loader
TWÓJ KOSZYK 0

Wizytówki Radom

Wizytówki – Radom ma wiele opcji dostawy

Karta wizytowa to nieodłączny element każdego przedsiębiorcy czy pracownika. W takich sytuacjach, jak nagła zmiana adresu firmy czy awans, potrzebujesz szybko wymienić swoje wizytówki. Radom i tutejsi przedsiębiorcy często w takich sytuacjach korzystają z naszych usług. Zamówienia dostarczamy ekspresowo – już w 24 godziny.

Najszybszą opcją dostawy jest przesyłka kurierska. Wtedy wizytówki dostarczymy już w dobę od złożenia zamówienia na naszej stronie. Jeśli złożysz zamówienie do godziny 12, wizytówki wyślemy do Ciebie już tego samego dnia.

Możesz też samodzielnie odebrać zamówione wizytówki. Radom ma na terenie miasta 20 paczkomatów. Wybierz jeden najbliżej miejsca zamieszkania albo pracy, a my w 72h dostarczymy do niego Twoją paczkę. Odbierzesz ją o każdej porze – wtedy, gdy będzie Ci po drodze.

Jeśli w pobliżu nie znalazłeś paczkomatu, u nas możesz wybrać też dostawę przez Pocztę Polską (w 72h) lub do jednego z naszych punktów partnerskich (w 24h).

PROPONOWANE PRODUKTY

Wizytówki Radom

Firmy działające obecnie na rynku oczekują nieszablonowego podejścia do prezentacji swojej oferty. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy Państwu wysokiej jakości wizytówki. Radom i tutejsi przedsiębiorcy lub lekarze mogą dzięki temu korzystnie przedstawić siebie lub prowadzoną przez siebie działalność. Odpowiednio wykonane wizytówki sprawią, że na pewno zostaniesz zapamiętany przez potencjalnych klientów.

Firmowe wizytówki – Radom korzysta z bogatej oferty

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy szeroką gamę wizytówek:

  • czarno-białych,
  • kolorowych,
  • jednostronnych,
  • dwustronnych,
  • w rozmiarze 90×50 mm,
  • w rozmiarze 85×55 mm,

Tworzenie spersonalizowanych materiałów marketingowych wysokiej jakości to nasz główny cel. Mamy świadomość, że wizytówka to forma reklamy, która prezentuje przedsiębiorcę na konkurencyjnym rynku mazowieckim. Z tego względu do każdego zamówienia podchodzimy z należytą starannością, dbając przy tym, aby zostało wykonane w maksymalnie krótkim czasie. Czas to pieniądz – ta maksyma przyświeca naszej pracy każdego dnia, gdy wykonujemy wizytówki.
Radom
i nasi klienci z tego miasta już niejednokrotnie mieli okazję się o tym przekonać!

Drukarnia − Radom i wizytówki

Oferta, jaką dedykujemy naszym klientom, to druk wizytówek. Radom i jego okolice to obszar naszej działalności, ponieważ przyjmujemy zamówienia zlecane drogą internetową. Zamówienie można złożyć online w zaledwie klika minut, używając dedykowanego kreatora, co od lat doceniają przedsiębiorcy, korzystający
z naszych usług. Proces ich realizacji zajmuje nam niewiele dłużej – już po 30 minutach wizytówki będą gotowe! Niewątpliwą zaletą jest możliwość osobistego ich odbioru lub bezpłatnej dostawy przy zamówieniu przekraczającym wartość 100 zł. To klient sam decyduje w jaki sposób mają zostać dostarczone do niego wizytówki. Radom oferuje w tym aspekcie szeroką gamę możliwości. Mogą to być paczkomaty, przesyłka kurierska czy zwykła paczka pocztowa. Wybierz dogodną formę dostawy, a my dostarczymy wizytówki pod wskazany adres. Co więcej, możesz odebrać zamówienie osobiście, więc zapraszamy do nas!

Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ produkujemy najwyższej jakości wizytówki. Cennik uzależniony jest od ilości zamawianych wizytówek oraz od ich rodzaju. Wizytówki jedno, dwustronne, czarno-białe i kolorowe są w jednej cenie! U nas dodatkowo dopłata jest jedynie za foliowanie. W innym przedziale cenowym jest wizytówka na papierze matowym i ta drukowana na papierze błyszczącym.

Warto kupić od razu więcej sztuk! Czemu? Im więcej sztuk zostanie zamówionych, tym cena proporcjonalnie zmaleje w przeliczeniu na jedną wizytówkę. Opłaca się, więc złożyć jak największe zamówienie. Nasi klienci mogą zamawiać dobrej jakości wizytówki tanio. Radom i działający w nim przedsiębiorcy mają, więc możliwość otrzymania za niewielką cenę produktu w pełni zgodnego z ich oczekiwaniami.

Wizytówki matowe − Radom

Szczególnym zainteresowaniem w ostatnich latach cieszą się wizytówki drukowane na matowym papierze. Wyglądają one nie tylko wyjątkowo elegancko, ale również bardzo profesjonalnie. Nasi klienci z łatwością mogą nam zlecić wykonanie takiej  wizytówki. Radom i jego okolice skupiają przedsiębiorców o wysokich wymaganiach i potrzebach, które od lat zaspokajamy na najwyższym poziomie. Wybierając dogodną dla siebie opcję w kreatorze internetowym, możesz spersonalizować swoje wizytówki online. W naszym kreatorze on-line możesz skorzystać z gotowych szablonów lub stworzyć własny projekt. Dzięki temu szybko
i w prosty sposób dokonasz zamówienia wybranych produktów, które najlepiej zaprezentują Twoją firmę!