cart TWÓJ KOSZYK 0

Pieczątki, wizytówki i ulotki zamów do Rzeszowa!

Potrzebujesz nowej pieczątki czy wizytówek lub ulotek? Mimo, iż znajdujemy się we Wrocławiu, to ekspresowo wyślemy Twoje zamówienie do każdego miejsca w Rzeszowie i okolicach. Udostępniamy wygodną wysyłkę do paczkomatów, których w stolicy województwa podkarpackiego jest ponad 100. Łatwo odbierzesz w nich zamówienie przez 24h na dobę.

Jak złożyć zamówienie online?

Zamówienie możesz złożyć w 5 minut wybierając produkty dostępne w naszej ofercie. Duży wybór modeli pieczątek, a także szeroki wybór wariantów ulotek i wizytówek to tylko część z dostępnych produktów.

Nie przepadasz za szukaniem produktów w sklepie? Zamówienie możesz również złożyć poprzez maila wysyłając swój projekt lub opisując wybrany produkt. Wystarczy, iż określisz potrzebny nakład i parametry takie jak np. ilość ulotek. W przypadku pieczątek będzie to kolor tuszu, a przy wizytówkach – papier, na którym chcesz otrzymać wydrukowane zamówienie.

Jeśli nie posiadasz własnego projektu możesz zamówić go u nas. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów zamówienia.

Darmowa dostawa do Rzeszowa w 24 godziny.

Wszystkie paczki dostarczamy do Gdańska bezpłatnie po przekroczeniu  progu 149 zł netto wartości zamówienia. Nie zapłacisz za dostawę bez względu na formę przesyłki. Zakupione ulotki, pieczątki i wizytówki otrzymasz do 2 dni roboczych od momentu akceptacji zamówienia.

Ostatnio na Blogu