektorów. Przedsiębiorstwa te chętnie decydują się na regularne zamawianie materiałów promocyjnych oraz wyrób pieczątek. Sosnowiec nie stanowi pod tym względem wyjątku.

Zainwestuj w solidne pieczątki w Sosnowcu

Liczący około 200 tys. mieszkańców Sosnowiec stanowi konkurencyjny rynek zbytu, na którym nieustannie mierzą się zarówno biznesy z samego miasta, jak i przylegających do niego miast. Przedsiębiorcy pragnący zaistnieć na tak konkurencyjnym rynku powinni dołożyć wszelkich starań aby zadbać o rozpoznawalność swojej marki – jednym ze sposobów na rozpropagowanie nazwy i logotypu firmy, jest inwestycja w pieczątki. Sosnowiec to miasto, w którym warto postawić na wizerunek swojego przedsiębiorstwa

Dlaczego warto inwestować w pieczątki? Sosnowiec stawia na solidność

Klarowne prezentowanie zebranych informacji jest kluczowe dla firm z każdej branży. Doskonale to rozumiemy – proces tworzenia naszych pieczątek nieustannie dąży do zapewnienia zamawiającym produktów o możliwie najwyższej jakości. Niezawodność to kryterium, pod względem którego testujemy wszystkie nasze pieczątki. Sosnowiec to miasto sprzyjające realizacji nawet najodważniejszych biznesplanów.

Podchodzimy do otrzymanych zamówień z największą starannością, o czym przekonali się wszyscy przedsiębiorcy, którzy zamówili nasze pieczątki. Sosnowiec jest miastem, w którym pragniemy realizować więcej wymagających projektów, wspierając jego przedsiębiorców w codziennym funkcjonowaniu. Dołącz do klientów marki Stempleks i przekonaj się, że informacje na temat Twojego przedsiębiorstwa mogą być czytelniejsze niż kiedykolwiek.

Wybierz wysokiej jakości pieczątki – Sosnowiec miastem biznesu

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty możesz mieć pewność, że złożone zamówienie zostanie zrealizowane szybko i w atrakcyjnej cenie. Nasze projekty realizujemy wkrótce po otrzymaniu potwierdzenia od klienta, dzięki czemu mogą one dotrzeć do Ciebie już na drugi dzień od wykonania. Zastanawiasz się, jakimi rodzajami dostawy prześlemy zamówione pieczątki? Sosnowiec może wybrać jeden z kilku kanałów dystrybucyjnych.

Wysyłamy zamówione pieczątki (Sosnowiec) bezpośrednio do siedziby firmy, wskazany adres domowy czy do wybranego paczkomatu, dzięki któremu będziesz mógł odebrać zrealizowane zlecenie o dowolnej, wybranej przez siebie porze. Przypominamy również, że zamówienie o wartości powyżej 120 złotych netto, będą mogły liczyć na darmową dostawę.

Przytoczone powyżej czynniki to zaledwie część argumentów przemawiających za skorzystaniem z naszej oferty. Nie jesteś pewien, skąd zamówić dla swojej firmy nowe, solidne pieczątki? Sosnowiec to miasto, w którym warto postawić na solidność i niezawodność. Dołącz do nieustannie rosnącego grona miast, które zdecydowały się zaufać doświadczeniu i praktycznej wiedzy marki Stempleks.

Czytaj więcej