Znajdź swój paczkomat w Poznaniu:

PRZESYŁKA KURIERSKA
(kurier Inpost lub DHL)

Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Kurier Inpost lub DHL (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 12,19 zł (14,99 zł z VAT)

Kurier Inpost lub DHL (pobranie): 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Paczkomaty InPost:
Czas dostawy – 1 dzień roboczy
Przedpłata (płatność z góry – PayU, przelew bankowy): 9,75 zł (11,99 zł z VAT)
Płatność przy odbiorze: 16,18 zł (19,90 zł z VAT)

Lokalizacje paczkomatów - Poznań:

Więcej

Wizytówki Poznań – dlaczego warto nas wybrać?

Możliwość zamówienia wizytówek z indywidualnym projektem przygotowanym specjalnie dla Ciebie przez naszego grafika

Realizacja do 2 dni roboczych

Darmowa dostawa zamówień od 149 zł netto

LUB JEŚLI CI WYGODNIEJ POPRZEZ EMAIL

Wystarczy, że prześlesz nam podstawowe informacje do zamówienia:
– treść oraz wytyczne lub gotowy projekt (plik typu cdr, svg, pdf, jpg)
– dane kontaktowe
– dane do faktury pro forma
– wybraną metodę dostawy i wysyłki
Wyślij na adres e-mail biuro@stempleks.pl

Funkcjonalne wizytówki – Poznań i Wielkopolskie

Wizytówka to mały poręczny element każdego spotkania biznesowego. Pełni funkcję reklamową i wpływa na pierwsze wrażenie klienta o marce. Dlatego tak ważne, żeby była wykonana z dbałością o detale i wyróżniała się z tłumu. Co świadczy o naszej jakości? Firma Stempleks od lat działa w Poznaniu i województwie wielkopolskim, gromadząc kolejnych zadowolonych klientów.

Co nas wyróżnia? Poznań miastem wysokiego stopnia konkurencyjności

Poznań i okolice są terenami dynamicznych zmian. Powstaje tutaj wiele lokalnych oraz międzynarodowych biznesów, wzajemnie ze sobą konkurujących. Nasza firma powstała, aby wspierać przedsiębiorstwa w dążeniu do sukcesu. Lata doświadczeń z branżami działającymi w różnych obszarach gospodarki sprawiają, że jesteśmy w stanie zaproponować produkty dopasowane do oczekiwań. W rezultacie powstają materiały biurowe i promocyjne z trafną identyfikacją graficzną. Tworzymy pieczątki, ulotki plakaty czy wizytówki.

Druk wizytówek: Poznań i okolice mogą korzystać z naszej bogatej oferty

Firma Stempleks zajmuje się tworzeniem wizytówek w sposób całościowy. Realizujemy pomysły dostarczone przez klienta lub wykonujemy oryginalne modele, na podstawie przesłanych wskazówek. Możesz zdecydować się na gotowy szablon albo autorską kreację zgodną z indywidualnymi preferencjami. Pozostajemy z klientem w kontakcie przez cały proces powstawania wizytówki. Dokonujemy zleconych poprawek, abyś był zadowolony z ostatecznego efektu.

Wizytówki wykonujemy w dwóch praktycznych rozmiarach, 90 x 50 mm oraz 85 x 55 mm. Do wyboru udostępniamy papier o gramaturze 350g bądź 246g. Zgodnie z potrzebami, klient może zdecydować się na papier satynowy, kredowy (błyszczący bądź matowy), brązowy papier ekologiczny lub biały fakturowany.

Dla dodatkowych walorów estetycznych wizytówki, druk można uszlachetnić. Mamy w ofercie folie błyszczące oraz matowe czy foliowanie tzw. soft touch. Ostatnie z wymienionych ulepszeń charakteryzuje oryginalna tekstura. Możemy ją dodatkowo wzbogacić o lakier UV czy wybrane tłoczenie.

Czytaj więcej