Wizytówki Poznań

Zamów wizytówki i odbierz je w Paczkomacie lub od Kuriera!
Zamówienia od 120 zł netto – wysyłka za darmo!

Znajdź swój paczkomat w Poznaniu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier DHL (płatność z góry – Payu, przelew bankowy): 12,11zł (14,90 z VAT)

Kurier DHL (pobranie): 16,18zł (19,90 z VAT)

Paczkomaty inpost:
Czas dostawy – 1-2 dni robocze
Przedpłata (płatność z góry – Payu, przelew bankowy): 8,86zł (10.90 z VAT)
Płatnośc przy odbiorze: 16,18zł (19,90 z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Poznań:

Więcej

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail [email protected]

Funkcjonalne wizytówki – Poznań i Wielkopolskie

Wizytówka to mały poręczny element każdego spotkania biznesowego. Pełni funkcję reklamową i wpływa na pierwsze wrażenie klienta o marce. Dlatego tak ważne, żeby była wykonana z dbałością o detale i wyróżniała się z tłumu. Co świadczy o naszej jakości? Firma Stempleks od lat działa w Poznaniu i województwie wielkopolskim, gromadząc kolejnych zadowolonych klientów.

Co nas wyróżnia? Poznań miastem wysokiego stopnia konkurencyjności

Poznań i okolice są terenami dynamicznych zmian. Powstaje tutaj wiele lokalnych oraz międzynarodowych biznesów, wzajemnie ze sobą konkurujących. Nasza firma powstała, aby wspierać przedsiębiorstwa w dążeniu do sukcesu. Lata doświadczeń z branżami działającymi w różnych obszarach gospodarki sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować produkty dopasowane do oczekiwań. W rezultacie powstają materiały biurowe i promocyjne z trafną identyfikacją graficzną. Tworzymy pieczątki, ulotki plakaty czy wizytówki.

Druk wizytówek: Poznań i okolice mogą korzystać z naszej bogatej oferty

Firma Stempleks zajmuje się tworzeniem wizytówek w sposób całościowy. Realizujemy pomysły dostarczone przez klienta lub wykonujemy oryginalne modele, na podstawie przesłanych wskazówek. Możesz zdecydować się na gotowy szablon albo autorską kreację zgodną z indywidualnymi preferencjami. Pozostajemy z klientem w kontakcie przez cały proces powstawania wizytówki. Dokonujemy zleconych poprawek, abyś był zadowolony z ostatecznego efektu.

Wizytówki wykonujemy w dwóch praktycznych rozmiarach, 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. Do wyboru udostępniamy papier o gramaturze 350g bądź 246g. Zgodnie z potrzebami, klient może zdecydować się na papier satynowy, kredowy (błyszczący bądź matowy), brązowy papier ekologiczny lub biały fakturowany.

Dla dodatkowych walorów estetycznych wizytówki, druk można uszlachetnić. Mamy w ofercie folie błyszczące oraz matowe czy foliowanie tzw. soft touch. Ostatnie z wymienionych ulepszeń charakteryzuje oryginalna tekstura. Możemy ją dodatkowo wzbogacić o lakier UV czy wybrane tłoczenie.

Czytaj więcej
322